Interaktivní systém eBeam Edge Wireless

Kód: VW-138
Neohodnoceno
99 999 999,99 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už žádné kabely, které se motají pod nohy, je tu eBeam edge Wireless, který Vás naprosto osvobodí! eBeam Edge Wireless je nástupce eBeam edge Bluetooth, tedy eBeamu s bezdrátovým propojením mezi tabulí a Vaším počítačem. Stejně jako verze s USB rozhraním promění jakoukoli plochu v plnohodnotnou interaktivní tabuli, kterou můžete využít při výuce, nebo při firemních prezentacích.

Co je eBeam?
Značka eBeam se díky své spolehlivosti a snadné obsluze synonymem pro mobilní interaktivní tabule. Systém eBeam Vám vytvoří interaktivní tabuli z libovolné tabule, LCD monitoru nebo plazmové obrazovky.

eBeam edge
je nástupcem populárního eBeamu Classic v novém kompaktním provedení, s rychlejší odezvou a vysokou přesností. V kombinaci s libovolným projektorem a počítačem promění v interaktivní tabuli jakoukoli plochu a nechá Vás naplno rozvinout své myšlenky v poutavé prezentaci nebo ve výuce.

Přijímač je opravdu kompaktní a vejde se do každé kapsy stejně jako interaktivní pero, které je svou velikostí nerozeznatelné od klasického fixu. Libovolný projektor poslouží jako zdroj obrazu a Váš notebook nebo počítač hravě zvládne vše co potřebujete.

Co je to Wireless, proč to vlastně potřebuji?
Wireless je anglické slovo, které vyjadřuje bezdrátovost. I eBeam Wireless je tedy bez drátů a tím se jeho flexibilita a jednoduchost použití ještě umocňuje. Nemusíte se bát, že budete šlapat nebo zakopávat o kabely, ty už nejsou potřeba. Propojení mezi tabulí a počítačem bude radiové a naprosto spolehlivé. eBeam edge Wreless se s Vaším PC propojí pomocí malého USB adapteru bez jakéhokoliv nastavování a párování jako tomu je u Bluetooth komunikace, ale i ta je u tohoto modelu zachovaná pro případ, že někomu lépe vyhovuje.

Software
Vedle eBeamu naleznete v balení také CD s interaktivním softwarem eBeam Scrapbook, pomocí kterého můžete volně vytvářet své výukové materiály, DUMy nebo jiné prezentace. Součástí je také online sdílení obsahu prezentací prostřednictvím internetu v reálném čase s Vašimi kolegy, zákazníky nebo žáky a studenty, kteří nemohli být přítomni na Vaší prezentaci.
Neocenitelná je pak integrace přímo do prostředí MS Powerpointu kde využijete všechny možné nástroje aby jste ještě více zaujali svoují prezentací a podpořili své nápady a myšlenky.

Pro potřeby sdílení Vaší práce a myšlenek se nabízí hned několik formátů od standardu jako je PDF, JPG, PNG, HTML až po export do PPT nebo PPTX formátu. Vaši prezentaci si můžete také nahrát jako video a to pak včetně Vašeho hlasového projevu předávat dál studentům nebo Vašim kolegům.

Hardware
Díky týmu amerických vývojářů je technologie eBeam neustále zdokonalována a tak je eBeam nejspolehlivější a nejpřesnější mobilní interaktivní systém na trhu.

Zapomeňte na interaktivní projektory s pery velikosti banánu a přesnosti +/- 5cm. eBeam je to co Vám padne do ruky a budete překvapeni jeho rychlostí a přesností. eBeam Vás neomezuje, ale rozvíjí Vaše možnosti a dává volnost Vašim nápadům.

Výhody a klíčové vlastnosti:
- Rychlá a jednoduchá instalace
- Použitelnost na jakékoliv tabuli a povrchu
- Použití s obyčejným projektorem libovolných parametrů
- Široká škála použitelnosti od prezentací a výuky po prosté ovládání pc
- Maximální délka úhlopříčky snímaného prostoru až 3,1m
- Možnost použití jako mobilní i fixní interaktivní tabule
- Váží méně než 120 g, je menší než 22 cm a pero je jako klasický popisovač
- Magnetický přijímač připevníte na tabuli během okamžiku

Rozměry:
- Přijímač: 200mm x 41mm x 10,5mm
- Pero: 14,2cm x 1,52cm
- Kabel: cca. 5m USB

Minimální požadavky na software:
- Pentium™ II
- 400 MHz+ processor and 256 MB RAM
- Windows 2000, XP, Server 2003, Vista, 7 nebo 8, Linux, Mac OS
- 100 MB místa na disku
- Volný USB port

Dodávka obsahuje:
- Interaktivní přijímač eBeam edge
- Interaktivní pero
- USB radiový adpater
- USB kabel
- Napájecí zdroj s USB
- CD s interaktivním SW
- Náhradní hroty do pera (4ks)
- 2 kovové montážní destičky
- Bezpečnostní poutko na ruku pro pero
- AAA baterii

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní systém eBeam
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: