Optoma projektor ZK507

Kód: E1P1A3LWE1Z1
Neohodnoceno
136 389,99 Kč
Skladem

Svítivost (v ANSI lumenech):5000; Technologie projektoru:DLP; Skutečné rozlišení projektoru:UHD (3840x2160); Životnost lampy (v hodinách):20 000; Rozhraní:HDMI, VGA; Výbava:Reproduktory

Detailní informace

Detailní popis produktu

True 4K UHD Display

True 4K UHD Display with 8.3M Pixels on Screen

Optoma’s ZK507 deliver accurate, razor sharp, high quality images by leveraging the DLP 4K UHD chip and XPR technology. Capitalizing on the fast switching speed of the DLP chip and advanced image processing, over 8 million pixels are delivered to the screen.

 

Laserová technologie Optoma DuraCore - delší a jasnější

Špičková životnost v oboru je dosažena pomocí nové technologie DuraCore společnosti Optoma. Implementace pokročilých technik chlazení laserovými diodami a inovativní konstrukce odolné proti prachu a životnost světelného zdroje při 20 000 hodinách.

 

Krásné zevnitř ven
Širší barevný gamut, konstantní jas a působivé černé úrovně vykreslují věrné obrazy
 

Úžasný jas a barvy

Po dokonalé kalibraci a vyladění barev Optoma jsou ZK507 schopny dosáhnout maximálního jasu pomocí zářivých barev pro použití v prezentaci.
Pokud jde o videoobsah, režim Kino Optoma dokáže promítat obrázky s přesností barev, která ohromí vaše publikum v osvětleném prostředí.

 

Špičkové bezdrátové řešení One Click 4K - QuickCast Pro (volitelné)

QuickCast Pro podporuje rozlišení 4K UHD pro významné zlepšení zobrazení špatných pixelů při bezdrátovém promítání. Stačí Plug & Play přes vaše mobilní zařízení a ZK507 pro okamžitý zážitek z velké obrazovky!

 

Kompatibilní s HDR10 a HLG

Technologie s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) zlepšuje poměr kontrastu, jas a barevnou hloubku na displeji, poskytuje jasnější bílé a hlubší černé úrovně. Zvyšuje detaily a hloubku ostrosti, takže obrazy jsou jasnější a realističtější.

 

Ultra Detail
Tato technologie zajišťuje, že všechny informace obsažené v obraze jsou věrně reprodukovány na obrazovce, čímž poskytuje ohromující křišťálově čistý a ostrý obraz bez ohledu na obsah 1080p nebo 4K.
 

PureMotion

PureMotion je forma zpracování videa se snahou dosáhnout plynulejšího videa natočeného rychlostí 24 snímků / s a ​​kompenzace rozmazání pohybem. Zpracování vygeneruje přechodné snímky mezi stávajícími, aby se snížilo pohybové chvění. S PureMotion si užijete plynulé a rychle se pohybující scény.

Zarovnání zdarma
1-čipové systémy DLP jsou ze své podstaty mechanicky dokonale vyrovnány. U 3 panelových systémů může jakékoli vyrovnání panelu způsobit barevné nebo obrazové artefakty a ztracené rozlišení
 
Plně podporováno 3D
ZK507 umí zobrazit skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli zdroje 3D, včetně 3D Blu-ray přehrávačů, 3D vysílání a herních konzol nejnovější generace.
 
Přesný design optiky
Vysoce kvalitní optické prvky udržují optimální ostrost a rovnoměrnost ostření na celém snímku. Nekompromisní optická kvalita poskytuje extrémně nízkou světelnou barvu a chromatickou aberaci, což má za následek křišťálově čistý obraz s vysokým kontrastem.
 
Vzduchotěsný optický motor
Přesně navržený se systémem certifikovaným IP5X, ZK507 má vzduchotěsný motor, který odolává prachovým částicím a zajišťuje dlouhodobý, spolehlivý a prakticky žádný údržbový světelný zdroj až 20 000 hodin. Laserový světelný zdroj ZK507 je ve srovnání s tradičními projektory založenými na lampách bez rtuti a šetrný k životnímu prostředí.
Flexibilní instalace
Zcela nový objektiv navržený s 1,6x zvětšením a 100% - 115% svislým posunem objektivu poskytuje maximální flexibilitu pro instalaci, nyní si můžete vychutnat 100 - 150 palcový displej ve vzdálenosti 4,6 nebo 120 palců ze vzdálenosti 3,7 - 5,9 metrů.
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnost: 9.8 kg
Technologie: DLP
Svítivost: 4000-5000
Rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Rozhraní HDMI: HDMI 1.4, HDMI 2,0
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Nad 5 kg
Podpora 3D: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: