Panasonic PT-MW730EJ

Kód: 11960
Neohodnoceno
211 743,95 Kč
Momentálně nedostupné
Panasonic PT-MW730EJ se vyznačuje výkonným 8 000 ansi lumenů, nativním širokoúhlým rozlišením WXGA (1280 x 800 pixelů, poměr stran 16:10) a laserovým světelným zdrojem pro využití až 20 000 hodin. Rozsáhlá konektivita a sada volitelných výměnných objektivů, které uspokojí jakékoli prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Širokoúhlé rozlišení je moderní a dá vám jasný a ostrý obraz po celý den. Bude vhodný pro cokoli od základních dat po filmy. Získáte také o 30% více pozorovací oblasti než standardní rozlišení. S 8 000 lumenů jasu to bude bez problémů možné promítat do velmi světlé místnosti. Přemýšlejte o tom, zda opravdu potřebujete další množství lumenů, pokud se vaše situace může dobře promítat u nižších lumenů, ušetříte si spoustu peněz. Zavolejte nám a my vám můžeme sdělit, co je nejlepší. Níže jsou uvedeny některé projektory se stejnou specifikací, ale nižší v lumenech, takže můžete porovnat ceny.
S tím pomůže také funkce vertikální a horizontální korekce lichoběžníkového zkreslení, protože ji můžete lehce připojit ze středu a stále promítat uprostřed! Můžeme vám také pomoci s obrazovkou, máme mnoho skladem, které budou vyhovovat tomuto projektoru. Tento projektor je dodáván také ve verzi bez objektivu. 
Má opravdu vysoký kontrastní poměr, který přidává hloubku vašim obrázkům nebo videím. Je dodáván s moderním připojením HDMI x 2, které vám umožňuje připojit se k téměř jakémukoli zdroji prostřednictvím tohoto jednoho vstupu. Existuje také simulační režim DICOM, který je důležitý pro lékařské uživatele. Je vybaven laserovým světelným zdrojem, který vám dá 20 000 hodin! Není třeba vyměňovat žárovky nebo si dělat starosti s jejich chodem. Tento projektor vám poskytne nekonečné hodiny kvalitní prezentace. 
Další informace naleznete v PDF nebo nám zavolejte.
Co říká Panasonic o PT-MW730
Splňuje všechny cíle pro jasnou a efektivní projekci instalace

Řada PT-MZ770 má nově vydané modely projektorů s jasem 8 000 lumenů, které umožňují jasnou a živou projekci na velké obrazovce ve světlých prostředích. Řada MZ770 kombinuje osvědčený LCD Panasonic s špičkovou technologií světelného zdroje SOLID SHINE Laser pro dosažení konzistentních vysoce kvalitních obrázků a extrémně stabilního výkonu. Flexibilní instalace v podnikových nebo vzdělávacích zařízeních je doplněna účinným ekologickým filtrem, který pomáhá prodloužit údržbu na přibližně 20 000 hodin * 1.

Živé obrazy v jasných prostředích
Panasonic PT-MW730
SOLID SHINE Laserová fosforová jednotka s pokročilým optickým motorem 3LCD promítá jasné, živé a podrobné obrázky i v místnostech s vysokým stupněm umělého světla. Text je reprodukován jasně a čitelně, zatímco grafika a video si zachovávají vynikající sytost barev a vysoký kontrast.

Dynamický kontrast 3 000 000: 1 * pro přirozenou expresi obrazu

Přesná modulace výkonu laserového výkonu dosahuje vysokého kontrastu s nízkou spotřebou energie, což umožňuje vynikající vyjádření světlých a tmavých scén pro přirozený a pohodlný zážitek ze sledování. Řada PT-MZ670 se vyznačuje vysokým dynamickým kontrastem 3 000 000: 1 *.

Daylight View Basic Optimalizuje obrázky ve světlých prostorech

Funkce Daylight View Basic poskytuje jasný a ostrý obraz vylepšením detailů, zejména v tmavých částech obrazu, které je obtížné vidět v jasně osvětlených místnostech. Senzor měří okolní světlo, zatímco funkce Daylight View Basic nastavuje barvu a jas polotónů tak, aby vyhovovaly okolnímu osvětlení.

Detail Clarity Processor 4 Poskytuje Insight

Proprietární obvody analyzující jednotlivé video snímky, aby vyjasnily oblasti každého obrazu obsahující jemné detaily. Algoritmy přitahují informace ze čtyř kmitočtových pásem signálu, zaostřují obrysy, opravují kontury a snižují hluk zvonění pro výrazně lepší obraz.

Funkce nastavení barev

Nastavení barev usnadňuje opravu drobných odchylek v rozsahu reprodukce barev jednotlivých jednotek nastavených pro vícenásobnou projekci, zejména u jednotek vedle sebe. Korekce se provádí ve 3 nebo 7 barvách.

Žádná výměna

světelného zdroje po dobu 20 000 hodin * Životnost laserového světelného zdroje je prodloužena na 20 000 hodin *, což ve srovnání s projektory založenými na lampách snižuje provozní náklady, práci a plýtvání. Omezením používání spotřebních dílů mohou organizace také zefektivnit zásoby náhradních dílů.

Protiprachová skříň s jednosměrným designem

proudění vzduchu Protiprachová skříň má neblokovaný jednosměrný proud vzduchu se zlepšeným hermetickým utěsněním kolem filtračního modulu a potrubí pro přívod vzduchu. Lepší hermetičnost sestavy objektivu snižuje vnikání prachu a zvyšuje jas obrazu.

Výměna opakovaně použitelných filtrů ECO prodloužena na 20 000 hodin * 1
Životní styl Panasonic PT-MW730
Eco Filter zahrnuje Micro Cut Filter, který shromažďuje drobné prachové částice s elektrostatickým efektem. Spolu s projektorovou skříní odolnou proti prachu umožňuje Eco Filter dlouhodobé použití v prašných podmínkách s kratšími prostoji. Výměna trvá přibližně 20 000 hodin * 1 a filtr lze omýt a znovu použít * 2.

ECO Management System s inteligentním řízením světelného zdroje

Energetická účinnost je dosahována automatickým snížením výstupního výkonu světelného zdroje v tlumených místnostech a přechodem do režimu nízké spotřeby, pokud není detekován žádný signál.

Připojení jedním kabelem DIGITAL LINK pro AV a řídicí signály

Technologie DIGITAL LINK, založená na technologii HDBaseT ™, podporuje přenos videa ve Full HD, zvuku * 1 a řídicích příkazů přes jediný kabel CAT 5e nebo vyšší STP na vzdálenost 150 m * 2 (492 ft). Volitelný přepínač DIGITAL LINK Switch nebo Digital Interface Box dále zjednodušuje instalaci na velkých místech.

Napájený posun objektivu, zoom a zaostření

Široký rozsah nastavení výkonné funkce horizontálního / vertikálního posunu objektivu zvyšuje pohodlí a univerzálnost během instalace. Zvětšení a zaostření lze také snadno provést pomocí dodaného dálkového ovladače.

Podporuje vstup 4K
(pouze PT-MZ770 / L)


PT-MZ770 / L podporuje nekomprimovaný vstup signálu 4K prostřednictvím HDMI® nebo DIGITAL LINK. Po promítání jsou obrázky převedeny na Full HD (1920 x 1080).

Automatické otáčení obrazu

Snímky se automaticky * otočí v závislosti na orientaci projektoru - obráceně na stropě nebo na stole - pomocí zabudovaného úhlového senzoru.

Tichý provoz

Tichý design udržuje hladinu hluku v tichém režimu na nízkých 26 dB * s chladicím ventilátorem sotva slyšitelným, což minimalizuje rozptylování během prezentací.

Bezdrátový projekt s volitelným modulem Volitelný

bezdrátový modul ET-WM300 podporuje projekci médií z počítačů Windows® a Mac, zařízení iOS a zařízení Android ™ s nainstalovanou příslušnou aplikací. Ať už promítáte ze stolu nebo ze stropu, není potřeba kabelů a jsou podporovány různé formáty souborů.

Plug and Share

Vložte USB paměťové zařízení do USB konektoru projektoru. Za méně než minutu se zkopírují soubory nastavení konfigurace a aplikace. Připojte paměťové zařízení USB k počítači, klikněte na ikonu přehrávače a bezdrátově přenášejte video a fotografie do projektoru - není nutný žádný software ani nastavení sítě.Kliknutím sem stáhněte software.

Bezplatná 360stupňová instalace

Technologie SOLID SHINE Laser umožňuje bezplatnou 360stupňovou instalaci přes libovolnou osu. Spolu s výkonným posunem objektivu a širokou řadou volitelných objektivů lze projektor namontovat libovolným způsobem bez zkreslení obrazu dočasně nebo v trvalých aplikacích.

Více monitorovací a kontrolní software

Software Panasonic Multi Monitoring & Control podporuje až 2 048 zařízení přes LAN a obsahuje vizualizaci mapy systému nebo automatické vyhledávání zařízení, která mají být zaregistrována. Bezplatný software je k dispozici s funkcemi včasného varování (k dispozici je automatická bezplatná 90denní zkušební verze). Tyto pokročilé funkce umožňují monitorování v reálném čase, detekci abnormalit a upozornění před vyžadováním servisu. Správci mohou dosáhnout plynulé kontroly a monitorování v reálném čase a přitom předcházet potenciálním problémům, šetřit čas a zvyšovat spolehlivost systému.

Rychlé spuštění a rychlé vypnutí

Laserový světelný zdroj nevyžaduje čas na zahřátí, takže obrazy se na projektorech s funkcí Quick Start / Quick Off téměř okamžitě objevují. Když vypnete napájení, není třeba žádné chlazení. Je bezpečné zapnout a vypnout projektor, kdykoli budete chtít.

Fade In a Fade Out

Další výhodou technologie modulace výkonu digitálního laserového výstupu je praktická funkce Fade In / Fade Out, která umožňuje uživatelům zahájit nebo ukončit svou prezentaci s profesionálním efektem.
 
Specifikace
Kategorie: Projektory - Prezentace
Technologie: Laser
Formát: 16:10
Rozlišení: 1280x800 (WXGA)
Kontrast: 3000000:1
Světelný výkon: 8000 ANSI
Podrobná specifikace
Hlučnost (min): 28 dB
Hlučnost (max): 35 dB
Objektiv: zoom
Repro: 10 W
Interaktivní: NE
Typ optiky: N (normální)
Hmotnost
Hmotnost: 17.1kg
LAN: ANO
WiFi: volitelně
Počet HDMI: 2x
Počet VGA: 2x
3D kompabilita: NE
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift: ANO

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 17.1 kg
Technologie: LCD
Rozlišení: 1280 x 800 (WXGA)
Rozhraní HDMI: HDMI 2x, LAN, 2x VGA
Wifi: Ano
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Do 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: