SONY projektor Laser light source WUXGA 12

Kód: VPL-FHZ120L/B
Neohodnoceno
495 124,74 Kč
Skladem

Životnost lampy (v hodinách):20 000

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jasný a zářivý obraz
 
Popadněte jejich pozornost - a udržujte je. Velmi vysoký světelný výkon projektorů (12 000 lumenů VPL-FHZ120L, 9 000 lumenů VPL-FHZ90L) zajišťuje prezentace s mimořádnou přítomností. Budete působit na diváky na větších místech, od konferenčních sálů a přednáškových sálů po galerie, muzea a atrakce návštěvníků.
 
 
Nezapomenutelné obrázky
 
Zajistěte si svou konkurenční výhodu viditelně vynikajícími obrázky - díky kombinaci nově vyvinutého 1palcového 3LCD panelu a optického kompenzátoru s naším jedinečným světelným zdrojem Z-Phosphor Laser Light. Přidává jasné, krásné obrázky, praskne s jemnými detaily a bohatými, luxusními barvami.
 
 
Ještě bohatší barvy
 
VPL-FHZ120L nabízí ideální řešení pro hlediště a konferenční sály, které vyžadují AV řešení pro živá vystoupení a obřady. Projektor dále podporuje režim sRGB100%, díky čemuž je vhodný pro aplikace často nalezené na výstavách a muzeích, které vyžadují přesnou reprodukci barev.
 
 
Vyrobeno pro flexibilní instalaci
 
Neomezujte své myšlení. Oceníte flexibilitu špičkového rozsahu nastavení posunu objektivu a široký výběr zaměnitelných objektivů - což dává více možností instalace projektoru do jakéhokoli prostoru, včetně učeben a sálů s vysokými stropy.
 
 
Doručte svou zprávu
 
Ujistěte se, že vaše publikum je vždy na obrázku. Přímo prezentujte obsah HTML - jako jsou firemní loga, obrázky nebo informační poznámky - prostřednictvím sítě nebo z výměnné paměti USB.
 
 
Krásně konzistentní
 
Automatická kalibrace udržuje přesnou konzistenci barev po delší dobu provozu. Je to zvláště cenné pro prostředí, jako jsou muzea a galerie, kde si nemůžete dovolit ohrozit původní vizi umělce.
 
 
Nenechávejte je čekat
 
Rychlé spuštění šetří čas při každé prezentaci. Zapněte VPL-FHZ120L a VPL-FHZ90L a jste připraveni začít promítat při plném jasu za okamžik. Takže nebudete udržovat místnost plnou studentů čekajících, až uvidí váš názor.
 
 
Okamžité stažení
 
Zapamatujte si a okamžitě vyvolejte až šest nastavení projektoru pro velikost obrazu, polohu a poměr stran, což šetří drahocenný čas pro různá prostředí a aplikace.
(Vyžaduje volitelný objektiv VPLL-Z4111)
 
 
Přibližte se realitě
 
Vyspělá technologie Reality Creation společnosti Sony analyzuje vstupní signál až na úroveň pixelů. Výkonné přizpůsobení vzorů zvyšuje ostrost obrazů a textu na obrazovce bez přidání šumu digitálního obrazu.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Hmotnost: 28 kg
Technologie: LCD
Svítivost: 12000
Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)
Rozhraní HDMI: 1x HDMI in
Hmotnost: Nad 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: