SONY projektor Laser light source WUXGA 12

Kód: VPL-FHZ120
Neohodnoceno
561 384,34 Kč
Skladem

Životnost lampy (v hodinách):20 000

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laserové projektory VPL-FHZ120 3LCD s vysokým jasem se vyznačují vynikající kvalitou obrazu a vynikající spolehlivostí. Jsou ideální pro hlediště, zábavní a přednáškové sály i pro větší zařízení. Jsou také skvělí v jasně osvětlených učebnách.

Jasný a živý obraz

Velmi vysoký jas projektoru VPL-FHZ120 s 12 000 lumenů zvyšuje jasnost prezentace a pomáhá tak přilákat a udržet pozornost posluchačů. Zobrazený obrázek zaujme publikum ve větších zařízeních, od konferenčních a přednáškových sálů po galerie, muzea a turistické atrakce.

Nezapomenutelné obrázky

Zlepšení vaší konkurenceschopnosti napomůže výrazně lepší obraz získaný kombinací nově vyvinutého 1palcového 3LCD panelu a modulu optické kompenzace s jedinečnou technologií světelného zdroje Z-Phosphor. Všechny tyto funkce vytvářejí jasný a krásný obraz se spoustou detailů a bohatými barvami.

Ještě bohatší barvy

Projektor VPL-FHZ120 je ideálním řešením pro přednáškové, zábavní a konferenční místnosti, kde jsou pro podporu živých vystoupení a oslav zapotřebí audiovizuální řešení. Další výhodou je podpora 100% sRGB , která je důležitá na výstavách, muzeích a všude tam, kde je vyžadována přesná reprodukce barev.

Flexibilita instalace

Tento model poskytuje jedno z nejširších rozsahů posunutí osy objektivů v průmyslu . Funguje také s mnoha zaměnitelnými čočkami, což vám poskytuje další možnosti instalace v učebnách a vysokých místnostech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Hmotnost: 26 kg
Technologie: Laser
Svítivost: 12000
Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)
Rozhraní HDMI: 1x HDMI in
Hmotnost: Nad 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: