Optoma projektor ZH500UST Black - DLP

Kód: E1P1A325E1Z1
Neohodnoceno
147 215,86 Kč
Skladem

Svítivost (v ANSI lumenech):5000; Kontrast (hodnota : 1):100 000; Technologie projektoru:DLP; Skutečné rozlišení projektoru:HD 1080 (1920 x 1080); Rozhraní:HDMI, VGA, Kompozitní, RS-232; Výbava:Dálkové ovládání, Reproduktory

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoký jas 1080p laserový projektor s ultrakrátkým házením

ZH500UST je napájen laserovým světelným zdrojem DuraCore s dlouhou životností a nízkou údržbou. Design bez lamp a bez filtru výrazně snižuje provozní náklady při nízkých celkových nákladech na vlastnictví.

Tento projektor, který váží pouze 5,7 kg, lze namontovat jen centimetrů od zdi nebo povrchu a může promítat velikost obrazu přes 254 cm.

ZH500UST, který podporuje nepřetržitý provoz a univerzální orientaci, je flexibilní, výkonný a jasný ultrakontaktní projektor, který vytváří vynikající řešení pro značení, kde lze omezit prostor nebo dostupnost, jako jsou výlohy nebo prodejní displeje.

Díky ultra krátkému objektivu můžete promítat působivý obraz větší než 100 ”z méně než metru daleko. To vám umožní umístit projektor blíže ke zdi a omezit stíny, takže můžete prezentovat s lehkostí; ideální pro interaktivní aplikace.
 

DuraCore

Špičková životnost v oboru se dosahuje pomocí technologie Optoma DuraCore. Implementace pokročilých technik chlazení laserovými diodami a inovativního designu odolného proti prachu.

IP5X Protiprachový optický motor
Nezávisle testováno a certifikováno podle normy IEC 60529 s IP5X prachovou odolností. Vynikající odolnost proti prachu v kombinaci s výjimečným jasem zajišťuje špičkovou odolnost v průmyslu; rozhodující pro nepřetržitý provoz bez údržby v náročných prostředích.
 

Korekce čtyř rohů

Upravte lichoběžník ve svislé i vodorovné rovině. Každý roh obrázku můžete jednotlivě deformovat a vytvořit tak dokonale čtvercový obraz. Ideální pro stohování obrazu, nerovné stěny nebo tam, kde je umístění projektoru nepříjemné a musí být instalováno pod úhlem.

Úžasná barva
Projektory Optoma poskytují spolehlivý barevný výkon vhodný pro jakýkoli obsah a prostředí. Od přesných barev sRGB pro realistické obrázky až po živé punchy prezentace. Máme režim zobrazení, který přesně odpovídá vašim potřebám. Ideální pro řadu grafických a videoprezentací.
 

Vynikající kontrast

Dodejte svému obrazu větší hloubku pomocí projektoru s vysokým kontrastem. Ve srovnání s konkurenčními technologiemi vám projektory Optoma DLP poskytují jasnější bílé a velmi bohaté černé, obrázky ožívají a text vypadá ostrý a jasný - ideální pro obchodní a vzdělávací aplikace.

Řízení
Díky široké škále možností můžete dálkově ovládat a sledovat projektor.
• Projektory RS232 Optoma přicházejí s rozsáhlou sadou příkazů RS232, což usnadňuje a usnadňuje správu pomocí jakéhokoli řídicího systému.
• Kompatibilita AMX Dynamic Dynamic Discovery Protocol je integrován do projektoru, což umožňuje snadnou instalaci s řídicími systémy AMX.
• LAN Control Pomocí kompatibilního softwaru RoomView® můžete zapínat / vypínat, sledovat, spravovat a ovládat až 250 projektorů současně z jakéhokoli počítače. • Naplánujte zapnutí a vypnutí projektorů. • Ovládejte a upravujte nastavení projektoru pomocí jednoduchého webového prohlížeče. • Možnost nouzového textového vysílání pro naléhavé nebo důležité zprávy. • Automaticky přijímat e-mailové aktualizace pro údržbu lampy.
 

Vestavěný přehrávač médií
Prezentace přímo z projektoru bez nutnosti notebooku nebo PC pomocí vestavěného přehrávače médií. Jednoduše zkopírujte své dokumenty, obrázky a videa na USB flash disk / SD kartu / microSD kartu (v závislosti na vstupu projektoru) a zobrazte je na velké obrazovce.
Integrovaný reproduktor
Výkonný vestavěný reproduktor poskytuje výjimečnou kvalitu zvuku a snadné nastavení bez nutnosti nákladných externích reproduktorů.
AV mute
Udržujte kontrolu nad svou prezentací pomocí AV mute. Pokud to není potřeba, nasměrujte pozornost publika mimo obrazovku.
Automatické vypnutí
Mohou nastat případy, kdy projektor zůstane spuštěn, když se nepoužívá. Aby se šetřila energie, funkce „auto power off“ automaticky vypne projektor po nastavené době, pokud se nepoužívá
Plně 3D
Projektory Optoma mohou zobrazovat skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli zdroje 3D, včetně grafických karet kompatibilních s 3D, 3D vysílání a serverů médií 3D nejnovější generace.
 

Přímé zapnutí
Projektor se okamžitě zapne, jakmile se k němu připojí napájení. To eliminuje nutnost manuálního zapnutí projektoru pomocí dálkového ovladače nebo klávesnice, ideální pro použití v místnostech s „hlavním“ vypínačem.
Přímé vypnutí
Vypněte projektor okamžitě nebo přímo ze sítě. To znamená, že před vypnutím projektoru nemusíte čekat na vychladnutí.
 

24/7 provoz

Projektory Optoma byly navrženy pro provoz 24 hodin denně ve standardní orientaci. Ideální pro aplikace, kde je vyžadováno delší období používání. Za podmínek 24 hodin.

24/7 Provoz - platí standardní záruka na žárovku. Záruka na projektor je založena na běžných provozních hodinách. Pro dosažení optimálního výkonu společnost Optoma doporučuje, aby byl projektor vypnutý nebo v pohotovostním režimu po dobu 24 minut každých 24 hodin, aby se prodloužila životnost lampy.

Kategorie: Domácí kino
Záruka: 36 měsíců
Hmotnost: 8.37 kg
Kontrast: nad 50 000:1
Nativní rozlišení: 1920x1080 (Full HD)
Svítivost (ANSI): 4100-5000 ANSI
Technologie: DLP
WiFi: NE
Zdroj světla: Laser
Rozhraní: HDMI, VGA, Kompozitní, RS-232
Výbava: Dálkové ovládání, Reproduktory

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnost: 8.37 kg
Technologie: DLP
Svítivost: 4000-5000
Rozlišení: 1920 x 1080 (1080p)
Rozhraní HDMI: VGA, 2x HDMI 1.4
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Nad 5 kg
Podpora 3D: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: