SAMSUNG Hospitality TV HG32EF690DBXEN

Kód: HG32EF690DBXEN
Neohodnoceno
20 776,91 Kč
Skladem

Úhlopříčka obrazovky:32"; Technologie TV:LED; Rozlišení:Full HD 1920x1080; Rozhraní:VGA, 3.5mm Jack, LAN; Formát obrazovky:16:9

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlé tempo moderní doby vyžaduje komfortní řešení i v ubytovacích zařízeních – ať už pro hosty, kteří si díky tomu užijí excelentní pobyt, nebo pro zaměstnance hotelu, kteří jim to umožní. Displeje HF690 od společnosti Samsung se v zájmu snadnějšího používání vyznačují vysokou kompatibilitou a intuitivním designem. Díky výkonnému operačnímu systému Tizen nabízejí displeje řady HF690 působivý obsah a rychlý přístup k různým funkcím prostřednictvím snadno ovladatelného menu. Navíc jsou displeje vybavené bezpečnostním systémem, který zajišťuje nejen soukromí hostů, ale také umožňuje vývoj, testování a používání webových aplikací zaměstnanci hotelu.
Pomocí výkonného operačního systému Tizen zajišťují displeje společnosti Samsung bezpečné a bezproblémové zobrazení požadovaného obsahu. Systém Tizen vybavuje každý displej odolným, třívrstvým zabezpečením, které poskytuje ochranu na úrovni aplikace, platformy a systému. Toto zabezpečení rovněž umožňuje zabudované technologii H.Browser spolehlivě renderovat 2D a 3D obsah a dosahovat vyšší rychlosti uploadu a odezvy.
Kromě pokročilých grafických možností poskytuje technologie H.Browser od společnosti Samsung možnost rychlého a precizního vývoje aplikací na dálku. Všechny aplikace jsou kompatibilní se systémem Tizen, který umožňuje jejich vývoj a uložení, a jsou podpořeny pokročilým řešením Software Development Kit (SDK). Tato platforma disponuje nástroji Web Simulator a Remote Web Inspector (RWI), které posouvají aplikace na ještě vyšší úroveň pomocí testování výkonu a bezpečnosti v reálném čase.
Zabudovaná platforma Tizen umožňuje zaměstnancům hotelu upravovat menu displejů podle potřeb své značky a nabídky. Manažeři hotelu mohou bez omezení zahrnovat a vylučovat neomezené množství ikon, včetně informační ikony ve spodní scrollovací liště. Ve výsledku tak mohou zaměstnanci i hosté svobodně a efektivně ovládat rozhraní zařízení.
Široké možnosti propojení dělají z displejů společnosti Samsung spolehlivé a všestranné nástroje pro práci a zábavu. Integrovaný ethernetový most zaručuje bezpečné a IP-kompatibilní připojení pro pracovní aktivity a dává prostor různým funkcím. Na konci pracovního dne si hosté mohou na svém pokoji vychutnávat ničím nerušené TV streamování a poslech hudby prostřednictvím Bluetooth.
Řešení LYNK REACH 4.0 v sobě spojuje LAN, Wi-Fi a koaxiální infrastruktury, a posiluje tak funkce správy hotelu, monitoringu a služeb pro hosty. Platforma LYNK REACH 4.0 zajišťuje centralizovaný monitoring v reálném čase, čímž zefektivňuje údržbu zařízení. Management hotelu si může vybrat jednotlivý displej nebo skupinu displejů a vyřešit problémy hostů dříve, než eskalují.
 
Specifikace 
 
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnost: 8.9 kg
Délka: 92 cm
Formát obrazovky: 16:9
Hmotnost: 8.9 kg
Rozhraní: LAN
Rozlišení: Full HD 1920x1080
Šířka: 11.5 cm
Technologie TV: LED
Úhlopříčka obrazovky: 32"
Výška: 54 cm
Záruka: 36 Měsíc(ů)

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize a Monitory
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnost: 8.9 kg
Hmotnost: 5,1 - 10
Operační systém: Ano
Rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
Síťové připojení: LAN, WLAN (Wifi)
Úhlopříčka: 31,5 - 38 palců
Vstupy / Výstupy: USB, VGA (D-SUB), Jack 3,5mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: