Panasonic PT-MW530EJ

Kód: 11984
Neohodnoceno
159 713,95 Kč
Momentálně nedostupné
Projektor Panasonic PT-MW530EJ - kontrast: 3000000:1, rozlišení: 1280x800 (WXGA), technologie projekce: Laser, světelný výkon: 5500 ANSI, formát: 16:10

Detailní informace

Detailní popis produktu

Živé obrazy v jasných prostředích

SOLID SHINE Laserová fosforová jednotka s pokročilým optickým motorem 3LCD promítá jasné, živé a podrobné obrázky i v místnostech s vysokým stupněm umělého světla. Text je reprodukován jasně a čitelně, zatímco grafika a video si zachovávají vynikající sytost barev a vysoký kontrast.

Dynamický kontrast 3 000 000: 1 pro přirozený obrazový výraz

Přesná modulace výstupního laserového výkonu dosahuje vysokého kontrastu s nízkou spotřebou energie, což umožňuje vynikající vyjádření světlých a tmavých scén pro přirozený a pohodlný zážitek ze sledování. Projektor PT-MW530 se vyznačuje vysokým dynamickým kontrastem 3 000 000: 1 *. (* S režimem obrazu nastaveným na „Dynamic“ a Dynamic Contrast nastaveným na 1 nebo 2.)

Daylight View Basic Optimalizuje obrázky ve světlých prostorech

Funkce Daylight View Basic poskytuje jasný a ostrý obraz vylepšením detailů, zejména v tmavých částech obrazu, které je obtížné vidět v jasně osvětlených místnostech. Senzor měří okolní světlo, zatímco funkce Daylight View Basic upravuje barvu a jas půltónu tak, aby vyhovovaly okolnímu osvětlení.

Detail Clarity Processor 4 poskytuje Pin-Sharp Insight

Proprietární obvody analyzují jednotlivé video snímky, aby vyjasnily oblasti každého obrazu obsahující jemné detaily. Algoritmy přitahují informace ze čtyř kmitočtových pásem signálu, zaostřují obrysy, opravují kontury a snižují hluk zvonění pro výrazně lepší obraz.

Funkce nastavení barev

Nastavení barev usnadňuje opravu drobných odchylek v rozsahu reprodukce barev jednotlivých jednotek nastavených pro vícenásobnou projekci, zejména u jednotek vedle sebe. Korekce se provádí ve 3 nebo 7 barvách.

Žádná výměna světelného zdroje po dobu 20 000 hodin

Životnost laserového světelného zdroje se oproti projektorům založeným na lampách prodlužuje na 20 000 hodin, což snižuje provozní náklady, práci a plýtvání. Omezením používání spotřebních dílů mohou organizace také zefektivnit zásoby náhradních dílů.

Skříň odolná proti prachu s designem jednosměrného proudění vzduchu

Prachuvzdorná skříň má neblokovaný jednosměrný proud vzduchu se zlepšeným hermetickým utěsněním kolem filtračního modulu a potrubí pro přívod vzduchu. Lepší hermetičnost sestavy objektivu snižuje vnikání prachu a zvyšuje jas obrazu.

Výměna opakovaně použitelných filtrů ECO prodloužena na 20 000 hodin

Eco Filter zahrnuje Micro Cut Filter, který shromažďuje drobné prachové částice s elektrostatickým efektem. Spolu s projektorovou skříní odolnou proti prachu umožňuje Eco Filter dlouhodobé použití v prašných podmínkách s kratšími prostoji. Výměna trvá přibližně 20 000 hodin a filtr lze omýt a znovu použít.

Systém řízení ECO s inteligentním řízením světelného zdroje

Energetické účinnosti je dosaženo automatickým snížením výkonu zdroje světla v tlumených místnostech a přechodem do režimu nízké spotřeby, pokud není detekován žádný signál.

Připojení jedním kabelem DIGITAL LINK pro AV a řídicí signály

Díky technologii HDBaseT ™ podporuje DIGITAL LINK přenos videa, zvuku a ovládacích prvků Full HD pomocí jediného kabelu CAT 5e nebo vyššího STP. Volitelný přepínač DIGITAL LINK Switch nebo Digital Interface Box dále zjednodušuje instalaci na velkých místech.

Powered Lens Shift, Zoom and Focus

Široký rozsah nastavení výkonné funkce horizontálního / vertikálního posunu objektivu zvyšuje pohodlí a univerzálnost během instalace. Zvětšení a zaostření lze také snadno provést pomocí dodaného dálkového ovladače.

Automatické otáčení obrazu

Snímky se automaticky otočí v závislosti na orientaci projektoru - obráceně na stropě nebo na stole - pomocí zabudovaného úhlového senzoru.

Projděte bezdrátově pomocí volitelného modulu

Volitelný bezdrátový modul ET-WM300 podporuje projekci médií z počítačů Windows® a Mac, zařízení iOS a Android ™ s nainstalovanou příslušnou aplikací. Ať už promítáte ze stolu nebo ze stropu, není potřeba kabelů a jsou podporovány různé formáty souborů.

Plug and Share

Vložte USB paměťové zařízení do USB konektoru projektoru. Za méně než minutu se zkopírují soubory nastavení konfigurace a aplikace. Připojte paměťové zařízení USB k počítači, klikněte na ikonu přehrávače a bezdrátově přenášejte video a fotografie do projektoru - není nutný žádný software ani síťové nastavení.

Bezplatná 360stupňová instalace

Technologie SOLID SHINE Laser umožňuje bezplatnou 360stupňovou instalaci přes libovolnou osu. Spolu s výkonným posunem objektivu a širokou řadou volitelných objektivů lze projektor namontovat libovolným způsobem bez zkreslení obrazu dočasně nebo v trvalých aplikacích.

Nový software pro více monitorování a ovládání

Software Panasonic Multi Monitoring & Control podporuje až 2 048 zařízení přes LAN a obsahuje vizualizaci mapy systému nebo automatické vyhledávání zařízení, která mají být zaregistrována. Bezplatný software je k dispozici s funkcemi včasného varování (k dispozici je automatická bezplatná 90denní zkušební verze). Tyto pokročilé funkce umožňují monitorování v reálném čase, detekci abnormalit a upozornění před vyžadováním servisu. Správci mohou dosáhnout plynulé kontroly a monitorování v reálném čase a přitom předcházet potenciálním problémům, šetřit čas a zvyšovat spolehlivost systému.

Rychlé spuštění a rychlé vypnutí

Laserový světelný zdroj nevyžaduje čas na zahřátí, takže obrazy se na projektorech s funkcí Quick Start / Quick Off téměř okamžitě objevují. Když vypnete napájení, není třeba žádné chlazení. Je bezpečné zapnout a vypnout projektor, kdykoli budete chtít.

 

Specifikace

Projekční technologie
Zdroj laserového světla / LCD
Rozlišení
WXGA
Jas (lumen)
5500
kontrastní poměr
3000000: 1
Poměr čoček
1,60-2,80: 1
Optický zoom
NA
Vertikální pozitivní posun čočky (%)
67
Vertikální negativ posunu objektivu (%)
67
Horizontální pozitivní posun čočky (%)
35
Horizontální negativ posunu objektivu (%)
35
Keystone Horizontal Negative (stupně)
35
Keystone Horizontal Positive (stupně)
35
Keystone Vertical Negative (stupně)
35
Keystone Vertical Positive (stupně)
35

Připojení

HDMI
2
DisplayPort
0
HDBaseT
Ano
DVI-D
NA
VGA in
1
VGA ven
1
Video BNC
1
Složené video
1
Komponentní video
0
USB pro zobrazení a ovládání
Ne
USB pro PC Méně prezentace
0
RJ45 Pro řízení / monitorování
1
RS232 pro řízení
1
Spouštěč obrazovky
Ne

Fyzický

Rozměry (Š x V x H) v cm
56,0 x 20,5 x 44,3
Váha (kg)
16.9
Hluk ventilátoru (db)
32
Hluk ventilátoru v ekologickém režimu (db)
26
Audio výstup (watty)
10
Barva podvozku
Bílý
Životnost lampy (hodiny)
20000
Životnost lampy Eco Mode (Hours)
NA

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 16.9 kg
Technologie: LCD
Svítivost: 5001-6000
Rozlišení: 1280 x 800 (WXGA)
Rozhraní HDMI: 2x HDMI in, 2x VGA
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Do 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení