Interaktivní systém eBeam Edge USB + Capture Pack

Kód: VW-180
Neohodnoceno
27 180 Kč
Momentálně nedostupné

eBeam edge je zcela novou interaktivní technologií, která vytvoří klasickou interaktivní tabuli z libovolné, i již existující fixem popisovatelné tabule, doslova během okamžiku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

eBeam Edge, nová interaktivní technologie s kompaktními rozměry a atraktivním designem, která v kombinaci s počítačem a projektorem promění jakoukoli plochu v plnohodnotný interaktivní tabuli, který můžete využít při výuce, nebo při firemních prezentacích. Sada obsahuje navíc sadu Capture Pack pro záznam z tabule nebo flipchartu bez použití projektoru.

Co je eBeam?
Značka eBeam se díky své spolehlivosti a snadné obsluze synonymem pro mobilní interaktivní tabule. Systém eBeam Vám vytvoří interaktivní tabuli z libovolné tabule, LCD monitoru nebo plazmové obrazovky.

eBeam edge
je nástupcem populárního eBeamu Classic v novém kompaktním provedení, s rychlejší odezvou a vysokou přesností. V kombinaci s libovolným projektorem a počítačem promění v interaktivní tabuli jakoukoli plochu a nechá Vás naplno rozvinout své myšlenky v poutavé prezentaci nebo ve výuce.

Přijímač je opravdu kompaktní a vejde se do každé kapsy stejně jako interaktivní pero, které je svou velikostí nerozeznatelné od klasického fixu. Libovolný projektor poslouží jako zdroj obrazu a Váš notebook nebo počítač hravě zvládne vše co potřebujete.

Jak funguje Capture Pack?
Existují situace, kdy interaktivita není nutná nebo zkrátka nemáte k dispozici projektor a čeká Vás přednáška / porada, ze které by jste si nejen vy, ale i Vaši studenti nebo kolegové, rádi odnesli něco s sebou. Poznámky napsané v bloku jsou jistě fajn, ale nestihnete vše. eBeam edge Capture Vám s tím hravě pomůže. Sada obsahuje 4 elektronické fixy s popisovači a elektronickou houbičku. To co těmi to fixy napíšete na tabuli nebo flipchart se inhed přenese do Vašeho počítače a po skončení přednášky máte vše uložené. Celá přednáška se dá snadno vytisknout, poslat emailem nebo zveřejnit na internetových stránkách nebo dokonce sdílet online přímo během Vaší přednášky s kolegy třeba na druhém konci světa. Každý eBeam edge/Classic nebo i engage se dá rozšířit o Capture pack a pak jde vše snadno.

Software
Vedle eBeamu naleznete v balení také CD s interaktivním softwarem eBeam Scrapbook, pomocí kterého můžete volně vytvářet své výukové materiály, DUMy nebo jiné prezentace. Součástí je také online sdílení obsahu prezentací prostřednictvím internetu v reálném čase s Vašimi kolegy, zákazníky nebo žáky a studenty, kteří nemohli být přítomni na Vaší prezentaci.
Neocenitelná je pak integrace přímo do prostředí MS Powerpointu kde využijete všechny možné nástroje aby jste ještě více zaujali svoují prezentací a podpořili své nápady a myšlenky.

Pro potřeby sdílení Vaší práce a myšlenek se nabízí hned několik formátů od standardu jako je PDF, JPG, PNG, HTML až po export do PPT nebo PPTX formátu. Vaši prezentaci si můžete také nahrát jako video a to pak včetně Vašeho hlasového projevu předávat dál studentům nebo Vašim kolegům.

Hardware
Díky týmu amerických vývojářů je technologie eBeam neustále zdokonalována a tak je eBeam nejspolehlivější a nejpřesnější mobilní interaktivní systém na trhu.

Zapomeňte na interaktivní projektory s pery velikosti banánu a přesnosti +/- 5cm. eBeam je to co Vám padne do ruky a budete překvapeni jeho rychlostí a přesností. eBeam Vás neomezuje, ale rozvíjí Vaše možnosti a dává volnost Vašim nápadům.

Výhody a klíčové vlastnosti:
- Rychlá a jednoduchá instalace
- Použitelnost na jakékoliv tabuli a povrchu
- Použití s obyčejným projektorem libovolných parametrů
- Široká škála použitelnosti od prezentací a výuky po prosté ovládání pc
- Maximální délka úhlopříčky snímaného prostoru až 3,1m
- Možnost použití jako mobilní i fixní interaktivní tabule
- Váží méně než 120 g, je menší než 22 cm a pero je jako klasický popisovač
- Magnetický přijímač připevníte na tabuli během okamžiku

Rozměry:
- Přijímač: 200mm x 41mm x 10,5mm
- Pero: 14,2cm x 1,52cm
- Kabel: cca. 5m USB

Minimální požadavky na software:
- Pentium™ II
- 400 MHz+ processor and 256 MB RAM
- Windows 2000, XP, Server 2003, Vista, 7 nebo 8, Linux, Mac OS
- 100 MB místa na disku
- Volný USB port

Dodávka obsahuje:
- Interaktivní přijímač eBeam edge
- Interaktivní pero
- USB kabel
- CD s interaktivním SW a CD se software Capture
- 4 ks elektronický obal na fix
- 4 ks popisovačů Legamaster
- Elektronická houbička
- Samoadhezivní samolepka s ikonami pro tisk a novou stránku
- Náhradní hroty do pera (4ks)
- 2 kovové montážní destičky
- Bezpečnostní poutko na ruku pro pero
- AAA baterii

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní systém eBeam
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: