Panasonic PT-VMW60EJ

Kód: 11996
Neohodnoceno
101 633,95 Kč
Momentálně nedostupné
Projektor Panasonic PT-VMW60EJ - kontrast: :1, rozlišení: 1280x800 (WXGA), technologie projekce: Laser, světelný výkon: 6000 ANSI, formát: 16:10

Detailní informace

Detailní popis produktu

Živé obrazy v jasných prostředích

SOLID SHINE Laserová fosforová jednotka s pokročilým optickým motorem LCD promítá jasné, živé a detailní snímky bez ohledu na umělé úrovně osvětlení v místnosti. Text je jemně vyřešen, zatímco grafika a video si zachovávají vysokou sytost barev a kontrast pro pohlcující prohlížení.

 

Živé obrazy v jasných prostředích

Jasnější pohled s denním zobrazením Basic

Jasnější pohled s denním zobrazením Basic

Daylight View Basic zvyšuje ostrost optimalizací reprodukce detailů v tmavých částech obrazu, což může být za jasného světla obtížné vidět. Senzor měří okolní světlo, což umožňuje optimalizaci barvy a jasu polotónů tak, aby co nejlépe vyhovovaly okolní úrovni osvětlení.

Více monitorovací a kontrolní software

Spravujte až 2 048 zařízení prostřednictvím sítě se vizualizací map systému a automatickým vyhledáváním neregistrovaných zařízení. Bezplatný software je k dispozici s funkcemi včasného varování (bezplatná 90denní zkušební verze *). Umožňují sledování v reálném čase, detekci abnormalit a mnoho dalšího.

Více monitorovací a kontrolní software

Funkce posunu objektivu a zoomu 1,6x

Funkce posunu objektivu a zoomu 1,6x

Objektiv s 1,6násobným zoomem a flexibilním poměrem házení 1,09–1,77: 1 umožňuje velkoformátovou projekci z blízka nebo daleko od obrazovky: ideální pro trvalou instalaci ve velkých nebo malých místnostech. Vertikální / horizontální posun objektivu se širokým rozsahem zarovná obraz tak, aby se ve chvíli přizpůsobil projekční ploše. To je užitečné, když je promítací poloha příliš vysoká, příliš nízká nebo mimo střed.

Opakovaně použitelný vzduchový filtr rozšiřuje údržbu

V oblastech s průměrnou úrovní prachu, jako jsou učebny a kanceláře, vzduchový filtr projektoru nevyžaduje údržbu až 20 000 hodin *. Ekologický filtr lze prát a znovu použít až dvakrát, což šetří náklady na výměnu.

Opakovaně použitelný vzduchový filtr rozšiřuje údržbu

Světelná funkce prohlížeče paměti

Světelná funkce prohlížeče paměti

Pro zahájení prezentace nemusíte připojovat počítač - stačí vložit paměťovou kartu USB obsahující vaše médium a okamžitě začít promítat.

Rychlé spuštění a rychlé vypnutí

Laserový zdroj světla projektoru nevyžaduje čas, aby se zahřál, takže se obrázky objevují téměř okamžitě v pohotovostním režimu Quick Start / Quick Off *. Není nutné žádné vychladnutí - je bezpečné vypnout jednotku kdykoli.

Rychlé spuštění a rychlé vypnutí

Funkce nastavení obrazovky

Funkce nastavení obrazovky

Při promítání z neobvyklého úhlu se přizpůsobí obraz na obrazovku. Korekce zakřivené obrazovky odstraňuje zkreslení barelů nebo podušek pro přirozenou projekci na zakřivené povrchy.

 

 

Pohodlná funkce závěrky

Pohodlná funkce závěrky

Tlačítko na horní straně jednotky nebo dočasně blokuje světelný výstup dálkového ovládání. Je to užitečné v době přestávek nebo kdykoli nepotřebujete zobrazení obrazu, ale chcete, aby byl projektor zapnutý, zvednutý a připraven okamžitě začít znovu.

Presenter Light pro počítače se systémem Windows®

Presenter Light pro počítače se systémem Windows®

Podporuje obrázky, videa a dokumenty, jako jsou PDF a PowerPoint® • Zrcadlí obrazovku PC na velké obrazovce • Projekční média až ze čtyř počítačů současně v prezentačním režimu Split Screen Mode Presenter Light pro počítače Windows®

 

Specifikace

 

Technologie:
3LCD
Jas, lumen:
6000 lumenů
Kontrast:
3000000: 1
Rozlišení:
1280 x 800
Formáty:
16:10, 16: 9
Hluk při práci, dB:
37/27
Vstupy:
D-sub 15-kolíkový (zásuvka) x 1 (RGB / YPBPR / YCBCR), Zvuk v x 2, D-sub 9-pin (zásuvka) x 1 pro ovládání počítače (kompatibilní s RS-232C)
Výstupy:
Počítačový vstup / výstup D-sub 15kolíkový (zásuvka) x 1 (RGB / YPBPR / YCBCR) (přepínání vstupu / výstupu), výstup zvuku
HDMI:
HDMI 19-pin x 2 (Kompatibilní s HDCP, Deep Color, vstup signálu 4K / 30p), zvukový signál: Lineární PCM (vzorkovací frekvence: 48 kHz / 44,1 kHz / 32 kHz)
Životnost lampy, h (standardní):
20000
Rozměry:
399 x 115 x 348 мм
Váha (kg:
7,2 кг
Barva:
Бял
Možnost bezdrátové projekce:
USB konektor (typ A) x 1 pro funkci prohlížení paměti, volitelný bezdrátový modul AJ-WM50, napájení (5 V DC, maximálně 2 A * 3)
Síť:
RJ-45 x 1 pro řízení sítě, 10Base-T, 100Base-TX, kompatibilní s PJLink ™ (třída 2) RJ-45 x 1 pro připojení k síti a DIGITAL LINK, kompatibilní s HDBase-T ™, 100Base-TX, kompatibilní s PJLink ™ (třída 2), HDCP, hluboká barva, vstup signálu 4K / 30p
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 7.2 kg
Technologie: LCD
Svítivost: 5001-6000
Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)
Rozhraní HDMI: USB, HDMI 2x
Hmotnost: Do 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: