Optoma projektor ZH406ST

Kód: E1P1A3FWE1Z1
Neohodnoceno
68 189,55 Kč
Skladem

Svítivost (v ANSI lumenech):4200; Technologie projektoru:DLP; Skutečné rozlišení projektoru:HD 1080 (1920 x 1080); Životnost lampy (v hodinách):30 000; Rozhraní:HDMI, VGA, LAN, RS-232; Výbava:Reproduktory

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZH406ST je kompaktní laserový projektor DuraCore Full HD 1080p . Je navržen pro bezúdržbový a nepřetržitý provoz a lze jej instalovat prakticky v jakékoli poloze. Jeho nízká hmotnost v kombinaci s 1,6x zoomem a vertikálním posunem objektivu usnadňuje instalaci.

Tento kompaktní laserový projektor má mnoho funkcí, má vestavěný reproduktor , je kompatibilní s 4K a HDR , nevyžaduje žádnou údržbu a má velmi dlouhou životnost laserové technologie. Pro nejlepší ovládání je projektor vybaven konektorem RJ45 pro monitorování a řízení sítě v mnoha místnostech.

S objektivem s krátkým házením můžete zobrazit působivý 100 "obraz z necelého metru daleko. To umožňuje umístění projektoru blíže ke zdi, čímž se redukují stíny.

Duracore

Nejvyšší životnost v oboru dosažená díky technologii Optoma DuraCore . Implementace pokročilých technik chlazení laserovými diodami a inovativního designu ochrany proti prachu.

Kompatibilní s HDR

Projektory kompatibilní s Optoma HDR, které jsou schopné přijímat a zobrazovat metadata HDR, umožňují zobrazit mnohem více detailů a textury. Objekty vypadají pevněji a připomínají život a další podrobnosti vytvářejí větší pocit hloubky.

Full HD 1080p

Rozlišení 1080p vám umožní získat ostré a detailní obrázky z obsahu HD bez zmenšení nebo komprese - ideální pro sledování filmů Blu-ray, HD TV a hraní videoher.
 

Projekce v režimu na výšku

Ideální pro aplikace digitálního značení , zobrazování obrázků v režimu na výšku a svisle nahoru a dolů .
 

Optický prachotěsný motor IP5X

Nezávisle testováno a certifikováno podle IEC 60529 s odolností proti prachu IP5X . Výjimečná odolnost proti prachu v kombinaci s výjimečným jasem zaručuje nejvyšší kvalitu; nejdůležitější pro nepřetržitou práci v obtížných podmínkách.
 

Úžasné barvy

Projektory Optoma poskytují spolehlivý barevný výkon vhodný pro jakýkoli obsah a prostředí. Od přesných barev sRGB po realistické obrázky a živé a efektivní prezentace. Máme režim zobrazení, který vyhovuje vašim potřebám. Ideální pro řadu grafických a videoprezentací.

Dokonalý kontrast

Dodejte hloubce obrazu díky projektoru s vysokým kontrastem. Ve srovnání s konkurenční technologií poskytují projektory Optoma DLP jasnější bílou a velmi bohatou černou, obrazy ožívají a text se zdá být jasný, ideální pro obchodní a vzdělávací aplikace.
 

Vertikální posun objektivu

Zjednodušte instalaci díky svislému posunu objektivu, který poskytuje širší škálu možností umístění projektoru. To usnadňuje umístění projektoru v místnosti a poskytuje širší škálu možností nastavení velikosti obrazovky.

Auto keystone

Funkce automatického lichoběžníkového zkreslení automaticky upraví efekt lichoběžníkového zkreslení, když je projektor mimo osu, aby se vytvořil zarovnaný obraz *. Automatické lichoběžníkové zkreslení upravuje pouze obraz ve svislé rovině.
 

Keystone HV a nastavení čtyř rohů

Upravte lichoběžníkové zkreslení svisle i vodorovně nebo jednotlivě ohněte každý roh obrazu a vytvořte dokonale čtvercový obraz. Ideální pro nerovné stěny nebo místa, kde je umístění projektoru nepříjemné a vyžaduje rybaření.
 

PJLink

Protokol PJLink zabudovaný do projektoru umožňuje snadnou instalaci pomocí řídicích systémů kompatibilních s PJLink.

Telnet

Tento model je schopen přijímat příkazy prostřednictvím telnetu, což umožňuje snadnou instalaci pomocí řídicích systémů kompatibilních s Telnet.

Plná 360 projekce

Snímky lze promítat v celém rozsahu 360 ° podél vodorovné osy projektoru.

ŘízeníVybaven širokou škálou možností umožňuje dálkové ovládání a monitorování projektoru.
- Kompatibilita s AMX V projektoru je zabudován protokol dynamické detekce, který umožňuje snadnou instalaci pomocí řídicích systémů AMX.
- Ovládání LAN Pomocí kompatibilního softwaru RoomView můžete zapínat / vypínat, sledovat, spravovat a ovládat až 250 projektorů současně z jakéhokoli počítače.
- Naplánujte a zapněte projektory.
- Ovládání a změna nastavení projektoru pomocí jednoduchého webového prohlížeče.
- Schopnost vydávat poplachové zprávy pro naléhavé nebo důležité zprávy.
- Automaticky přijímat e-mailové aktualizace pro údržbu lampy.

Integrovaný reproduktor

Výkonný vestavěný reproduktor poskytuje výjimečnou kvalitu zvuku a snadné nastavení bez nutnosti drahých externích reproduktorů.

3D

Projektory Optoma mohou zobrazovat skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli zdroje 3D, včetně Blu-ray 3D přehrávačů, 3D vysílání a nejnovější generace herních konzolí.

Kabelové dálkové ovládání

Kabelové dálkové připojení vám umožňuje individuálně ovládat všechny aspekty projektoru, aniž by bylo nutné projektoru pozorovat; neocenitelné při používání více jednotek během živých událostí.

Napájení přes USB

Port USB-Power pro napájení adaptéru HDMI.

Přímá aktivace

Projektor se spustí ihned po napájení zařízení. Projektor se spustí ihned po napájení zařízení. Díky tomu nemusíte projektor ručně zapínat dálkovým ovladačem nebo tlačítkem - ideální pro místnosti s hlavním vypínačem.

Přímé vypnutí

Okamžitě vypněte projektor nebo jej odpojte přímo od napájení. To znamená, že před vypnutím projektoru nemusíte čekat, až vychladne.

Přizpůsobte si projektor

Vyberte si projektor v jakékoli barvě. Můžete si vybrat celou paletu barev RAL. Perfektní instalace na míru. * Kontaktujte nás pro další informace. “

AV mute

Ovládání prezentace díky funkci AV Mute. Pokud to není potřeba, přesuňte pozornost diváků mimo obrazovku a zakryjte obrázek.

24/7 služba

Projektory Optoma jsou navrženy tak, aby fungovaly 24 hodin denně ve standardní orientaci. Ideální pro aplikace vyžadující dlouhou dobu používání. S výhradou 24hodinových podmínek.

24/7 provoz - platí standardní záruka na žárovku. Záruka na projektor je založena na běžných hodinách používání. Společnost Optoma doporučuje vypnout projektor nebo jej uvést do pohotovostního režimu na 30 minut každých 24 hodin, aby se prodloužila životnost lampy.
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 0 Měsíc(ů)
Hmotnost: 5.5 kg
Technologie: DLP
Svítivost: 4000-5000
Rozlišení: 1920 x 1080 (1080p)
Rozhraní HDMI: VGA, HDMI 2x
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Nad 5 kg
Podpora 3D: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: