SAMSUNG LFD 55" LH55UDEBLBB/EN - 1920x1080, 8ms, HDMI, repro, VESA . HL

Kód: LH55UDEBLBB/EN
Neohodnoceno
86 041,89 Kč
Skladem

Úhlopříčka obrazovky:55"; Technologie TV:LED; Rozlišení:Full HD 1920x1080; Rozhraní:HDMI, VGA, DisplayPort, RS-232, DVI; Formát obrazovky:16:9; Svítivost (nit):500; VESA:600 x 400; Doba provozu:24/7

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dosáhněte dokonalé kvality obrazu díky pokročilé tovární kalibraci

Dojem zážitku ze sledování můžete být negativně ovlivněn nepravidelnostmi v jasu a barvách videostěny. Aby byly odstraněny tyto nedostatky v podání barev a zachována plně vyrovnaná, konzistentní a poutavá prezentace, vyznačují se videostěny společnosti Samsung pokročilým továrním laděním, inovativním hardwarem a výjimečnými nástroji pro kalibraci uživatelem. Předem vytvořený proces tovární kalibrace společnosti Samsung nastaví v několika krocích všechny displeje videostěny na nejvyšší jednotný jas a barvu. Po kalibraci tyto displeje nabízejí špičkovou místní jednotnost více než 90 procent napříč 25 (5 x 5) oblastmi každé obrazovky, což vede k jednotnému podání barev celého displeje. Proces kalibrace také zachovává vynikající vyvážení bílé s rozdíly menšími než 300 stupňů K.* Kromě pečlivé tovární kalibrace mohou uživatelé pohodlně ovládat stejnoměrnost jasu a barev pomocí bezplatného softwarového programu Samsung Color Expert. Díky těmto pokročilým řešením si videostěny zachovávají dokonalou stejnoměrnost, konzistenci a výkon, potřebné pro dokonalé podání barev během prezentací ve velkém měřítku.

Díky špičkové technologii lze i bez použití dalších zařízení dosáhnout UHD kvality obrazu

S větší velikostí obrazovky se stává rozlišení ještě důležitějším faktorem k poskytování účinného obsahu. Videostěny společnosti Samsung jsou prvními videostěnami na trhu, které se pyšní integrovanými porty DisplayPort (DP) 1.2 a HDMI, takže umožňují zobrazovat obsah v rozlišení UHD (Ultra-High Definition) na videostěnách o velikosti až 5 x 5, aniž by pro to bylo potřeba kupovat další drahá zařízení. V porovnání s tradičními videostěnami, které běžně vyžadují další vybavení a zvládnou maximálně konfigurace 2 x 2, představují UHD prezentace videostěn obrovské zlepšení. Díky podpoře technologie High-Bandwidth Content Protection (HDCP) Daisy Chain zvládají videostěny zobrazovat rovněž UHD obsah, například živé TV vysílání nebo Blu-Ray disky, aniž by kvůli tomu bylo potřeba kupovat další vybavení. Tím se minimalizují náklady na nasazení více displejů v rámci velkoformátového zobrazování propagačního obsahu nebo informačních prezentací.

Vynikající čitelnost a odolnost displeje pro vaše obchodní prostředí

Videostěny společnosti Samsung nepřetržitě poskytují pohlcující a poutavý obraz, který je charakteristický skvělou čitelností a odolností. Videostěny řady UDE-B, které jsou navrženy pro nonstop provoz v náročných podmínkách, s vaším podnikáním vždy udrží krok a nikdy neztratí nic ze svého výkonu ani kvality obrazu. Displeje nabízejí jas 500 nitů, který jim umožňuje zobrazovat živý, snadno čitelný obsah a obrazová sdělení při různých světelných podmínkách. Kombinace těchto integrovaných designových prvků dělá z videostěn ideálního společníka pro zobrazování obsahu a informací v prostředích, která vyžadují maximální čitelnost, jako jsou například dopravní terminály, obchodní centra, kancelářské vestibuly a řídicí místnosti.

Tenký a snadno nastavitelný držák na stěnu, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy

Všestranné videostěny společnosti Samsung jsou vybaveny celou řadou uživatelsky přívětivých funkcí, které nejen vyhoví všem vašim potřebám, ale navíc se postarají i o bezproblémovou instalaci. Držák na stěnu má stejné rozměry jako videostěna, takže uživatelé mohou nejprve nainstalovat držák a poté připojit videostěnu, aniž by museli trávit čas měřením rozměrů držáku na stěnu a výpočtu mezer. Displeje jsou dodávány s unikátně tenkým, 39 mm hlubokým držákem, díky kterému je instalace videostěny a kalibrace pozice jednotlivých displejů snadná a nedochází k odrazení diváků. Systém montáže nabízí doladění ve třech osách, ose X (nahoru a dolů pomocí otočných šroubů), ose Y (doleva a doprava pomocí pohybu po kolejnici) a ose Z (možnost vyklápění a zaklápění), čímž je možno zarovnat jednotlivé displeje, aby tvořily souvislou plochu bez mezer. Díky této rozměrové konzistenci a snadnému nastavení také není třeba měřit vzdálenosti při nastavování jednotlivých displejů, ani není potřeba rozmontovat celou videostěnu, vyžaduje-li úpravu jedna konkrétní část.

 

Specifikace

 

Poměr stran
16: 9
Úhlopříčka obrazovky 2
55 ''
Typ matice
D-LED
Dotyková obrazovka
Ne
Technologie podsvícení
LED diody
Svislá viditelná oblast [mm]
680
Horizontální viditelná plocha [mm]
1209
Rozlišení
1920 x 1080 (HD 1080)
Čas odezvy nový [ms]
8
Jas [cd / m²]
500
Statický kontrast
4 000: 1
Dynamický kontrast
10 000: 1
Horizontální frekvence min. [KHz]
třicet
Horizontální frekvence max. [KHz]
81
Vertikální vertikální frekvence [Hz]
48
Vertikální frekvence max. [Hz]
75
Horizontální úhel pohledu [°]
178
Vertikální úhel pohledu [°]
178
Počet barev
16,7 milionu
I / O konektory
1 x 3,5 mm minijack
I / O konektory
1 x DVI-D
I / O konektory
2 x HDMI
I / O konektory
1 x DisplayPort
I / O konektory
1 x RS-232 (COM)
I / O konektory
1 x RJ-45 LAN
I / O konektory
1 x D-Sub 15 pin
Vestavěné reproduktory
Ne
Vestavěný televizní tuner
Ne
Pivot
Ne
Certifikáty
GOST
Certifikáty
PSB
Certifikáty
UL / C-UL nebo CSA
Certifikáty
VCCI
Certifikáty
BSMI
Certifikáty
C-tick
Certifikáty
CCC
Certifikáty
CE
Certifikáty
Energy Star
Certifikáty
Třída FCC A
Certifikáty
FCC třída B
Standard VESA
600 x 400
Spotřeba energie [W]
136
Příslušenství v ceně
- Baterie pro dálkové ovládání
- Záruční list
- Dálkové ovládání
- Kabel DisplayPort
- Stručný průvodce
Barva (vypočteno)
Černá
Výška [mm]
68,43
Šířka [mm]
121,35
Hloubka [mm]
9,66
Váha (kg]
23.3

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize a Monitory
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnost: 23.3 kg
Hmotnost: 21 - 30
Operační systém: Ano
Rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
Síťové připojení: WLAN (Wifi)
Úhlopříčka: 50 - 55 palců
Vstupy / Výstupy: HDMI, DVI-D, VGA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: