Panasonic PT-VMZ60BEJ

Kód: 11990
Neohodnoceno
108 893,95 Kč
Momentálně nedostupné
Instalační projektor
Světelný výkon 6 000 ANSI Lm
Nativní rozlišení WUXGA
Životnost lampy až 20.000 hodin 360° projection, 4K Digital Link compatible, Whirelss optionaly, 4K HDMI input compatible

Detailní informace

Detailní popis produktu

Živé obrazy v jasných prostředích

SOLID SHINE Laserová fosforová jednotka s pokročilým optickým motorem LCD promítá jasné, živé a detailní snímky bez ohledu na umělé úrovně osvětlení v místnosti. Text je jemně vyřešen, zatímco grafika a video si zachovávají vysokou sytost barev a kontrast pro pohlcující prohlížení.

Vysoký jas z kompaktního těla

Nasazujte až 6 000 lm jasu z projektoru o hmotnosti pouhých 7,2 kg (15,87 liber). Díky vysoké brilanci jsou obrázky populární i pod zářením vnitřních světel, takže projekce je poutavější než kdy předtím.

Žádná náhrada světelného zdroje po dobu 20 000 hodin

Provoz laserového zdroje světla prodlužuje až 20 000 hodin *, což ve srovnání s alternativami založenými na lampách snižuje náklady na údržbu, práci a plýtvání. Organizace mohou zredukovat zásoby náhradních dílů a minimalizovat prostoje. (* Po této době se světelný výkon sníží přibližně o 50%. IEC62087: 2008 Obsah vysílání, NORMÁLNÍ režim, dynamický kontrast [2], za podmínek s 30 ° C (86 ° F), 700 m (2 297 ft) výše hladina moře a 0,15 mg / m3 částic. Odhadovaná doba do poklesu světelného výkonu na 50% se liší v závislosti na prostředí.)

Vysoký kontrast 3 000 000: 1

Vysoce přesná modulace digitálního laserového světelného výstupu dosahuje dynamického kontrastu 3 000 000: 1 * při minimalizaci spotřeby energie. Výkon s vysokým kontrastem dodává videu hloubku, rozměrovost a realismus a definuje detaily ve stínech, i když se často mění jasné a tmavé scény. (* Celá bílá / celá černá. OBRÁZEK: DYNAMICKÝ, DYNAMICKÝ KONTRAST: [1].)

Jasnější pohled s denním zobrazením Basic

Daylight View Basic zvyšuje ostrost optimalizací reprodukce detailů v tmavých částech obrazu, což může být za jasného světla obtížné vidět. Senzor měří okolní světlo a umožňuje optimalizaci barvy a jasu půltónu tak, aby co nejlépe vyhovoval úrovni osvětlení okolí.

Opakovaně použitelný vzduchový filtr rozšiřuje údržbu

V oblastech s průměrnou úrovní prachu, jako jsou učebny a kanceláře, vzduchový filtr projektoru nevyžaduje údržbu až 20 000 hodin *. Ekologický filtr lze prát a znovu použít až dvakrát, což šetří náklady na výměnu. (* Cyklus čištění filtru: 20 000 hodin (v prachových podmínkách 0,08 mg / m3), 10 000 hodin (v prachových podmínkách 0,15 mg / m3).)

Funkce posunu objektivu a zoomu 1,6x

Objektiv s 1,6násobným zoomem a flexibilním poměrem házení 1,09–1,77: 1 umožňuje velkoformátovou projekci z blízka nebo daleko od obrazovky: ideální pro trvalou instalaci ve velkých nebo malých místnostech. Vertikální / horizontální posun objektivu se širokým rozsahem zarovná obraz tak, aby se ve chvíli přizpůsobil projekční ploše. To je užitečné, když je promítací poloha příliš vysoká, příliš nízká nebo mimo střed.

Podporuje vstup signálu 4K

Projektor PT-VMZ60 podporuje vstup signálu 4K / 30p * přes terminály HDMI® nebo DIGITAL LINK, což umožňuje bezproblémovou integraci do stávající nebo plánované systémové infrastruktury připravené pro 4K. (* Podporuje signály do 4K / 30p. Signál s různým rozlišením je převeden na počet zobrazovacích bodů. PT-VMZ60: 1920 x 1200 bodů. Použitelné terminály: terminál DIGITAL LINK / terminál HDMI.)

Řešení DIGITAL LINK s jedním kabelem

Vyhrazený terminál DIGITAL LINK přenáší AV a řídicí signály prostřednictvím kabelu LAN až do 150 m (492 ft) * a 4K videa až do 50 m (164 ft) **. Volitelný přepínač DIGITAL LINK Switcher *** a Digital Interface Box *** snižují složitost, fungují jako rozbočovač pro připojené zdroje a směrují signály k projektoru pomocí jednoho kabelu. Samostatný terminál LAN nabízí vyhrazené ovládací rozhraní, pokud je to preferováno.

(* 150 m (492 ft) přenos je k dispozici pouze s přepínačem DIGITAL LINK ET-YFB200G pro signály do 1080p v režimu dlouhého dosahu. Vyžaduje kabel CAT 5e STP nebo vyšší.
** Vyžaduje kabel CAT 5e STP nebo vyšší.
*** ET Přepínač DIGITAL LINK -YFB200G a digitální rozhraní ET-YFB100G nepodporují přenos signálu 4K.)

Funkce nastavení obrazovky

Při promítání z neobvyklého úhlu se přizpůsobí obraz na obrazovku. Korekce zakřivené obrazovky odstraňuje zkreslení barelů nebo podušek pro přirozenou projekci na zakřivené povrchy.

Pohodlná funkce závěrky

Tlačítko na horní straně jednotky nebo dočasně blokuje světelný výstup dálkového ovládání. Je to užitečné v době přestávek nebo kdykoli nepotřebujete zobrazení obrazu, ale chcete, aby byl projektor zapnutý, zvednutý a připraven okamžitě začít znovu.

Rychlé spuštění a rychlé vypnutí

Laserový zdroj světla projektoru nevyžaduje čas, aby se zahřál, takže se obrázky objevují téměř okamžitě v pohotovostním režimu Quick Start / Quick Off *. Není nutné žádné vychladnutí - je bezpečné vypnout jednotku kdykoli. (* Pokud je ECO MANAGEMENT> QUICK STARTUP nastaveno na ON. Rychlý start není k dispozici po uplynutí nastavení dostupného období. Když je QUICK STARTUP nastaveno na ON, projektor se zahřívá a zvyšuje se spotřeba energie.)

Funkce bezdrátového promítání s volitelným modulem

Projděte bezdrátově přes PC pomocí aplikace Presenter Light pro Windows® nebo aplikace Panasonic Wireless Projector pro zařízení iOS a Android ™ připojením volitelného bezdrátového modulu AJ-WM50 (prodává se samostatně) ke vstupu USB projektoru.

Světelná funkce prohlížeče paměti

Chcete-li začít prezentovat, nemusíte připojovat počítač - stačí vložit paměťovou kartu USB obsahující vaše médium a okamžitě začít promítat.

Více monitorovací a kontrolní software

Spravujte až 2 048 zařízení prostřednictvím sítě se vizualizací map systému a automatickým vyhledáváním neregistrovaných zařízení. Bezplatný software je k dispozici s funkcemi včasného varování (bezplatná 90denní zkušební verze *). Umožňují sledování v reálném čase, detekci abnormalit a mnoho dalšího. (* K aktivaci funkcí softwaru včasného varování je nutná instalace softwaru vícenásobného monitorování a kontroly verze 2.0 nebo novější. Po instalaci softwaru více monitorovacího a kontrolního softwaru je k dispozici bezplatná 90denní zkušební verze. Chcete-li pokračovat v používání funkcí softwaru včasného varování, zakupte si licence (jedna na PC) a aktivace na PASS.)

Další funkce

Přímé vypnutí / nízká spotřeba 0,4 W při pohotovostním / automatickém vyhledávání vstupních signálů / režimech barevných desek a tabule / snadné vzdálené monitorování a ovládání přes LAN / Crestron Connected ™, AMX DD a PJLink ™ kompatibilní / vestavěný 10 W mluvčí

 

Specifikace

Kategorie: Projektory - Prezentace
Technologie: Laser
Formát: 16:10
Rozlišení: 1920x1200 (WUXGA)
Kontrast: 3000000:1
Světelný výkon: 6000 ANSI
Podrobná specifikace
Hlučnost (min): 27 dB
Hlučnost (max): 37 dB
Objektiv: zoom
Repro: 10 W
Interaktivní: NE
Typ optiky: N (normální)
Hmotnost
Hmotnost: 7.2kg
LAN:
ANO
WiFi:
 
Počet HDMI:
2x
Počet VGA:
2x
3D kompabilita:
NE
Korekce V:
ANO
Korekce H:
ANO
Lens shift:
ANO

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 7.2 kg
Technologie: LCD
Svítivost: 5001-6000
Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)
Rozhraní HDMI: HDMI 2x, LAN, 2x VGA
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Do 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení