SAMSUNG Hotelová TV 43" HG43EJ670UBXEN

Kód: HG43EJ670UBXEN
Neohodnoceno
25 130,49 Kč
Skladem

Úhlopříčka obrazovky:43"; TV Tuner:DVB-C (MPEG-2/4); Technologie TV:LED; Formát obrazovky:16:9; Rozhraní:HDMI, USB, RS-232

Detailní informace

Detailní popis produktu

Transformujte prostředí prémiového pokoje

Displeje HJ670U společnosti Samsung umožňují prémiovým provozovatelům hotelů, aby hostům nabídli zapamatováníhodný a personalizovaný zážitek. Řada HJ670U je kompatibilní s existujícími koaxiálními infrastrukturami a nabízí detailní pohled na údržbu a potřeby služeb, přičemž současně zprostředkovává plynulou obousměrnou interakci.

Transformujte prostředí prémiového pokoje

Zobrazení obsahu v UHD kvalitě

Displeje společnosti Samsung určené pro oblast pohostinství nabízejí hotelovým hostům na obrazovkách v pokoji skvělou obrazovou kvalitu srovnatelnou se systémy domácí zábavy. Díky technologii UHD upscaling zobrazují tyto vylepšené displeje veškerý obsah v rozlišení UHD (3 840 × 2 160), se čtyřnásobným počtem pixelů oproti standardu FHD.

Zobrazení obsahu v UHD kvalitě

Vylepšená obrazová kvalita

Vedle stálé UHD kvality přinášejí displeje společnosti Samsung do každého hotelového pokoje také významné vylepšení obrazu prostřednictvím vysokého dynamického rozsahu (High Dynamic Range, HDR10+). Díky využití dynamických metadat, jež jemně ladí každý snímek daného programu, nabízí technologie HDR+ optimální a zapamatováníhodný divácký zážitek, bohatý na detaily.

Vylepšená obrazová kvalita

Vysoký výkon, posílené zabezpečení

Displeje společnosti Samsung určené pro oblast pohostinství jsou podpořené výkonným operačním systémem TIZEN. Ten posiluje možnosti bezpečného zobrazování obsahu napříč vrstvami aplikace, platformy a systému. Výkonná technologie TIZEN také umožňuje renderování 2D a 3D obsahu a s rychlejším uploadem a dobou odezvy.

Vysoký výkon, posílené zabezpečení

* řada HJ670U nepodporuje H.Browser.

Domovské menu na míru

Každý displej společnosti Samsung určený pro oblast pohostinství nabízí intuitivní a přizpůsobitelné domovské menu, které zjednodušuje výměnu obsahu mezi hotelem a hosty. Správci obsahu mohou snadno integrovat obrázky, loga a ikony funkcí, jež konkrétně odpovídají potřebám hostů a které posilují hotelový branding a dopad zvláštní nabídky.

Domovské menu na míru

Bezproblémová integrace koaxiálních sítí

Jako jednotné, s koaxiálem kompatibilní řešení pro správu obsahu posiluje LYNK REACH 4.0 servisní procesy a udržuje konzistentní interakci mezi hostem a hotelem. Prostřednictvím centralizovaného monitorování v reálném čase, jež je součástí platformy, mohou hoteloví manažeři rychle vyřešit problémy s jednotlivými displeji nebo skupinami displejů.

Bezproblémová integrace koaxiálních sítí

Personalizované zapojení hostů

Hotely s koaxiálními strukturami mohou navíc použít LYNK REACH 4.0 k zobrazení přizpůsobených zpráv pro své hosty, jež jsou pro ně relevantní kvůli jejich zájmům nebo specifickým detailům ohledně jejich pobytu. Když hosté dorazí, hoteloví provozní jim je mohou pozdravit personalizovanou uvítací zprávou a zároveň nabízet hotelové služby či promoakce.

Personalizované zapojení hostů

Funkce a kompatibilita

 
Funkce a kompatibilita
 
Specifikace
 
Výrobce Samsungopravit
Druh televizorů   LEDopravit
Úhlopříčka obrazovky   190.5 cmopravit
Úhlopříčka v palcích   75 palcůopravit
DVB-T tuner   anoopravit
DVB-T2   anoopravit
DVB-S/S2 anoopravit
DVB-C/C2 anoopravit
4K televizory anoopravit
Hmotnost 37 kgopravit
 

Obraz

Formát obrazovky   16 : 9opravit
Rozlišení   3840 x 2160opravit
 

Vstupy / výstupy

Scart   neopravit
USB port   anoopravit
Počet HDMI vstupů   3opravit
Počet USB vstupů 2opravit
 

Další funkce

LAN konektor neopravit
Operační systém Tizen

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize a Monitory
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnost: 37 kg
Hmotnost: 31 - 40
Operační systém: Ano
Rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Úhlopříčka: 66 - 75 palců
Vstupy / Výstupy: HDMI, USB

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: