SONY projektor Data projector Laser WUXGA 9

Kód: VPL-FHZ90
Neohodnoceno
350 512,80 Kč
Skladem

Životnost lampy (v hodinách):20 000

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jasný a zářivý obraz
Upoutejte pozornost - a udržujte ji. Velmi vysoký světelný výkon projektorů (12 000 lumenů VPL-FHZ120L, 9 000 lumenů VPL-FHZ90L) zajišťuje prezentace s mimořádnou přítomností. Budete působit na diváky na větších místech, od konferenčních sálů a přednáškových sálů po galerie, muzea a atrakce návštěvníků.

Nezapomenutelné obrázky
Zajistěte si svou konkurenční výhodu viditelně vynikajícími obrázky - díky kombinaci nově vyvinutého 1palcového 3LCD panelu a optického kompenzátoru s naším jedinečným zdrojem světla Z-Phosphor Laser Light. Přidává jasné, krásné obrázky, praskne s jemnými detaily a bohatými, luxusními barvami.

Ještě bohatší barvy
VPL-FHZ120L nabízí ideální řešení pro sály a konferenční sály, které vyžadují AV řešení pro živá vystoupení a obřady. Projektor navíc pokrývá sRGB100%, takže je vhodný pro aplikace často nalezené na výstavách a muzeích, které vyžadují přesnou reprodukci barev.

Vyrobeno pro flexibilní instalaci
Neomezujte své myšlení. Oceníte flexibilitu špičkového rozsahu nastavení posunu objektivu a široký výběr zaměnitelných objektivů - což dává více možností instalace projektoru do jakéhokoli prostoru, včetně učeben a sálů s vysokými stropy.

Při běžném posunu objektivu
Projektor vyžaduje montážní držák, který zakrývá pohled publika.

Díky širokému posunu objektivu Posun
objektivu poskytuje větší flexibilitu při instalaci i v místnostech s vysokými stropy.


Doručte svou zprávu
Ujistěte se, že vaše publikum je vždy na obrázku. Přímo prezentujte obsah HTML - jako jsou firemní loga, obrázky nebo informační poznámky - prostřednictvím sítě nebo z výměnné paměti USB.

Krásně konzistentní
Automatická kalibrace udržuje přesnou konzistenci barev po delší dobu provozu. Je to zvláště cenné pro prostředí, jako jsou muzea a galerie, kde si nemůžete dovolit ohrozit původní vizi umělce.

Nenechávejte je čekat
Rychlé spuštění při každé prezentaci šetří čas. Zapněte VPL-FHZ120L a VPL-FHZ90L a jste připraveni začít promítat při plném jasu za okamžik. Takže nebudete udržovat místnost plnou studentů čekajících, až uvidí váš názor.

Okamžité vyvolání
Zapamatujte si a okamžitě vyvolejte až šest nastavení projektoru pro velikost obrazu, polohu a poměr stran, což šetří drahocenný čas pro různá prostředí a aplikace.
(Vyžaduje volitelný objektiv VPLL-Z4111)

Přibližte se realitě
Vyspělá technologie Reality Creation společnosti Sony analyzuje vstupní signál až na úroveň pixelů. Výkonné přizpůsobení vzorů zvyšuje ostrost obrazů a textu na obrazovce bez přidání šumu digitálního obrazu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Hmotnost: 28 kg
Technologie: Laser
Svítivost: 9000
Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)
Rozhraní HDMI: 1x HDMI in
Hmotnost: Do 130 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: