SONY projektor 4K SXRD Sim Projector

Kód: VPL-GTZ280/S5EU
Neohodnoceno
2 484 735 Kč
Skladem

Uchycení:Na stůl

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hladké a přesné pohyblivé obrazy s jasností 4 000 a speciální funkce pro vizuální simulaci, průmyslové, obranné a virtuální aplikace CAVE
Od leteckých simulátorů po virtuální prostředí CAVE pro průmyslový design poskytuje laserový projektor VPL-GTZ280 vysoce kontrastní 4K snímky s výstupním světelným tokem 2 000 lumenů (až 5 000 lm s volitelnou licencí) a plynulou a ultrareaktivní reprodukci rychle se pohybujících akcí. Dlouhodobý laserový světelný zdroj je kombinován s technologií panelu 4K SXRD, aby poskytoval jasné, ostře detailní nativní 4K snímky (4096 x 2160) s více než čtyřnásobným rozlišením Full HD.

Kvalitu obrazu dále zvyšuje upscaling Reality Creation plus konfigurovatelná podpora pro HDR (High Dynamic range) a vysoké obnovovací kmitočty pro plné využití současného prémiového obsahu 4K - a zítra.

Nově vyvinutý vysokorychlostní signálový procesor 4K 120 Hz a tři typy režimů vkládání černých rámečků snižují rozmazání a rozmazání pohybu. Nízké transportní zpoždění přispívá k extrémně citlivému výkonu v aplikacích simulátoru s rychlým pohybem.

VPL-GTZ280 je obzvláště vhodný pro náročné aplikace s více projekcemi ve 2D nebo 3D, s rovnoměrně homogenním jasem. Projektor lze také snadno nakonfigurovat (s volitelnou licencí) pro infračervené noční simulační aplikace.

Vysoce účinný laserový světelný zdroj je dimenzován na nominálních 20 000 hodin * (až 40 000 hodin * v režimu konstantního jasu), což umožňuje téměř nulovou údržbu bez nutnosti výměny lamp. Dlouhodobá spolehlivost je zajištěna prachem utěsněnou optikou.

Instalační pracovníci také ocení kompatibilitu automatické kalibrace projektoru s předními systémy automatizace místnosti AV a robustním šasi, které lze instalovat v libovolném úhlu, aby byla zajištěna maximální flexibilita.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Hmotnost: 40 kg
Technologie: Laser
Svítivost: 4000-5000
Rozlišení: 4096x2160
Rozhraní HDMI: Více HDMI in
Hmotnost: Do 130 kg
Podpora 3D: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: