Optoma projektor W512

Kód: E1P1A1PWE1Z1
Neohodnoceno
48 703,71 Kč
Skladem

Svítivost (v ANSI lumenech):5500; Kontrast (hodnota : 1):15 000; Technologie projektoru:DLP; Skutečné rozlišení projektoru:WXGA (1280 x 800); Rozhraní:HDMI, VGA, MHL, RS-232; Výbava:Dálkové ovládání, Reproduktory

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jasná projekce s flexibilitou a kontrolou instalace
 
Vychutnejte si úžasné a jasné 5 500 lumenů, obrázky WXGA s fotoaparátem Optoma W512. Jeho kontrastní poměr 15 000: 1, 1,6x zoom, vertikální posun objektivu, korekce lichoběžníkového zkreslení a plné ovládání RS-232C poskytují flexibilitu instalace ideální pro velké učebny, přednáškové sály, muzea a bohoslužby.
Prohlížeč obrázků a čtečka dokumentů bez PC zobrazuje kancelářské dokumenty, soubory PDF a obrázky z paměťových zařízení USB. Volitelné připojení HDCast Pro poskytuje bezdrátové zrcadlení obrazovky se zařízeními Android, Mac OS a Windows.
Displej LAN podporuje až 4 současné počítače, zatímco displej USB zrcadlí zařízení Android a iOS. Robustní možnosti vstupu zahrnují HDMI, VGA a analogové pro snadné připojení ke stávajícím a starším zdrojům videa.
Technologie DLP®
DLP® (Digital Light Processing) je patentovaná technologie společnosti Texas Instruments ™, která nabízí digitální projekci s vyšším kontrastem, rychlejší dobou odezvy, dobrou strukturou pixelů a prakticky bez degradace barev.
Prohlížeč obrázků a dokumentů USB bez počítače
Integrovaný prohlížeč obrázků a dokumentů bez PC umožňuje přímé prohlížení kancelářských dokumentů, PDF, obrázků a prezentací z jakéhokoli paměťového zařízení USB.
+ 12V Trigger
Když je projektor zapnutý nebo vypnutý, snadno spusťte motorizovanou obrazovku, aby se snížila nebo zvýšila.
Crestron Roomview® - NETWORK CONTROL Roomview®
Software poskytuje vlastní konfigurovatelné rozhraní pro monitorování, správu a ovládání každého zařízení v každé místnosti na dálku z jakéhokoli počítače.
  • Spravujte současně až 250 projektorů (prostřednictvím hlavního počítače).
  • Můžete ovládat a měnit nastavení projektoru pomocí jednoduché stránky webového prohlížeče, včetně ovládání nabídky OSD.
  • Nastavte e-mailová upozornění pro varovné zprávy.
  • Ideální pro velké instalace ve vzdělávacím i obchodním prostředí.
HDCast Pro - bezdrátové zobrazování a odesílání dokumentů
Bezdrátové zrcadlení obrazovky zařízení Android, Windows a Mac; Přenášejte obrázky a dokumenty ze zařízení se systémem Android, iOS, Windows a Mac nebo použijte USB Display k zrcadlení zařízení se systémem Android a iOS.
Vertikální posun objektivu
Vertikální posun objektivu zjednodušuje instalace posunutím obrazu nahoru a dolů bez zkreslení obrazu, čímž poskytuje širší škálu možností umístění projektoru, což usnadňuje umístění projektoru v místnosti.
Kompatibilita AMX
Snadná komunikace s řídicími systémy AMX pro jednoduchou integraci.
Řízení RS-232
Převezměte kontrolu nad projektorem pomocí příkazů HEX nebo ASCII pomocí kabelu RS-232.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnost: 4.6 kg
Technologie: DLP
Svítivost: 5001-6000
Rozlišení: 1280 x 800 (WXGA)
Rozhraní HDMI: VGA, HDMI
Wifi: Ano
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Do 5 kg
Podpora 3D: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: