SAMSUNG LFD 46" LH46OMNSLGB/EN 1920x1080,

Kód: LH46OMNSLGB/EN
Neohodnoceno
86 041,89 Kč
Skladem

Úhlopříčka obrazovky:46"; Technologie TV:LED; Rozlišení:Full HD 1920x1080; Rozhraní:VGA, Komponentní, LAN, DVI; Formát obrazovky:16:9; Svítivost (nit):2500; VESA:600 x 400; Doba provozu:24/7

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zobrazujte propagační sdělení živě a dokonale čitelně
Přiveďte do své prodejny více zákazníků prostřednictvím efektivních a dokonale zřetelných propagačních sdělení. Digitální prezentační displeje SMART Signage řady OMD se vyznačují vysokým jasem 2.500 nitů a kontrastem 5.000:1, které zaručují špičkovou viditelnost v prostředích s různou úrovní osvětlení. Dokonce i zákazníci, kteří nosí polarizační sluneční brýle, uvidí vaše sdělení mimořádně čistě a jasně a bez efektu prázdné obrazovky, který typicky provází displeje LCD.
 
Spolehněte se na odolnost při nepřetržitém provozu v různých venkovních prostředích
Prezentujte obchodní informace 24 hodin denně, i když je displej vystavený přímému i nepřímému slunečnímu světlu, a získejte spolehlivý nepřetržitý provoz. Digitální prezentační displeje SMART Signage řady OMD jsou mechanicky navrženy a interně testovány tak, aby jejich panel snášel vysoké teploty až 110 °C.
 
Jednoduchá a profesionální správa obsahu z mobilního zařízení
Prostřednictvím vestavěného modulu Wi-Fi a řešení MagicInfo můžete pohodlně spravovat obsah z mobilního zařízení, a to i v případě, že jsou displeje nainstalovány na nedostupných místech. Řešení MagicInfo umožňuje profesionální správu více displejů a pomocí aplikace MagicInfo Mobile, kterou lze používat na tabletech a dalších mobilních zařízeních, můžete snadno přenášet obsah do displejů nebo aktualizovat šablony či obsah v displejích.
 
Vyberte si ideální typ displeje pro libovolné obchodní prostředí
Využijte různých dostupných provedení a vyberte si takové, které vyhovuje vašemu prezentačnímu prostředí. Panel OMD-K je samostatná jednotka určená k montáži a je navržený ke speciálnímu použití v různých armaturách na míru, a to v různých konfiguracích a pro potřeby různých prostředí. Model OMD-W je samostatný panel s příjemným vzhledem, který je vhodný k použití ve výlohách obchodů a má na zadní straně kryt, který zakrývá různé konektory a otvory. Modely OMD-K i OMD-W jsou dostupné v různých velikostech (46", 55" a 75"), díky čemuž umožňují flexibilní konfiguraci.
 
Zobrazujte obsah s optimálním jasem a cenově efektivně
Optimalizujte řízení jasu a zároveň snižte provozní náklady a spotřebu displeje pomocí automatického snímače jasu. Můžete přizpůsobit maximální a minimální jas v intervalu 350 až 2.500 nitů podle libovolného prostředí a tím řídit výdaje a zároveň prodloužit životnost monitoru
 
Poznejte snadnou správu a přehlednou instalaci s platformou SSSP
 Využívejte špičkovou platformu Samsung SSSP druhé generace a výkonný čtyřjádrový procesor s technologií SoC, které zajišťují vynikající výkon. Platforma SSSP druhé generace poskytuje univerzální vestavěné řešení na správu obsahu MagicInfo Premium S, díky němuž není nutné používat samostatný počítač nebo přehrávač médií. Výsledkem je přehledná a zjednodušená konfigurace digitálních prezentačních displejů, která poskytuje bohatý multimediální obsah, vyšší provozní efektivitu a nižší celkové náklady na vlastnictví.
 
Poskytujte poutavý obsah prostřednictvím viditelného, elegantního a výjimečného designu
 Zapůsobte na své zákazníky a zredukujte prvky rušící při sledování obsahu prostřednictvím sofistikovaného designu, který se vyznačuje tenkým rámem o šířce 9,3 mm a malou hloubkou, jež displeji dodávají elegantní vzhled. Díky tenkému rámu lze z displejů řady OMD sestavovat souvislé videostěny určené pro úchvatné prezentace ve výlohách a na stěnách. Díky tenkým panelům dále tyto stylové displeje efektivně využívají prostor a zároveň šetří náklady na instalační armaturu.
 
Specifikace
 

Typ obrazovky: a-si TFT / S-PVA, E-LED BLU
Podsvícení: Edge LED
Úhlopříčka [palce]: 45,9 "/ 116,8 cm
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]: 0,530 x 0,530 mm
Jas [cd/m2]: 4 000
Kontrast: 5000: 1
Odezva [ms]: 6
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 ° / 178 °
Počet barev: 16,7M (True Display)

Konektory:

Vstup signálu: digitální, analogový
Připojení signálu: 2 x konektor HDMI / DP / USB / Stereo Mini

HDMI In: 2 x HDMI 2.0
DP In: 1 x Display Port 1.2
USB: 1x USB 2.0
Audio Out: Stereo Mini Jack
External Control: RS232C(in/out), RJ45(in/out)
External Sensor: IR, Ambient

Napájení: Interní
Spotřeba [W]: Třída energetické účinnosti D, spotřeba 210 W
Spotřeba energie za rok (kWh): 307
Stand By režim [W]: <0,5

Montáž na zeď: VESA 400 x 400 mm
Barva: černá
Šířka rámu: 19,9 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1,062,0 x 616,6 x 54,5 mm
Hmotnost [kg]: 18,2 kg

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize a Monitory
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnost: 18.2 kg
Hmotnost: 16 - 20
Operační systém: Ano
Rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
Síťové připojení: LAN, WLAN (Wifi)
Úhlopříčka: 41 - 49 palců
Vstupy / Výstupy: HDMI, USB, DVI-D, VGA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: