Nátěry

Projekční nátěry Screen Goo vytvoří rychle a jednoduše vysoce kvalitní promítací povrchy - v učebnách, showroomech, kancelářích a domácích i veřejných kinech.

 

Co je Mighty Brighty?

Might Brighty je nový koncept malování projekčních povrchů,pokud hledáte způsob jak z normální bílé zdi, nebo jakékoli jiné rovné plochy vytvořit projekční plochu určenou přímo pro Vaše podmínky, je pro Vás MightyBrighty ta správná volba, můžete si snadno určit výsledný jas ,kontrast, velikost i formát obrazu a přizpůsobit tyto hodnoty vlastnostem svého projektoru. Schopnosti nátěrů MightyBrihty byly doloženy v nezávislém testu provedeném společností Konica Minolta který potvrzuje o 40% větší kontrast a až o 45% větší jas než klasická bílá zeď. Celkový souhrn a protokol z měření ve formátu PDF si můžete prohlédnout ZDE

Užijte si opravdovou zábavu

Mnoho lidí stále promítá přímo na obyčejnou bílou zeď, což alezpůsobuje nízkou kvalitu obrazu. Doposud byla jedinou lepší variantou koupě projekčního plátna, které mohlo občas být stejně drahé jakosamotný projektor. Se samostatným plátnem se navíc objevuje spousta nastavování a hledání místa kam ho uložit pokud není potřeba, nebo ještě hůř; je potřeba pod strop napevno přidělat nevzhlednou konzoli s rolovacím plátnem. Navíc je možné, že se plátno neustálým vytahováním poničí nebo se mu časem zohýbají okraje. Projekční barva Mighty Brighty je mnohem lepší řešení. Stačí jí pouze namalovat na zeď a můžete si na své nové projekční ploše začít užívat dokonalý obraz:

  • křišťálově čistý a vysoce kontrastní, s plnějšími barvami a perfektní zábavou.
  • Do obývacích pokojů, klubových kinosálů, kaváren, kanceláří a vlastně kdekoli je protřeba.
  • Magnetické černé okraje Vám umožní získat vyjímečný zážitek z kontrastu.
  • Jednoduše odeberte černé okraje a vše co uvidíte, bude čistá zeď.

Proměňte jakoukoli zeď na projekční plátno

  • Vyberte umístění obrazu.
  • Namalujte zeď barvou Mighty Brighty.
  • Užívejte si perfektní zábavu.

Mighty Brighty je nový unikátní koncept pro vytvoření dokonaléhopromítacího plátna přímo na zdi nebo jiné rovné ploše. Stačí jennamalovat a začít si užívat dokonale plochého, rovného obrazu který mávždy ten správný formát (4:3, 16:9…) .