Panasonic PT-RZ12KEJ

Kód: 11924
Neohodnoceno
1 630 105,95 Kč
Momentálně nedostupné
Projektory řady 3-Chip DLP ™ s 12 000 lm PT-RZ12K kombinují špičkové zobrazovací technologie s praktickými výhodami laseru Panasonic SOLID SHINE Laser: minimální zhoršení kvality obrazu po dlouhou dobu při nepřetržitém používání, 20 000 hodin bezúdržbového provozu * , flexibilní instalace, spolehlivá spolehlivost a množství výkonných funkcí pro kreativní vizuální prezentace ve velkých prostorech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jasná a živá kvalita obrazu z laseru 3-Chip DLP ™ SOLID SHINE

Kombinace 3-Chip DLP ™ zobrazování s originální technologií SOLID SHINE Laser Phosphor, laserová řada Panasonic 3-Chip DLP ™ SOLID SHINE Laser vytváří živé barevné obrázky bohaté na detaily s vynikajícím jasem. Solid-state laserové světelné zdroje a speciálně konstruované žáruvzdorné fosforové kotouče spolupracují se třemi diskrétními moduly DLP ™ (R / G / B) pro vysoký jas, skutečnou přesnost barev a vysoký kontrast na velkých místech.

Diagram pro laserový projektor 3-Chip DLP ™

Přesná reprodukce barev

3-Chip DLP ™ SOLID SHINE Laserové projektory zachycují přesnější barevný prostor než srovnatelné laserové projektory. Modré lasery zajišťují větší přesnost, zatímco rozšířený barevný gamut zlepšuje přesnost vyvážení bílé.

Nižší celkové náklady na vlastnictví

Projektor poskytuje až 20 000 hodin * 1 bezúdržbový servis při plném výkonu bez filtrů k čištění nebo výměně * 2 díky plně utěsněnému optickému bloku a přepracovanému přívodu vzduchu. Rovněž byla snížena spotřeba energie.

Dvou-laserový optický motor zajišťuje spolehlivost při selhání

Dual-Drive Laser Optical Engine seskupuje laserové diody do dvou samostatných modulů. Obvod redundance pracuje tak, aby minimalizoval ztrátu uniformity jasu a barev v případě selhání laserové diody, díky čemuž jsou podporované produkty ideální pro aplikace, kde musí být zachována prezentace obrázků.

Dvou-laserový optický motor zajišťuje spolehlivost při selhání

Odolná optika prodlužuje životnost

Hermeticky uzavřené laserové moduly a zdokonalený systém sání vzduchu pracují na prodloužení životnosti a udržení kvality obrazu v prašném prostředí. Produkty SOLID SHINE Laser jsou testovány podle přísnějších pokynů než jiné projektory pro stabilní provoz v prašném prostředí obsahujícím 0,150 mg pevných částic na metr krychlový *.

* Testy odolné proti prachu se provádějí za účelem potvrzení provozní účinnosti za podmínek s 0,15 mg / m 3 částic (na základě testů provedených Americkou společností techniků pro vytápění, chlazení a klimatizaci [ASHRAE] a Japonskou asociací údržby budov). Měření se provádí pomocí zkoušek zrychlení.

Lehký design poskytuje vysoký jas

Díky patentovanému optickému mechanickému systému optimalizovanému pro světelný zdroj, účinným chladicím systémům a lehkým, ale zároveň tvrdým materiálům skříně, dosahují tyto projektory vysokého jasu v jednotkách, které jsou menší, lehčí a snáze se s nimi manipuluje.

Lehký design poskytuje vysoký jas

Procesor reálného pohybu 120 Hz snižuje rozmazání pohybu

Skutečný pohybový procesor interpoluje obrazy pro snímkovou frekvenci 120 Hz *. Hladká reprodukce bez koktání 120 Hz * je také možná pomocí současných vstupů (dva vstupy 3G-SDI nebo kombinace DVI-D / HDMI). Spolu s rafinovaným optickým motorem, který zvyšuje ostření, poskytuje procesor Real Motion lepší pocit rozlišení, kontrastu a plynulosti pohybu.

Procesor reálného pohybu 120 Hz snižuje rozmazání pohybu

 

Detail Procesor čistoty 5

Proprietární obvody analyzují jednotlivé video snímky, aby identifikovaly a objasnily oblasti obrazu obsahující jemné detaily a textury. Algoritmy přitahují informace ze čtyř frekvenčních šířek pásma, od super-vysoké po nízkou, k ostření obrysů, korigování kontur a snížení hluku zvonění.

Detail Procesor čistoty 5

Funkce dynamického kontrastu pro vysoký kontrast 20 000: 1

Přímá modulace výstupního laserového výkonu dosahuje vysokého kontrastu s menší spotřebou energie. Digitálně řízená modulace propojení jednotlivých snímků zajišťuje přesné nastavení výstupu, zatímco přesný kontrast 20 000: 1 * je dosažen i v případě, že se světlé a tmavé scény často vyměňují.

 

System Daylight View 3

Prémiový systém Panasonic System Daylight View 3 zastaví promývání obrázků za jasného světla a zvyšuje dopad aplikací mapování a více projektorů. Používá informace ze senzoru k úpravě ostrosti, manipulaci s gama křivkami a správným barvám podle podmínek na místě.

System Daylight View 3

Režimy s dlouhou životností pro nepřetržitý provoz

Vyberte preferovaný provozní režim pro vyvážení poklesu jasu s výstupem jasu podle specifických požadavků jednotlivých aplikací.

Volitelné provozní režimy

Specifikace

Technologie: DLP
Formát: 16:10
Rozlišení: 1920x1200 (WUXGA)
Kontrast: 20.000:1
Světelný výkon: 12.000 ANSI
Počet lamp: 1x

Podrobná specifikace
Hlučnost (min): 37 dB
Hlučnost (max): 43 dB
Objektiv: zoom
Repro: NE
Interaktivní: NE
Typ optiky: volitelné objektivy

Rozhraní
LAN: ANO
WiFi: NE
Počet HDMI: 1x
Počet VGA: 2x
3D kompabilita: NE
Korekce V: ANO
Korekce H: ANO
Lens shift: ANO

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 44 kg
Technologie: DLP
Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)
Rozhraní HDMI: 1x HDMI, 2x VGA
Operační systém: Ano
Hmotnost: Nad 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: