Panasonic PT-EX800ZEJ

Kód: 12023
Neohodnoceno
125 833,95 Kč
Momentálně nedostupné
Kontrast obrazu 5,000:1.
Integrovaný DIGITAL LINK (přenáší digitální signál až do 100 m s jediným kabelem a DisplayPort připojení.
Protiprachový design a bezúdržbový eko filtr s životností až 15,000 hod.
V závislosti na okolních podmínkách.
Funkce Color Adjustment function umožňuje snadnou korekci barev pro individuální nastavení pro multi projekci.
Daylight View Basic zajišťuje jasný obraz i za denního světla.
Intellgentní systém kontroly lamp efektivně snižuje náklady na provoz.
Pro modely bez objektivu nabízíme široké možnosti výběru objektivu jako volitelné příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní funkce zobrazení denního světla zajišťuje jasné snímky i v jasně osvětlených místnostech: Technologie Daylight View Basic společnosti Panasonic dosahuje ostrých a snadno viditelných obrázků tím, že jasně reprodukuje detaily v tmavých oblastech obrazu, které byly dříve v jasně osvětlených místnostech neviditelné. Vestavěný senzor měří okolní světlo a funkce Daylight View Basic upravuje barvu polotónů a jas podle okolního osvětlení.

Funkce nastavení barev: Funkce nastavení barev umožňuje snadno opravit malé odchylky v rozsahu reprodukce barev jednotlivých jednotek nastavených pro více projekcí, zejména v konfiguraci vedle sebe. Korekce se provádí na 3 barvách (R, G, B) nebo 7 barvách (R, G, B, C, M, Y, W).

Simulační režim DICOM (Tento produkt není lékařským nástrojem. Nepoužívejte jej pro skutečnou lékařskou diagnózu.): Tento zobrazovací režim je podobný DICOM části 14, což je lékařský zobrazovací standard. Reprodukuje rentgenové snímky s pozoruhodnou čistotou.

Anorganické materiály LCD udržují vysokou jasnost a kvalitu obrazu déle: Optický blok projektorů řady PT-EZ770 udržuje v průběhu času vysokou úroveň výkonu díky použití anorganických materiálů v panelech LCD a polarizátorech, čímž dosahuje cyklu náhradních 10 000 hodin s vysokým jasem a vynikající kvalitou obrazu. Také je to logická volba pro skutečně spolehlivý LCD projektorový systém.


Volitelný digitální rozhraní ET-YFB100G pro snadné nastavení: Díky kombinaci volitelného digitálního rozhraní ET-YFB100G s jeho HDMI a dalšími vstupními terminály lze nekomprimované digitální video, audio a řídicí signály HD přenášet až do 100 m (328 stop) přes jediný kabel CAT5e (STP) nebo vyšší. Umožňuje připojení projektoru pouze jedním kabelem, což je ideální pro montáž na strop a jiné trvalé instalace. Také proto, že řídicí signály lze přenášet současně, lze vstupní signál ET-YFB100G snadno přepínat pomocí bezdrátového dálkového ovládání, které je součástí projektor. Projektor lze ovládat sériovou nebo LAN komunikací.

Flexibilní instalace: Široký rozsah nastavení výkonné funkce horizontálního / vertikálního posunu objektivu zajišťuje pohodlí a univerzálnost během instalace. Umožňuje snadno provádět úpravy pomocí dálkového ovladače. Jednotku lze také otáčet o 360 stupňů vertikálně. To znamená, že jej můžete nainstalovat v libovolném úhlu, aby vyhovoval různým podmínkám instalace.

Široký výběr volitelných objektivů: Vyberte si ze široké řady volitelných objektivů pro váš systém, včetně objektivů s krátkým a dlouhým zoomem a objektivů s pevným hodem pro zadní projekci. Další čočky usnadňují přizpůsobení projektoru místu instalace. Čočky se připevňují a odpojují s jednoduchým dotykem.

Snadné vzdálené monitorování a ovládání přes LAN: Webový prohlížeč v počítači připojeném prostřednictvím kabelového systému LAN umožňuje dálkové ovládání projektorů a kontrolu jejich stavu. Funkce zasílání e-mailových zpráv vás také může upozornit, když je třeba lampu vyměnit, a označit celkový stav projektoru.

Kromě toho je k dispozici monitorovací a řídicí software pro více projektorů pro monitorování a ovládání více projektorů Panasonic z jediného počítače.

Kabelový terminál LAN je kompatibilní s PJLink ™ (třída 1), otevřeným protokolem, který používá mnoho výrobců, k umožnění integrovaného řízení systémů, které obsahují různé značky projektorů.

Mechanická závěrka objektivu: Mechanická závěrka objektivu zcela blokuje nepříjemný světelný únik, když je projektor v pohotovostním režimu nebo dočasně není používán, například během setkání.

Rohová korekce lichoběžníkového zkreslení umožňuje promítání pod úhlem: Vše, co musíte udělat, je označit jako rohy promítaného obrazu čtyři body a tato funkce snadno provede horizontální a vertikální korekci lichoběžníkového zkreslení.

Design zaměřený na objektiv: Symetrický design zaměřený na objektiv umožňuje snadnou instalaci, což eliminuje potřebu zvláštních úvah při plánování místa instalace.
 
Specifikace
 
Projekční technologie LCD
Rozlišení XGA
Jas (lumen) 7500
kontrastní poměr 5000: 1
Poměr čoček 1,70-2,87: 1
Optický zoom NA
Vertikální pozitivní posun čočky (%) 50
Vertikální negativ posunu objektivu (%) 50
Horizontální pozitivní posun čočky (%) 10
Horizontální negativ posunu objektivu (%) 10
Keystone Horizontal Negative (stupně) 30
Keystone Horizontal Positive (stupně) 30
Keystone Vertical Negative (stupně) 40
Keystone Vertical Positive (stupně) 40

Připojení

HDMI 1
DisplayPort 1
HDBaseT Ne
DVI-D NA
VGA in 1
VGA ven 1
Video BNC 1
Složené video 1
Komponentní video 1
USB pro zobrazení a ovládání Ne
USB pro PC Méně prezentace NA
RJ45 Pro řízení / monitorování 1
RS232 pro řízení 1
Spouštěč obrazovky Ne

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 10.6 kg
Technologie: LCD
Svítivost: 6001-10000
Rozlišení: 1024 x 768 (XGA)
Rozhraní HDMI: USB, VGA, HDMI, LAN
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Do 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: