Optoma projektor ZH606e

Kód: E1P1A3MWE1Z3
Neohodnoceno
97 418,31 Kč
Skladem

Svítivost (v ANSI lumenech):6000; Technologie projektoru:DLP; Skutečné rozlišení projektoru:HD 1080 (1920 x 1080); Životnost lampy (v hodinách):30 000; Rozhraní:HDMI, VGA, Kompozitní, RS-232; Výbava:Reproduktory

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Optoma ZH606e je projektor s nízkým rozlišením s lampou. Je vhodný pro použití na velkých místech až po velké publikum, aby zobrazoval ostré detaily. Vysoké rozlišení 1080p Full HD ukáže vaše obrázky ve velmi podrobných detailech a je zaručeno, že oživí vaše filmy. Je vhodný pro cokoli od základních dat po filmy Blu Ray. Díky super jasným 6300 lumenům je dostatečně výkonný, aby zvládl velké publikum ve velké místnosti.

Recenze projektorů Optoma ZH606e pouze projektory: Můžete prezentovat se zapnutými světly po celý den a stále získat jasný a jasný obraz. Tento projektor Optoma je instalačním projektorem, takže nám zavolejte, abychom probrali instalaci, pokud o tom něco přemýšlíte. Tento projektor má široký poměr házení, takže máte flexibilitu, kam můžete projektor připojit, můžete také použít funkci zoomu.

Chat pro radu projektoru

ZH606e má také vertikální a horizontální posun objektivu a korekci lichoběžníkového zkreslení, takže pokud nemůžete projektor připojit přímo do středu obrazovky, tyto funkce pomáhají stále promítat uprostřed. Zavolejte nám, pokud potřebujete pomoc s instalací, protože to nabízíme po celé Velké Británii. 

ZH606e má vstup HDMI umožňující připojení k jakémukoli zdroji a zobrazení vašeho obrazu ve vysokém rozlišení. K dispozici je také vstup VGA, takže se můžete připojit ke starším notebookům. K dispozici jsou dva porty HDMI. Také výměna zdrojů je snadná, protože nemusíte vyměňovat kabely kolem. K dispozici je také připojení 12V Trigger, takže pokud je nainstalována obrazovka, toto se automaticky zapne, když je projektor zapnutý. Můžeme vám poradit, na které obrazovce jsou vhodné.

Světelný zdroj s laserovým fosforem poskytuje výhody, jako je uzavřená optická konstrukce bez rtuti, která zabraňuje vniknutí prachu do projektoru, minimální dobu zahřívání a ochlazování a provoz světelného zdroje s dlouhou životností až 30 000 hodin s minimální údržbou. Jasnější bílé a velmi bohaté černé barvy oživují obrázky a usnadňují čtení textu - ideální pro obchodní a vzdělávací prezentace, což je vše v poměru vysokého kontrastu. Celkově se jedná o skvělý špičkový projektor za skvělou cenu. Další informace naleznete v odkazu PDF na levé straně.

Co říká Optoma o ZH606e

ZH606e je nejmenší projektor ve své třídě. ZH606e s 6 300 lumenů a kompatibilitou 4K a HDR je projektor s nízkou údržbou a laserovou technologií s extrémně dlouhou životností. Zahrnuje také vertikální posun objektivu a vestavěné 10W reproduktory.

Tato jednotka je vhodná pro širokou škálu aplikací a je ideální pro kdekoli, kde je vyžadován čistý a jasný obraz, včetně velkých míst, učeben, přednáškových sálů, muzeí a bohoslužeb.

Přidaná flexibilita ovládání LAN činí z tohoto projektoru cenově dostupné řešení fit a zapomenout.

Kompatibilní s HDR

Projektory kompatibilní s Optoma HDR, které jsou schopné přijímat a zobrazovat metadata HDR, umožňují zobrazit mnohem více detailů a textury. Objekty vypadají pevněji a jako život a další detaily vytvářejí větší pocit hloubky. Je to jako dívat se z okna.

DuraCore

Špičková životnost v oboru se dosahuje pomocí technologie Optoma DuraCore. Implementace pokročilých technik chlazení laserovými diodami a inovativního designu odolného proti prachu.

Vzduchotěsný optický motor IP6X

Nezávisle testováno a certifikováno podle normy IEC 60529 s IP6X prachovou odolností. Vynikající odolnost proti prachu v kombinaci s výjimečným jasem zajišťuje špičkovou odolnost v průmyslu; rozhodující pro nepřetržitý provoz bez údržby v náročných prostředích.

Rychlé obnovení

Tato funkce umožňuje okamžité opětovné zapnutí projektoru, pokud dojde k jeho náhodnému vypnutí.

Vertikální posun objektivu

Zjednodušte instalaci pomocí vertikálního posunu objektivu, což poskytuje širší škálu možností umístění projektoru. Usnadňuje se tak umístění projektoru do vaší místnosti a umožňuje širší rozsah možností velikosti obrazovky.

PJLink

Protokol PJLink je integrován do projektoru, což umožňuje snadnou instalaci pomocí řídicích systémů kompatibilních s PJLink.

Integrovaný reproduktor

Vestavěný reproduktor nabízí vynikající zvukovou podporu a snadné nastavení bez nutnosti nákladných externích reproduktorů. 

Projekce na výšku

ZH606E 4 roh

Ideální pro aplikace digitálního značení. Otočením projektoru o 90 stupňů promítnete obraz na výšku.

Laserová technologie

Laserové projektory Optoma používají vysoce kvalitní lasery k vytvoření promítaného obrazu. V mnoha situacích může být vnímaný jas z projektorů laserového osvětlení dvojnásobný než u ekvivalentního modelu na bázi lampy. Poskytují také zvýšenou účinnost k zachování konzistentního jasu, vynikajícího barevného výkonu, okamžitého zapnutí / vypnutí a mimořádné životnosti až 20 000 hodin.

MHL

Proměňte svůj projektor na chytrý displej propojením smartphonu nebo tabletu pomocí jediného kabelu pomocí MHL; Nyní si můžete prohlížet prezentace a dokumenty, streamovat videa a sdílet fotografie na velké obrazovce.

Telnet

Tento model je schopen přijímat příkazy prostřednictvím telenetu, což umožňuje snadnou instalaci pomocí řídicích systémů kompatibilních s Telnet.

Vynikající kontrast

Dodejte svému obrazu větší hloubku pomocí projektoru s vysokým kontrastem. Ve srovnání s konkurenčními technologiemi vám projektory Optoma DLP poskytují jasnější bílé a velmi bohaté černé, obrázky ožívají a text se jeví jako ostrý a jasný - ideální pro obchodní a vzdělávací aplikace.

Čtyři rohové nastavení

Individuálně deformujte každý roh obrázku a vytvářejte dokonale čtvercový obraz. Ideální pro stohování obrazu, nerovné stěny nebo tam, kde je umístění projektoru nepříjemné a musí být instalováno pod úhlem.

Auto keystone

Auto Keystone automaticky upravuje lichoběžníkový efekt, když je projektor mimo osu, aby se vytvořil zarovnán obrázek *.

* Automatický lichoběžník zkreslení obrazu pouze ve svislé rovině.

 
Řízení

Díky široké škále možností můžete dálkově ovládat a sledovat projektor.

• Projektory RS232 Optoma přicházejí s rozsáhlou sadou příkazů RS232, což usnadňuje a usnadňuje správu pomocí jakéhokoli řídicího systému.

• Kompatibilita AMX Dynamic Dynamic Discovery Protocol je integrován do projektoru, což umožňuje snadnou instalaci s řídicími systémy AMX.

• LAN Control Pomocí kompatibilního softwaru RoomView® můžete zapínat / vypínat, sledovat, spravovat a ovládat až 250 projektorů současně z jakéhokoli počítače. • Naplánujte zapnutí a vypnutí projektorů. • Ovládejte a upravujte nastavení projektoru pomocí jednoduchého webového prohlížeče. • Možnost nouzového textového vysílání pro naléhavé nebo důležité zprávy. • Automaticky přijímat e-mailové aktualizace pro údržbu lampy.

USB napájení

Port USB-A použijte k napájení adaptéru HDMI, například Google Chromecast.

Plně 3D

Projektory Optoma mohou zobrazovat skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli zdroje 3D, včetně grafických karet kompatibilních s 3D, 3D vysílání a serverů médií 3D nejnovější generace.

Keystone Optoma ZU606E

USB napájení

Použijte USB napájení k napájení HDMI dongle

AV mute

Udržujte kontrolu nad svou prezentací pomocí AV mute. Pokud to není potřeba, nasměrujte pozornost publika mimo obrazovku.

Automatické vypnutí

Mohou nastat případy, kdy projektor zůstane spuštěn, když se nepoužívá. Aby se šetřila energie, funkce „auto power off“ automaticky vypne projektor po nastavené době, pokud se nepoužívá

Přímé zapnutí

Projektor se okamžitě zapne, jakmile se k němu připojí napájení. To eliminuje nutnost manuálního zapnutí projektoru pomocí dálkového ovladače nebo klávesnice, ideální pro použití v místnostech s hlavním vypínačem.

Přímé vypnutí

Vypněte projektor okamžitě nebo přímo ze sítě. To znamená, že před vypnutím projektoru nemusíte čekat, až vychladne.

24/7 provoz

Projektory Optoma byly navrženy pro provoz 24 hodin denně ve standardní orientaci. Ideální pro aplikace, kde je vyžadováno delší období používání. Za podmínek 24 hodin.

24/7 Provoz - platí standardní záruka na žárovku. Záruka na projektor je založena na běžných provozních hodinách. Pro dosažení optimálního výkonu společnost Optoma doporučuje, aby byl projektor vypnutý nebo v pohotovostním režimu po dobu 24 minut každých 24 hodin, aby se prodloužila životnost lampy.

Mějte svůj projektor v jakékoli barvě. Vyberte si z jakékoli barvy RAL. Ideální pro zakázkovou instalaci. * Kontaktujte nás pro více informací "

Plně 3D

Projektory Optoma mohou zobrazovat skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli zdroje 3D, včetně 3D Blu-ray přehrávačů, 3D vysílání a herních konzol nejnovější generace.

Záruka DuraCare

Dodatečný záruční balíček společnosti Optoma DuraCare nabízí záruku navrženou pro velmi vysoký provoz. Zajišťuje vyšší průměrný jas a výjimečnou spolehlivost po delší dobu až 5 let nebo 24 000 hodin. Tento dodatečný balíček má další výhodu v preventivní údržbě za 12 000 hodin, která vrátí výkon zpět do dne výroby.

12 000 hodinová re-výrobní služba:

  1. Výměna laserového světelného zdroje
  2. Výměna kritických součástí a pohyblivých částí
  3. Vnitřní kontrola a čištění

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 7.73 kg
Technologie: DLP
Svítivost: 6001-10000
Rozlišení: 1920 x 1080 (1080p)
Rozhraní HDMI: VGA, HDMI 1.4, HDMI 2,0
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Nad 10 kg
Podpora 3D: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: