Optoma projektor ZU606Te White

Kód: E1P1A3NWE1Z3//BAZAR
Neohodnoceno
107 153,97 Kč
Skladem

Svítivost (v ANSI lumenech):6000; Technologie projektoru:DLP; Skutečné rozlišení projektoru:WUXGA (1920 x 1200); Životnost lampy (v hodinách):30 000; Rozhraní:HDMI, VGA, Kompozitní, LAN, RS-232; Výbava:Dálkové ovládání, Reproduktory, Zoom, 3D

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální laserový projektor s vysokým jasem
Představujeme ZU606Te, nejmenší projektor ve své třídě. ZU606Te je s 6 300 lumenů s kompatibilitou 4K a HDR kompatibilní s nízkou údržbou a laserovou technologií s extrémně dlouhou životností, včetně vertikálního posunu objektivu a vestavěných 10W reproduktorů.
Tato jednotka je vhodná pro širokou škálu aplikací a je ideální pro kdekoli, kde je vyžadován čistý jasný obraz, včetně velkých prostor, učeben / přednáškových divadel, muzeí a bohoslužeb.
Přidaná flexibilita ovládání HDBaseT a LAN činí z tohoto projektoru cenově dostupné řešení fit a zapomenout.
 

 

Kompatibilní s HDR
Projektory kompatibilní s Optoma HDR, které jsou schopné přijímat a zobrazovat metadata HDR, umožňují zobrazit mnohem více detailů a textury. Objekty vypadají pevněji a jako život a další detaily vytvářejí větší pocit hloubky. Je to jako dívat se z okna.
 

DuraCore

Špičková životnost v oboru se dosahuje pomocí technologie Optoma DuraCore. Implementace pokročilých technik chlazení laserovými diodami a inovativního designu odolného proti prachu.

HDBaseT ™
Nekompromisní nekomprimované video, audio, síťové a řídicí příkazy Full HD dodávané na jediném kabelu typu CAT, který je schopen až 100 metrů / 328 stop bez ztráty signálu, umožňuje bezproblémovou instalaci. HDBaseT ™ zjednodušuje požadavky na kabeláž a snižuje složitost instalace, šetří čas a snižuje náklady.
 

Vzduchotěsný optický motor IP6X

Nezávisle testováno a certifikováno podle normy IEC 60529 s IP6X prachovou odolností. Vynikající odolnost proti prachu v kombinaci s výjimečným jasem zajišťuje špičkovou odolnost v průmyslu; rozhodující pro nepřetržitý provoz bez údržby v náročných prostředích.

 

Rychlé obnovení

Tato funkce umožňuje okamžité opětovné zapnutí projektoru, pokud dojde k jeho náhodnému vypnutí.

Vertikální posun objektivu

Zjednodušte instalaci pomocí vertikálního posunu objektivu, což poskytuje širší škálu možností umístění projektoru. Usnadňuje se tak umístění projektoru do vaší místnosti a umožňuje širší rozsah možností velikosti obrazovky.

PJLink
Protokol PJLink je integrován do projektoru, což umožňuje snadnou instalaci pomocí řídicích systémů kompatibilních s PJLink.
 
Integrovaný reproduktor
Vestavěný reproduktor nabízí vynikající zvukovou podporu a snadné nastavení bez nutnosti nákladných externích reproduktorů
 

Projekce na výšku

Ideální pro aplikace digitálního značení. Otočením projektoru o 90 stupňů promítnete obraz na výšku.

Laserová technologie

Laserové projektory Optoma používají vysoce kvalitní lasery k vytvoření promítaného obrazu. V mnoha situacích může být vnímaný jas z projektorů laserového osvětlení dvojnásobný než u ekvivalentního modelu na bázi lampy. Poskytují také zvýšenou účinnost k zachování konzistentního jasu, vynikajícího barevného výkonu, okamžitého zapnutí / vypnutí a mimořádné životnosti až 30 000 hodin.

 

MHL
Proměňte svůj projektor na chytrý displej připojením smartphonu nebo tabletu pomocí jediného kabelu pomocí MHL; Nyní si můžete prohlížet prezentace a dokumenty, streamovat videa a sdílet fotografie na velké obrazovce.
 

Telnet

Tento model je schopen přijímat příkazy prostřednictvím telenetu, což umožňuje snadnou instalaci pomocí řídicích systémů kompatibilních s Telnet.

Vynikající kontrast
Dodejte svému obrazu větší hloubku pomocí projektoru s vysokým kontrastem. Ve srovnání s konkurenčními technologiemi vám projektory Optoma DLP poskytují jasnější bílé a velmi bohaté černé, obrázky ožívají a text vypadá ostrý a jasný - ideální pro obchodní a vzdělávací aplikace.
 

Korekce čtyř rohů

Upravte lichoběžník ve svislé i vodorovné rovině. Každý roh obrázku můžete jednotlivě deformovat a vytvořit tak dokonale čtvercový obraz. Ideální pro stohování obrazu, nerovné stěny nebo tam, kde je umístění projektoru nepříjemné a musí být instalováno pod úhlem.

Auto keystone
Auto Keystone automaticky upravuje lichoběžníkový efekt, když je projektor mimo osu, aby se vytvořil zarovnán obrázek *.
* Automatický lichoběžník zkresluje pouze obraz ve svislé rovině.
 
 

Řízení

Díky široké škále možností můžete dálkově ovládat a sledovat projektor.

• Projektory RS232 Optoma přicházejí s rozsáhlou sadou příkazů RS232, což usnadňuje a usnadňuje správu pomocí jakéhokoli řídicího systému.

• Kompatibilita AMX Dynamic Dynamic Discovery Protocol je integrován do projektoru, což umožňuje snadnou instalaci s řídicími systémy AMX.

• LAN Control Pomocí kompatibilního softwaru RoomView® můžete zapínat / vypínat, sledovat, spravovat a ovládat až 250 projektorů současně z jakéhokoli počítače. • Naplánujte zapnutí a vypnutí projektorů. • Ovládejte a upravujte nastavení projektoru pomocí jednoduchého webového prohlížeče. • Možnost nouzového textového vysílání pro naléhavé nebo důležité zprávy. • Automaticky přijímat e-mailové aktualizace pro údržbu lampy.

 

USB napájení
Port USB-A použijte k napájení adaptéru HDMI, například Google Chromecast.
Plně 3D
Projektory Optoma mohou zobrazovat skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli zdroje 3D, včetně grafických karet kompatibilních s 3D, 3D vysílání a serverů médií 3D nejnovější generace.
Integrovaný reproduktor
Výkonný vestavěný reproduktor poskytuje výjimečnou kvalitu zvuku a snadné nastavení bez nutnosti nákladných externích reproduktorů.

USB napájení

Použijte USB napájení k napájení HDMI dongle

AV mute
Udržujte kontrolu nad svou prezentací pomocí AV mute. Pokud to není potřeba, nasměrujte pozornost publika mimo obrazovku.
Automatické vypnutí
Mohou nastat případy, kdy projektor zůstane spuštěn, když se nepoužívá. Aby se šetřila energie, funkce „auto power off“ automaticky vypne projektor po nastavené době, pokud se nepoužívá

Přímé zapnutí

Projektor se okamžitě zapne, jakmile se k němu připojí napájení. To eliminuje nutnost manuálního zapnutí projektoru pomocí dálkového ovladače nebo klávesnice, ideální pro použití v místnostech s „hlavním“ vypínačem.

Přímé vypnutí

Vypněte projektor okamžitě nebo přímo ze sítě. To znamená, že před vypnutím projektoru nemusíte čekat na vychladnutí.

24/7 provoz

Projektory Optoma byly navrženy pro provoz 24 hodin denně ve standardní orientaci. Ideální pro aplikace, kde je vyžadováno delší období používání. Za podmínek 24 hodin.

24/7 Provoz - platí standardní záruka na žárovku. Záruka na projektor je založena na běžných provozních hodinách. Pro dosažení optimálního výkonu společnost Optoma doporučuje, aby byl projektor vypnutý nebo v pohotovostním režimu po dobu 24 minut každých 24 hodin, aby se prodloužila životnost lampy.

Přizpůsobte si projektor

Mějte svůj projektor v jakékoli barvě. Vyberte si z jakékoli barvy RAL. Ideální pro zakázkovou instalaci. * Kontaktujte nás pro více informací "

Plně 3D

Projektory Optoma mohou zobrazovat skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli zdroje 3D, včetně 3D Blu-ray přehrávačů, 3D vysílání a herních konzol nejnovější generace.

 

 
Technologie zobrazení
DLP
Rozlišení
WUXGA (1920 x 1200)
Jas
6 300 lumenů
Kontrastní poměr
300 000: 1
Nativní poměr stran
16:10
Poměr stran - kompatibilní
4: 3,16: 9,16: 10
Korekce lichoběžníkového zkreslení - horizontální
+/- 30 °
Korekce lichoběžníkového zkreslení - vertikální
+/- 30 °
Má vertikální automatickou korekci lichoběžníkového zkreslení
Ano
Zobrazitelné barvy (miliony)
1073,4
Rychlost horizontálního skenování
15,375 ~ 91,146 Khz
Vertikální rychlost skenování
24 ~ 85 Hz (120 Hz pro 3D) Hz
Jednotnost
85%
Velikost obrazovky
0,8 až 7,67 m (31,5 "až 301,8") úhlopříčka
Informace o lampě
Typ světelného zdroje
Laser
LASER život
30 000 hodin
Optický
Házení
1,2: 1 ~ 1,92: 1
Projekční vzdálenost (m)
1,3 m - 7,8 m
Zvětšení
1.6
Typ přiblížení
Manuál
Ohnisková vzdálenost (mm)
11.66
Posun čočky
Vertikální -100 ~ 120%
Nativní offset
100%
Posun čočky
Připojení
Spojení
Vstupy 1 x HDMI 1.4a 3D podpora, 1 x HDMI 2.0, 2 x VGA, 1 x kompozitní video, 1 x mikrofon 3,5 mm, 1 x zvuk 3,5 mm, 1 x HDBaseT, 1 x S-video
Výstup 1 x VGA, 1 x výkon USB-A 1,5 A, 1 x zvuk 3,5 mm
Ovládání 1 x RS232, 1 x 12V spouště, 1 x RJ45
Všeobecné
Hlučnost (typická)
32 dB
Hlučnost (max.)
34 dB
Kompatibilita s PC
UHD, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
2D kompatibilita
NTSC M / J, 3,58MHz, 4,43MHz PAL B / D / G / H / I / M / N, 4,43MHz SECAM B / D / G / K / K1 / L, 4,25 / 4,4MHz 480i / p, 576i / p, 720p (50/60 Hz), 1080i (50/60 Hz), 1080p (50/60 Hz), 2160p (24/50/60 Hz)
3D kompatibilita
Vedle sebe: 1080i50 / 60, 720p50 / 60 Rám-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60
3D
Plně 3D
Bezpečnostní
Bezpečnostní lišta, zámek Kensington, rozhraní chráněné heslem
Hodnocení IP
IP6x
OSD / jazyky zobrazení
25 jazyků: arabština, čeština, dánština, holandština, angličtina, perština, finština, francouzština, němčina, řečtina, maďarština, indonéština, italština, japonština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, čínština (zjednodušená), španělština, švédština, Čínština (tradiční), turečtina, vietnamština
24/7 provoz
Ano
Operační podmínky
Hladina moře do 10 000 stop (@ 23 ° C); ruční přepnutí do režimu vysoké nadmořské výšky @ 5000 stop a výše
Dálkové ovládání
Podsvícený ProAV dálkový ovladač
Rozptyl tepla
1 521 BTU / hodinu
Počet reproduktorů
2
Watty na reproduktor
10 W
V krabici
Síťový napájecí kabel
Dálkové ovládání
2x baterie AAA
Základní uživatelská příručka
Volitelné bezdrátové modely
HDCast Pro
Sítě
LAN - ovládání
Ano
LAN - bezdrátové sítě
Ne
LAN
Ano
Napájení
Zdroj napájení
100 V ~ 240 V ± 10%, 50 - 60 Hz
Spotřeba energie (pohotovostní režim)
<0,5 W
Spotřeba energie (min)
211W
Spotřeba energie (max.)
446W
Hmotnost a rozměry
Čistá hmotnost
5,6 kg
Rozměry (Š x H x V) mm
374 x 302 x 117

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 5.6 kg
Technologie: DLP
Svítivost: 6001-10000
Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)
Rozhraní HDMI: VGA, HDMI 1.4, HDMI 2,0
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Nad 5 kg
Podpora 3D: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: