Panasonic PT-MZ570LEJ

Kód: 11981
Neohodnoceno
170 603,95 Kč
Momentálně nedostupné
Projektor Panasonic PT-MZ570LEJ - kontrast: 3000000:1, rozlišení: 1920x1200 (WUXGA), technologie projekce: Laser, světelný výkon: 5500 ANSI, formát: 16:10

Detailní informace

Detailní popis produktu

Živé obrazy v jasných prostředích
SOLID SHINE Laserová fosforová jednotka s pokročilým optickým motorem 3LCD promítá jasné, živé a podrobné obrázky i v místnostech s vysokým stupněm umělého světla. Text je reprodukován jasně a čitelně, zatímco grafika a video si zachovávají vynikající sytost barev a vysoký kontrast.
panasonic pt-mz570ej

Dynamický kontrast 3 000 000: 1 * pro přirozenou expresi obrazu
Přesná modulace výkonu laserového výkonu dosahuje vysokého kontrastu s nízkou spotřebou energie, což umožňuje vynikající vyjádření světlých a tmavých scén pro přirozený a pohodlný zážitek ze sledování. Řada PT-MZ670 se vyznačuje vysokým dynamickým kontrastem 3 000 000: 1 *.
Daylight View Basic Optimalizuje obrázky ve světlých prostorech
Daylight View Basic poskytuje jasné a ostré obrázky vylepšením detailů, zejména v tmavých částech obrazu, které je obtížné vidět v jasně osvětlených místnostech. Senzor měří okolní světlo, zatímco funkce Daylight View Basic nastavuje barvu a jas polotónů tak, aby vyhovovaly okolnímu osvětlení.
panasonic pt-mz570ej   panasonic pt-mz570ej

Detail Clarity Processor 4 Poskytuje Insight
Proprietární obvody analyzující jednotlivé video snímky, aby vyjasnily oblasti každého obrazu obsahující jemné detaily. Algoritmy přitahují informace ze čtyř kmitočtových pásem signálu, zaostřují obrysy, opravují kontury a snižují hluk zvonění pro výrazně lepší obraz.
panasonic pt-mz570ej

Funkce přizpůsobení barev Nastavení
barev usnadňuje opravu drobných odchylek v rozsahu reprodukce barev jednotlivých jednotek nastavených pro vícenásobné promítání, zejména u konfigurací vedle sebe. Korekce se provádí ve 3 nebo 7 barvách.
panasonic pt-mz570ej

Nízká údržba díky funkcím ECO
Životnost laserového světelného zdroje je oproti projektorům na bázi lampy prodloužena na 20 000 hodin *, což snižuje provozní náklady, práci a plýtvání. Omezením používání spotřebních dílů mohou organizace také zefektivnit zásoby náhradních dílů.
Protiprachová skříň s jednosměrným designem
proudění vzduchu Protiprachová skříň má neblokovaný jednosměrný proud vzduchu se zlepšeným hermetickým utěsněním kolem filtračního modulu a potrubí pro přívod vzduchu. Lepší hermetičnost sestavy objektivu snižuje vnikání prachu a zvyšuje jas obrazu.
Opakované použití ECO Výměna filtru Rozšířená 20.000 Otevírací
Eco filtr obsahuje Micro filtrem, který shromažďuje minut prachových částic s elektrostatickým účinkem. Spolu s projektorovou skříní odolnou proti prachu umožňuje Eco Filter dlouhodobé použití v prašných podmínkách s kratšími prostoji. Výměna trvá přibližně 20 000 hodin a filtr lze omýt a znovu použít
panasonic pt-mz570ej

ECO Management System s inteligentním řízením světelného zdroje
Energetická účinnost je dosažena automatickým snížením výstupního výkonu světelného zdroje v tlumených místnostech a přechodem do režimu nízké spotřeby, pokud není detekován žádný signál.
panasonic pt-mz570ej

Vynikající flexibilita systému
Na základě technologie HDBaseT ™ podporuje DIGITAL LINK přenos videa Full HD, zvuku * 1 a řídicích příkazů prostřednictvím jediného kabelu CAT 5e nebo vyššího STP na vzdálenost 150 m * 2 (492 ft). Volitelný přepínač DIGITAL LINK Switch nebo Digital Interface Box dále zjednodušuje instalaci na velkých místech.
Napájený posun objektivu, zoom a zaostření
Široký rozsah nastavení výkonné funkce horizontálního / vertikálního posunu objektivu zvyšuje pohodlí a univerzálnost během instalace. Zvětšení a zaostření lze také snadno provést pomocí dodaného dálkového ovladače.
panasonic pt-mz570ej

Automatické otáčení obrazu
Snímky se automaticky * otočí v závislosti na orientaci projektoru - obráceně na stropě nebo na stole - pomocí zabudovaného úhlového senzoru.
panasonic pt-mz570ej

Bezdrátový projekt s volitelným modulem Volitelný
bezdrátový modul ET-WM300 podporuje projekci médií z počítačů Windows® a Mac, zařízení iOS a Android ™ s nainstalovanou příslušnou aplikací. Ať už promítáte ze stolu nebo ze stropu, není potřeba kabelů a jsou podporovány různé formáty souborů.
Plug and Share
Vložte paměťové zařízení USB do konektoru USB na projektoru. Za méně než minutu se zkopírují soubory nastavení konfigurace a aplikace. Připojte paměťové zařízení USB k počítači, klikněte na ikonu přehrávače a bezdrátově přenášejte video a fotografie do projektoru - není nutný žádný software ani nastavení sítě.
panasonic pt-mz570ej

Bezplatná 360stupňová instalace
Technologie SOLID SHINE Laser umožňuje bezplatnou 360stupňovou instalaci přes libovolnou osu. Spolu s výkonným posunem objektivu a širokou řadou volitelných objektivů lze projektor namontovat libovolným způsobem bez zkreslení obrazu dočasně nebo v trvalých aplikacích.
 
Specifikace
 
Projekční technologie
Zdroj laserového světla / LCD
Rozlišení
WUXGA
Jas (lumen)
5500
kontrastní poměr
3000000: 1
Poměr čoček
1,60-2,80: 1
Optický zoom
1,60x
Vertikální pozitivní posun čočky (%)
67
Vertikální negativ posunu objektivu (%)
67
Horizontální pozitivní posun čočky (%)
35
Horizontální negativ posunu objektivu (%)
35
Keystone Horizontal Negative (stupně)
30
Keystone Horizontal Positive (stupně)
30
Keystone Vertical Negative (stupně)
25
Keystone Vertical Positive (stupně)
25
 
Připojení
 
HDMI
2
DisplayPort
0
HDBaseT
Ano
DVI-D
NA
VGA in
1
VGA ven
1
Video BNC
1
Složené video
0
Komponentní video
0
USB pro zobrazení a ovládání
Ne
USB pro PC Méně prezentace
0
RJ45 Pro řízení / monitorování
1
RS232 pro řízení
1
Spouštěč obrazovky
Ne

Fyzický

Rozměry (Š x V x H) v cm 56,0 x 20,5 x 42,8
Váha (kg) 16.1
Hluk ventilátoru (db) 32
Hluk ventilátoru v ekologickém režimu (db) 26
Audio výstup (watty) 10
Barva podvozku Bílý
Životnost lampy (hodiny) 20000
Životnost lampy Eco Mode (Hours) NA

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 16.1 kg
Technologie: LCD
Svítivost: 5001-6000
Rozlišení: 1280 x 800 (WXGA)
Rozhraní HDMI: HDMI 2x, LAN, 2x VGA
Hmotnost: Do 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: