Optoma projektor EH412

Kód: E1P1A39WE1Z1
Neohodnoceno
29 217,87 Kč
Skladem

Svítivost (v ANSI lumenech):4400; Kontrast (hodnota : 1):22 000; Technologie projektoru:DLP; Skutečné rozlišení projektoru:HD 1080 (1920 x 1080); Rozhraní:HDMI, VGA, 3.5mm Jack, RS-232; Výbava:Dálkové ovládání, Reproduktory, Zoom, 3D

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úžasné barvy
Udělejte mocné prezentace a vzdělávací lekce s ohromujícími barvami. Projektory Optoma poskytují spolehlivý barevný výkon vhodný pro jakýkoli obsah a prostředí. Od přesných barev sRGB pro realistické obrázky až po živé punchy prezentace. Máme režim zobrazení, který přesně odpovídá vašim potřebám. Ideální pro řadu grafických a videoprezentací.
Full HD 1080p
Rozlišení 1080p vám dává ostré a detailní obrázky z obsahu HD bez zmenšení nebo komprese; ideální pro sledování filmů Blu-ray, vysílání ve vysokém rozlišení a hraní videoher.
Kompatibilní s HDR
Projektory kompatibilní s Optoma HDR, které jsou schopné přijímat a zobrazovat metadata HDR, umožňují zobrazit mnohem více detailů a textury. Objekty vypadají pevněji a jako život a další detaily vytvářejí větší pocit hloubky. Je to jako dívat se z okna.
Vynikající kontrast
Dodejte svému obrazu větší hloubku pomocí projektoru s vysokým kontrastem. Ve srovnání s konkurenčními technologiemi vám projektory Optoma DLP poskytují jasnější bílé a velmi bohaté černé, obrázky ožívají a text se jeví jako ostrý a jasný - ideální pro obchodní a vzdělávací aplikace.
Plně 3D
Projektory Optoma mohou zobrazovat skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli zdroje 3D, včetně 3D Blu-ray přehrávačů, 3D vysílání a herních konzol nejnovější generace.
MHL
Proměňte svůj projektor na chytrý displej propojením smartphonu nebo tabletu pomocí jediného kabelu pomocí MHL; Nyní si můžete prohlížet prezentace a dokumenty, streamovat videa a sdílet fotografie na velké obrazovce.
Integrovaný reproduktor
Výkonný vestavěný reproduktor poskytuje výjimečnou kvalitu zvuku a snadné nastavení bez nutnosti nákladných externích reproduktorů.

Vzdálená myš s vestavěným laserovým ukazovátkem

Pomocí jednoduchého, ale výkonného dálkového ovladače s ovládáním myši a vestavěného laserového ukazovátka můžete soustředit pozornost publika na správné věci.

Eco +
Technologie Eco + spojuje vysoký kontrast, vylepšenou životnost lampy a funkce úspory energie, které se snadno používají a zároveň snižují spotřebu energie.

Úspora energie

Použitím speciálně navržených režimů lamp můžete snížit spotřebu energie až o 70%. Každý režim má také pozitivní vliv na životnost lampy a zároveň snižuje celkové náklady na vlastnictví a snižuje údržbu.

Rychlé obnovení

Tato funkce umožňuje okamžité opětovné zapnutí projektoru, pokud dojde k jeho náhodnému vypnutí.

Eco AV mute

Zůstaňte pod kontrolou své prezentace pomocí funkce Eco AV mute. Pokud již nepotřebujete, nasměrujte pozornost publika mimo obrazovku. To také snižuje spotřebu energie až o 70%, což dále prodlužuje životnost vaší lampy.

Přímé zapnutí

Projektor se okamžitě zapne, jakmile je k jednotce dodáno napájení. To eliminuje nutnost manuálního zapnutí projektoru pomocí dálkového ovladače nebo klávesnice, ideální pro použití v místnostech s hlavním vypínačem.

Přímé vypnutí

Vypněte projektor okamžitě nebo přímo ze sítě. To znamená, že před vypnutím projektoru nemusíte čekat, až vychladne.

 

Automatické vypnutí

Mohou nastat případy, kdy projektor zůstane spuštěn, když se nepoužívá. Aby se šetřila energie, funkce „auto power off“ automaticky vypne projektor po nastavené době, pokud se nepoužívá

 

USB napájení

Port USB-A použijte k napájení adaptéru HDMI, například Google Chromecast.

 

24/7 provoz

Projektory Optoma byly navrženy pro provoz 24 hodin denně ve standardní orientaci. Ideální pro aplikace, kde je vyžadováno delší období používání. Za podmínek 24 hodin.

24/7 Provoz - platí standardní záruka na žárovku. Záruka na projektor je založena na běžných provozních hodinách. Pro dosažení optimálního výkonu společnost Optoma doporučuje, aby byl projektor vypnutý nebo v pohotovostním režimu po dobu 24 minut každých 24 hodin, aby se prodloužila životnost lampy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 2.91 kg
Technologie: DLP
Svítivost: 4000-5000
Rozlišení: 1920 x 1080 (1080p)
Rozhraní HDMI: VGA, HDMI 1.4, HDMI 2,0
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Do 3 kg
Podpora 3D: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: