Panasonic PT-RZ120BEJ

Kód: 12047
Neohodnoceno
721 153,95 Kč
Momentálně nedostupné
Projektor Panasonic PT-RZ120BEJ - kontrast: 10000:1, rozlišení: 1920x1200 (WUXGA), technologie projekce: Laser, světelný výkon: 12500 ANSI, formát: 16:10

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Reprodukce barvy celého spektra laserem 1-Chip DLP ™ SOLID SHINE Laser

S technologií příští generace DLP ™, která poskytuje detaily s vysokým rozlišením, duální laserové moduly pro vysoký jas, kvartetový barevný harmonizér, který snižuje energetické ztráty ze světelného zdroje, a robustní žáruvzdorné fosforové kolo, laserový systém DLP ™ SOLID SHINE 1-Chip DLP ™ společnosti Panasonic vytváří scintilační obrazy s nepřekonatelnou spolehlivostí.

Dynamické ovládání světla pro vysoký kontrast

Dynamic Light Control přímo moduluje laserový výstup tak, aby bylo dosaženo vysokého kontrastu s nižší spotřebou energie. Digitálně řízená modulace propojování jednotlivých snímků zajišťuje vysoce přesné nastavení světelného výkonu, zatímco přesný kontrast je dosahován, i když se často mění jasné a tmavé scény.

Vynikající vyvážení bílé a reprodukce barev

Mechanismus kola Quartet Color Harmonizer zachycuje širší barevný prostor než srovnatelné projektory, což umožňuje realističtější reprodukci bílé na obrazovce. Konvenční projektory nemohou dosáhnout přesného vyvážení bílé, takže se obrázky mohou objevit s rušivým nazelenalým nádechem. To není případ laserových projektorů Panasonic 1-Chip DLP ™ SOLID SHINE Laser.

Detail Procesor čistoty 3

Tento jedinečný obvod Panasonic optimalizuje ostrost každého obrazu na základě informací získaných ze čtyř frekvenčních pásem videosignálu. Výsledné obrázky jsou vyjádřeny přirozeným přesvědčivým realismem.

System Daylight View 3

Prémiový systém Panasonic System Daylight View 3 zastaví promývání obrázků za jasného světla a zvyšuje dopad aplikací mapování a více projektorů. Používá informace ze senzoru k úpravě ostrosti, manipulaci s gama křivkami a správným barvám podle podmínek na místě.

Struktura projektoru bez filtru s vzduchotěsným optickým blokem

Vylepšený chladicí systém založený na chladiči a konstrukce projektoru odolné proti prachu otevírají dveře hermeticky uzavřené optice. Nyní je prach nepropustný, vzduchové filtry a související údržba jsou minulostí. Tento původní design s menším designem přispívá k 20 000 hodinám bezúdržbového provozu, což je užitečné, když je projektor obtížně přístupný.

Navrženo pro nepřetržitou projekci 24/7

Duální laserová jednotka sdružuje diody do samostatných modulů. Redundantní obvod minimalizuje ztrátu uniformity jasu a barev v případě selhání laserové diody. V kombinaci s odolnými fosforovými koly a ekologickými režimy, které ještě více prodlužují životnost, může PT-RZ120 pracovat nepřetržitě 24/7 po dlouhou dobu. Možné aplikace zahrnují dohled, monitorování, značení a veřejné zobrazení.

Laser SOLID SHINE udržuje kvalitu obrazu déle

Díky dvěma trvanlivým polovodičovým laserovým modulům neexistují žádné zářivky, které by se daly nahradit, a barva / jas obrazu se postupně a lineárně ustupuje. Kromě snížení potíží s údržbou je kvalita obrazu po vybalení zachována déle.

Kompaktní, lehký a flexibilní design

Díky vyššímu jasu z projektoru, který má stejnou velikost jako oceněná řada PT-RZ970 / PT-RZ770, oceněná Panasonic, je RZ120 snadno ovladatelný a navržen tak, aby se snížila instalační práce.

Podporuje vstup signálu 4K

PT-RZ120 / L podporuje nekomprimovaný vstup 4K video signálu přes konektory HDMI® nebo DIGITAL LINK. Schopnost přehrávat video ve vysokém rozlišení HD v nativním rozlišení podporovaném projektorem je užitečná v situacích, kdy stejný prémiový obsah videa je určen k přehrávání na více projektorech nebo displejích 4K a jiných než 4K. To šetří operátorům potíže s překódováním zdrojového videa a umožňuje, aby byl PT-RZ120 / L přidán do sítě projektorů, která obsahuje jednotky 4K, čímž zefektivňuje současné přehrávání jednoho zdroje videa 4K na všech kompatibilních zobrazovacích zařízeních.
Poznámka: Po videoprojekci jsou obrázky převedeny na Full HD (1920 x 1080).

Připojení jedním kabelem DIGITAL LINK

DIGITAL LINK přenáší nekomprimované video a ovládá příkazy přes jediný kabel CAT 5e nebo vyšší STP na vzdálenosti až 150 m (492 ft) *. Volitelný přepínač DIGITAL LINK Switch nebo Digital Interface Box dále zjednodušuje instalaci, snižuje kabeláž a související náklady a zvyšuje spolehlivost.
(* 150 m (492 ft) přenos dostupný pouze s přepínačem DIGITAL LINK ET-YFB200G pro signály do 1080p.)

Samostatné terminály LAN / DIGITAL LINK

Samostatné terminály pro LAN a DIGITAL LINK zvyšují univerzálnost. Instalační pracovníci mohou přiřadit řídicí signály kompatibilní se 100Base-TX a 10BaseT prostřednictvím terminálu LAN a uvolnit tak DIGITAL LINK pro video.

Funkce klonování dat

Funkce klonování dat umožňuje kopírovat různá nastavení a konfigurační data z hlavního projektoru až do 99 slave projektorů. Alternativně lze data klonovat do podřízených projektorů přes LAN. Tato funkce zjednodušuje a urychluje proces nastavení pro projekční aplikace s více jednotkami.

Funkce synchronizace kontrastu a synchronizace závěrky

Funkce Contrast Sync, která je navržena pro aplikace na více obrazovkách, umožňuje synchronizaci dynamického řízení kontrastu pro dosažení konzistentní kvality obrazu na obrazovkách. Synchronizace závěrky mezitím synchronizuje časování zapnutí / vypnutí závěrky.

Systém podpory pro více obrazovek

Optimálně nastavuje více obrazovek pomocí prolnutí okrajů, přizpůsobení barev a digitálního zvětšení obrazu.

Edge Blending

Hrany sousedních obrazovek lze mísit a řídit jejich jas.

Shoda barev

Koriguje barevné reprodukční variace každého projektoru pomocí řídicího softwaru pro PC.

Digitální zvětšení obrazu

Digitální zoom až 10x (H / V). Až 100 jednotek (10 x 10) lze smíchat na okrajích a vytvářet tak velké obrázky na více obrazovkách.

 

Multi-Unit Brightness and Color Control

Senzory detekují barvu a jas patrný na obrazovce. Projektory automaticky kalibrují rovnoměrný obraz na více obrazovkách a přidávají vrstvu pohodlí a úspory nákladů pro dlouhodobé události.

Nastavení záložního vstupu Zajišťuje zobrazení obrázku

Projektory se okamžitě přepnou na záložní vstupní signál, pokud dojde k přerušení primárního vstupního signálu, přičemž je zajištěno, že zobrazení obrazu je neustále udržováno na místech, jako jsou kontrolní místnosti, a přidává pojištění u událostí, kde nesmí být projekce přerušena.

Rychlé spuštění a rychlé vypnutí

Laserový zdroj světla nevyžaduje čas, aby se zahřál, takže snímky se objevují téměř okamžitě u projektorů vybavených funkcí Quick Start / Quick Off. Neexistuje také žádná doba ochlazování při vypnutí napájení ze sítě - projektor lze podle potřeby kdykoli zapnout a vypnout.

 

Specifikace

 

Kategorie:
Projektory - Prezentace
Technologie:
Laser
Formát:
16:10
Rozlišení:
1920x1200 (WUXGA)
Kontrast:
10000:1
Světelný výkon:
12500 ANSI
LAN:
ANO
WiFi:
 
Počet HDMI:
2x
Počet VGA:
2x
3D kompabilita:
 Ne
Korekce V:
ANO
Korekce H:
ANO
Lens shift:
ANO

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 23.6 kg
Technologie: LCD
Svítivost: 12000
Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)
Rozhraní HDMI: USB, HDMI 2x, LAN, 2x VGA
Hmotnost: Do 130 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: