Panasonic PT-EW550LEJ

Kód: 12032
Neohodnoceno
71 383,95 Kč
Momentálně nedostupné
Kompaktní a výkonné LCD projektory Navrženy pro rozsvícení přednáškových sálů a konferenčních místností
Klíčové vlastnosti - LCD, 5 000 lumenů, WXGA - vysoký jas v kompaktním a lehkém těle - prachotěsná skříň a až 15 000 hodin bezúdržbový ekologický filtr - poháněno posunem objektivu a širokou řadou volitelných objektivů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastavení barev pro projekci na více obrazovkách: Tato funkce opravuje jemné změny v rozsahu reprodukce barev jednotlivých jednotek nastavených pro projekci na více obrazovkách, zejména v konfiguraci vedle sebe.

Prachuvzdorná skříň a ekologický filtr s extra dlouhou životností Pokud se do optické jednotky projektoru dostane prach, dochází ke snížení jasu. Řada PT-EZ590 chrání před vniknutím prachu pomocí jednosměrného designu proudění vzduchu a vylepšeného utěsnění pro blok objektivu, přívod vzduchu a Eco Filter. Tento elektrostatický filtr Micro Cut zachycuje nejmenší prachové částice a nevyžaduje údržbu po dobu 15 000 hodin. Lze jej také umýt a znovu použít. Tyto projektory odolné proti prachu jsou navrženy tak, aby udržovaly jas v prostředí s vysokým provozem déle a zároveň snižovaly náklady na údržbu.

ECO Management Slashes Spotřeba energie: Tlačítkem na dálkovém ovladači jsou dostupné různé funkce správy Eco. Patří mezi ně optimalizace jasu pro okolní světelné podmínky a snížení výkonu lampy, pokud není detekován žádný vstupní signál.

Hnací posun objektivu, zoom a zaostření pomocí dálkového ovládání: Široký rozsah nastavení výkonné funkce horizontálního / vertikálního posunu objektivu zajišťuje pohodlí a univerzálnost během instalace. Zoom a ostření lze také snadno upravit pomocí dálkového ovladače.

Promítání na zakřivený povrch: Korekce lichoběžníkového zkreslení horizontální, vertikální a rohová upravuje tvar obrazu tak, aby byl při promítání mimo osu nebo z neobvyklého úhlu viditelný. Korekce zakřivené obrazovky umožňuje promítání přirozených obrazů bez zkreslení na zakřivené nebo válcové povrchy.
 
Specifikace
 
Systém 3 * 0,64 "LCD
Rozlišení WXGA (1280 * 800)
Poměr stran 16:10
ANSI Lumeny 5000
Barevný světelný výkon 5000 lumenů
Kontrast 2000: 1
Svítilna 320 W UHM
Životnost lampy 4000 hodin. (5000 hodin ECO režim)
Zaměnitelné Ano
Posun čočky Hor.30%; Ver.60%
Korekce lichoběžníkového zkreslení ± 35 ° (svisle)
  ± 35 ° (horizontální)
Počítačová usnesení VGA, SVGA, XGA, WXGA, SXGA, SXGA +, UXGA
Rozlišení videa PAL, SECAM, NTSC, 1080i, 720p
Horizontální frekvence kHz
Vertikální Freq. Hz

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 7.7 kg
Technologie: LCD
Svítivost: 4000-5000
Rozlišení: 1280 x 800 (WXGA)
Rozhraní HDMI: USB, VGA, HDMI 2x
Wifi: Ano
Hmotnost: Do 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: