Panasonic PT-RZ575EJ

Kód: 12065
Neohodnoceno
346 053,95 Kč
Momentálně nedostupné
-SOLID SHINE projektor s laserovým světelným zdrojem se svítivostí 5 400 lm(center), 5200 ANSI lm.
- Dynamic Light Control pro vysoký kontrast obrazu 20,000:1.
- Detailed Clarity Processor 3 přináší přirozený a ostrý obraz.
- Nízké náklady na vlastnictví i provoz.
- Auto Image Screen Rotation.
- DICOM Simulation mód.
- Funkce DIGITAL LINK umožňuje přenos jediným kabelem na vzdálenost až 150 metrů.
- 360-stupňový úhel a vertikální i horizontální instalace.
- Dust Resistant Design pro větší odolnost vůči prachu.
-ART-Net DMX kompatibilní.
- Edge Blending a Color Matching funkce, zarovnání projekce na zakřivenou plochu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologie SOLID SHINE Laser je rozšířena o nejnovější technologii DLP: Spolu s nejnovějším modulem DLP pro detailní rozlišení WUXGA a polovodičovými laserovými diodami nové generace pro vysoký jas, vynikající výkon řady PT-RZ570 vychází ze čtyřsegmentového kvartetového harmonizátoru barevné kolo, které snižuje energetické ztráty ze světelného zdroje, zcela nové žáruvzdorné fosforové kolo a optimalizovaný laserový pohonný systém pro zvýšení vnímaného jasu a zlepšení přesnosti barev.

Přirozené vyvážení bílé: Kvartetový barevný harmonizér zachycuje širší část barevné škály než srovnatelné projektory, což zase umožňuje realisticky reprodukovat bílou na obrazovce. V konvenčních projektorech, pokud není dosaženo ideální vyvážení bílé, se mohou obrazy objevit s rušivým nazelenalým odstínem

Laserový modul udržuje kvalitu obrazu déle: Díky modulu laserového zdroje světla s dlouhou životností neexistují žádné výměnné žárovky a barvy a jas obrazu se zhoršují postupně a lineárně, nikoli exponenciálně. Kromě snížení potíží s údržbou je vysoká kvalita obrazu udržována déle.

Rich Color Enhancer: Rich Color Enhancer nabízí nastavení dynamického režimu pro zvýšení jasu obrazu, nebo grafický režim / standardní režim, který upravuje načasování barevných kol pro vytváření hlubších a bohatších barev v místnostech, kde není nutný maximální jas.

Zaručená bezpečnost: Laserové světlo Panasonic není pro zrak škodlivější než běžný projektor na bázi lampy, protože rozptylová čočka snižuje koncentraci energie paprsku. Náhodné přímé vystavení nebude mít za následek poškození zraku.

Laserový světelný zdroj nevyžaduje žádnou zahřívací dobu, takže se u projektorů řady PT-RZ570 objevují obrazy téměř okamžitě (přibližně jednu sekundu *). Při vypnutí napájení také není zapotřebí žádná doba chlazení. Uživatelé mohou projektor zapínat a vypínat okamžitě tolikrát, kolikrát je to nutné.

Široký rozsah 2,0x zoom a posun objektivu: Zahrnutí všestranného posunu objektivu se širokým rozsahem 2x zoom a joysticku poskytuje flexibilitu pro instalaci v různých místnostech a pro projekci na různé velikosti obrazovky. Pro vytvoření širokoúhlého obrazu o úhlopříčce 100 palců se projekční vzdálenost rozprostírá přibližně od 3,3 m (10,8 ft) do přibližně 6,7 m (22,0 ft).

Nastavení obrazovky pro speciálně tvarované obrazovky: Vodorovná, vertikální a rohová korekce lichoběžníkového zkreslení upraví tvar obrazu tak, aby byl při promítání mimo osu nebo z neobvyklého úhlu viditelnější. Korekce zakřivené obrazovky umožňuje promítání přirozených obrazů bez zkreslení na zakřivené nebo válcové povrchy.

Volná rotace o 360 stupňů: Promítání je možné v jakékoli orientaci vertikálně i horizontálně a jednotku lze otočit o 360 stupňů pro instalaci v libovolném úhlu.

Míchání okrajů a přizpůsobení barev: Sousední hrany v systému s více obrazovkami lze kombinovat a vytvořit tak hladký a plynulý obraz. Mírné odchylky v barevné reprodukci jednotlivých projektorů mohou být opraveny v aplikacích pro více obrazovek.
 
Specifikace
 

Ano

Ano 2x

31 a víc dB

20 000:1

16:10

Ano

WUXGA (1920x1200)

Ne

LAN projekce

5 200 ANSI lm

DLP

Ano 1x

Ano

Panasonic

Ne

Instalační

Lampa

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 16.3 kg
Technologie: DLP
Svítivost: 5001-6000
Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)
Rozhraní HDMI: USB, VGA, HDMI, LAN
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Do 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: