SONY projektor Laser Light source WUXGA / 4200lmx

Kód: VPL-FHZ58
Neohodnoceno
117 942,33 Kč
Skladem

Životnost lampy (v hodinách):20 000

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vynikající kvalita obrazu plus nízké provozní náklady, minimální údržba, flexibilní instalace a nízký hluk ventilátoru

Laserový projektor VPL-FHZ58 je ideální pro širokou škálu obchodních, vzdělávacích a zábavních aplikací. Ve spolupráci s naším projekčním motorem BrightEra 3LCD poskytuje pokročilý laserový světelný zdroj Z-Phosphor zajištění detailně nabitých snímků s rozlišením WUXGA s velkorysým jasem 4 200 lumenů a bohatými a stabilními barvami. Vyspělé technologie zdokonalování obrazu, které staví na úspěchu uznávaných laserových projektorů první generace Sony, nyní zajišťují ještě větší jasnost a realismus s jakýmkoli vstupním zdrojem.

Laserový světelný zdroj umožňuje až 20 000 hodin * téměř nulové údržby bez obav z náhlé poruchy lampy. Režim konstantního jasu udržuje stejné úrovně osvětlení na obrazovce po celou dlouhou životnost laserového zdroje Automatizovaný filtrační systém omezuje problémy s pravidelným čištěním prachu. Téměř nulové potřeby údržby jsou doplněny řadou funkcí pro úsporu energie, což ještě více snižuje celkové náklady na vlastnictví.

VPL-FHZ58 se stylovým designem, správou kabelů a velmi nízkým hlukem ventilátoru se skvěle hodí do téměř jakéhokoli prostředí - od akademických institucí, firem, zdravotnických škol a organizací veřejného sektoru až po atrakce návštěvníků a maloobchodní prostory. Plynulé prolnutí obrazů z více projektorů za účelem vytvoření velmi velkých displejů nebo promítání přesně proporcí obrazů na úhlové nebo zakřivené povrchy. Namontujte projektor v libovolném úhlu, a to i na jeho stranu nebo vzhůru nohama. Nastavení je osvěžitelně snadné díky přátelské instalační nabídce.

Velmi vysoká kvalita obrazu s pokročilým projekčním motorem BrightEra 3LCD od společnosti Sony a světelným zdrojem Z-Phosphor

Laserový světelný zdroj Z-Phosphor je spojen s promítaným projekčním motorem BrightEra 3LCD společnosti Sony, který zajišťuje vysoký jas obrazu 4200 lumenů se živou a přirozenou reprodukcí barev.

Konstantní jas

Constant Bright udržuje stejný jas po celou dobu životnosti doporučenou pro 20 000 hodin.

Ostré, detailně nabité obrázky s rozlišením WUXGA

Podívejte se na ty nejjemnější detaily v prezentacích na PC, videích nebo multimediálních značkách s rozlišením WUXGA (1920 x 1200) 16:10.

Pokročilé technologie zdokonalování obrazu

Kvalitu obrazu zvyšuje vyspělé zpracování projektorů domácího kina Sony. Reality Creation používá výkonnou databázi odpovídajících vzorům k optimalizaci každého pixelu. Contrast Enhancer aktivně analyzuje a zdokonaluje tmavé a světlé oblasti obrazu pro jiskřící světla a bohaté, tmavé černé barvy.

Bezproblémové automatické čištění filtrů

Zaměřte se na skvěle vypadající obrázky místo náročných úkolů údržby: nový automatizovaný systém čištění filtrů odstraňuje prach každých 100 hodin.

Až 20 000 hodin * provoz s téměř žádnou údržbou

Pokročilý laserový světelný zdroj nabízí až 20 000 hodin * provoz bez výměny lampy, což ve srovnání s tradičními projektory snižuje celoživotní provozní náklady.

* Skutečné hodiny se mohou lišit v závislosti na prostředí použití.

Úsporné funkce

S praktickými úspornými funkcemi: Picture Mute a Auto Dimming snižte provozní náklady ještě dále.

Ušetřete čas při každé prezentaci

Rychlé zapnutí / vypnutí dramaticky zkracuje dobu zahřívání po zapnutí, než můžete začít prezentovat při plném jasu.

360 ° možnost instalace pod úhlem

Vychutnejte si větší flexibilitu při instalaci: Umístěte projektor volně do libovolného úhlu - nebo na jeho stranu nebo dokonce obráceně.

Powered Wide Lens Shift

Velkorysé nastavení posunu objektivu poskytuje větší flexibilitu pro umístění projektoru tam, kde to potřebujete: blízko stropů nebo dokonce vodorovně.

Zahrnutý napájený objektiv se standardním zoomem a široký výběr možností objektivu

Flexibilitu instalace zvyšuje široká škála kompatibilních možností objektivu, aby vyhovovaly prakticky jakékoli velikosti požadavků na prostor a házení. Nový rychloupínací bajonetový držák zjednodušuje rychlou výměnu objektivu.

Podporuje HDBaseT

Jednodušší a cenově výhodnější instalace a připojení s digitálním přenosem HD videa, zvuku a sítí / řízení pomocí jediného kabelu Ethernet.

Vytvářejte super velké velikosti pomocí funkce Edge Blending

Bezproblémové spojení přesně barevně sladěných obrázků z více projektorů, což zjednodušuje vytváření ohromujících super velkoplošných displejů pro firmy a vzdělávání.

Promítněte na nerovné povrchy pomocí Image Warping

Snadná korekce geometrie obrazu pro přirozeně vypadající projekce - dokonce i na vypouklých nebo konkávních plochách. Korekci rohů a hran lze snadno upravit pomocí dodaného dálkového ovládání a nabídky na obrazovce.

Tichý provoz

Nízký hluk ventilátoru zajišťuje nenápadný a nenápadný provoz v tichém prostředí od muzeí a galerií až po přednášková sály.

Štíhlý, atraktivní nový kombinovaný design

Štíhlý, stylový design pouzdra má plochý horní povrch, který se diskrétně mísí, když je projektor namontován na strop. Čistý vzhled je zvýrazněn novým krytem svorek, který snižuje nepořádek v kabelech.

Režim obrazu

Nový režim obrazu zajišťuje skvěle vypadající obrázky za všech podmínek prezentace. Pro optimalizovanou kvalitu obrazu, s jakýmkoli zdrojem a v každé místnosti, vyberte standardní, dynamický, prioritu jasu nebo režim více obrazovek.

Vestavěná automatická kalibrace

Po delší době může být barva automaticky kalibrována na původní tovární stav. Není potřeba další kalibrační zařízení nebo kamery; vestavěný barevný senzor ukládá všechny potřebné informace.

Jednoduché nastavení s přátelskou novou instalační nabídkou

Snadno upravte nastavení projektoru pomocí dálkového ovladače, včetně deformace a prolnutí okrajů.

Projekt vedle sebe

Promítněte obrázky ze dvou vstupů současně: ideální pro aplikace, jako jsou videokonference a lékařské školení, kde je třeba vidět dva obrazy současně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Hmotnost: 16 kg
Technologie: LCD
Svítivost: 4000-5000
Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)
Rozhraní HDMI: 1x HDMI in
Hmotnost: Do 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: