Interaktivní tabule eBeam Engage, bez klávesnice

Kód: VW-181
Neohodnoceno
29 999 Kč –24 %
Interaktivní tabule eBeam Engage, bez klávesnice
29 999 Kč –24 % 22 930 Kč
Momentálně nedostupné

eBeam Engage™ promění během okamžiku Vaši tabuli na moderní multimediální výukové centrum. Kromě standartního systému eBeam navíc obsahuje reproduktor, ovládání hlasitosti, bezdrátovou klávesnici s touchpadem, rolovací kolečko, ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

eBeam engage kombinuje špičkové vlastnosti technologie eBeam s multimediálními periferiemi jako jsou reproduktory, mikrofon nebo rolovací kolečko pro posun dokumentu. To vše a ještě více se skrývá v multimediálním interaktivním kitu eBeam engage.
 
Co je eBeam?
Značka eBeam se díky své spolehlivosti a snadné obsluze synonymem pro mobilní interaktivní tabule. Systém eBeam Vám vytvoří interaktivní tabuli z libovolné tabule, LCD monitoru nebo plazmové obrazovky.

eBeam engage
je založený na osvědčené interaktivní technologii, ale rozšiřuje její využitelnost směrem k multimédiím a využití například ve výuce jazyků apod. Umí vše co klasické eBeamy, ale právě integrované reproduktory, mikrofon, rolovací kolečko (podobné jako na myši) a další USB porty z něj dělají nástroj vhodný do každé učebny. Svojí velikostí již není řazen vyloženě mezi mobilní řešení, ale přenosný je stále. Přijímač jako takový má na výšku cca. 80cm a na šířku 6cm, ale i tak je kompaktní na to co v sobě skrývá. Interaktivní pero je, ale stále miniaturní a svou velikostí nerozeznatelné od klasického fixu. Libovolný projektor poslouží jako zdroj obrazu a Váš notebook nebo počítač hravě zvládne vše ostatní co potřebujete.

Software
Vedle eBeamu engage naleznete v balení také CD s interaktivním softwarem eBeam Scrapbook, pomocí kterého můžete volně vytvářet své výukové materiály, DUMy nebo jiné prezentace. Součástí je také online sdílení obsahu prezentací prostřednictvím internetu v reálném čase s Vašimi kolegy, zákazníky nebo žáky a studenty, kteří nemohli být přítomni na Vaší prezentaci.
Neocenitelná je pak integrace přímo do prostředí MS Powerpointu kde využijete všechny možné nástroje aby jste ještě více zaujali svoují prezentací a podpořili své nápady a myšlenky.

Pro potřeby sdílení Vaší práce a myšlenek se nabízí hned několik formátů od standardu jako je PDF, JPG, PNG, HTML až po export do PPT nebo PPTX formátu. Vaši prezentaci si můžete také nahrát jako video a to pak včetně Vašeho hlasového projevu předávat dál studentům nebo Vašim kolegům.

Hardware
Díky týmu amerických vývojářů je technologie eBeam neustále zdokonalována a tak je eBeam nejspolehlivější a nejpřesnější mobilní interaktivní systém na trhu.

Zapomeňte na interaktivní projektory s pery velikosti banánu a přesnosti +/- 5cm. eBeam je to co Vám padne do ruky a budete překvapeni jeho rychlostí a přesností. eBeam Vás neomezuje, ale rozvíjí Vaše možnosti a dává volnost Vašim nápadům.

Výhody a klíčové vlastnosti:
- Rychlá a jednoduchá instalace
- Použitelnost na jakékoliv tabuli a povrchu
- Použití s obyčejným projektorem libovolných parametrů
- Integrovaný reproduktor 18W
- Integrovaný citlivý mikrofon
- Rolovací kolečko
- Tlačítka funkcí, další USB porty, line In, Audio OUT, Kensington Lock atd.
- Široká škála použitelnosti od prezentací a výuky po prosté ovládání pc
- Maximální délka úhlopříčky snímaného prostoru až 2,5m na každou stranu!
- Možnost použití jako mobilní i fixní interaktivní tabule
- Přijímač připevníte na tabuli pomocí magnetů nebo kovových konzolek se samolepící páskou

Rozměry:
- Přijímač: 800mm x 60mm
- Pero: 14,2cm x 1,52cm
- Kabel: cca. 5m USB

Minimální požadavky na software:
- Pentium™ II
- 400 MHz+ processor and 256 MB RAM
- Windows 2000, XP, Server 2003, Vista, 7 nebo 8, Linux, Mac OS
- 100 MB místa na disku
- Volný USB port

Dodávka obsahuje:
- Interaktivní přijímač eBeam engage
- Interaktivní pero
- Napájecí adapter - EU napájecí kabel
- USB "Flashka" 1GB se SW
- USB kabel
- CD s interaktivním SW
- Náhradní hroty do pera (4ks)
- 2 kovové montážní destičky se samolepkami a 2 s magnety
- Šablona pro instalaci samolepících montážních destiček
- Bezpečnostní poutko na ruku pro pero
- AAA baterii

Doplňkové parametry

Kategorie: Interaktivní systém eBeam
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: