SONY projektor Laser projector WUXGA / 5100lmx no lens

Kód: VPL-FHZ61L
Neohodnoceno
141 630,50 Kč
Skladem

Životnost lampy (v hodinách):20 000

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laserový projektor VPL-FHZ61L (verze bez standardního objektivu) určený pro obchodní, vzdělávací a zábavní průmysl. Zobrazuje detailní obraz s rozlišením WUXGA, vysokým jasem 5100 lumenů a bohatými a stabilními barvami. Je založen na kombinaci výkonného laserového světelného zdroje Z-Phosphor s pokročilým projekčním systémem Sony 3LCD BrightEra. Režim konstantního jasu udržuje stejný jas po celou doporučenou životnost (20 000 hodin).
Díky laserovému světelnému zdroji může zařízení pracovat téměř bez údržby až 20 000 hodin *. Na rozdíl od systémů založených na tradičních lampách také nehrozí žádné neočekávané selhání. Nový, automatizovaný filtrační systém eliminuje potřebu pravidelného odstraňování prachu. Kromě minimálních požadavků na údržbu má projektor také řadu energeticky účinných řešení, která výrazně snižují náklady na údržbu po celou dobu jeho životnosti.
Model VPL-FHZ61L je vybaven diskrétním systémem vedení kabelů, tichým ventilátorem a krytem v novém stylu, který harmonizuje s prakticky jakýmkoli prostředím. To umožňuje použití zařízení téměř všude: ve školství, kancelářích, školicích střediscích zdravotnických pracovníků, organizacích veřejného sektoru, jakož i v obchodních a hostinských prostorech. Při promítání na velkoformátové obrazovce je dokonce možné kombinovat obrazy z několika projektorů a při promítání na zakřivené povrchy zabránit deformaci. Projektor je navržen pro montáž v libovolném úhlu, včetně 90 a 180 stupňů. Dokončení procesu konfigurace usnadňuje nová, snadno použitelná instalační nabídka.

Funkce

 • Velmi vysoká kvalita obrazu poskytovaná vyspělým projekčním systémem 3LCD BrightEra od společnosti Sony a laserovým světelným zdrojem Z-Phosphor

Kombinace laserového světelného zdroje Z-Phosphor s cenným projekčním systémem Sony BrightEra 3LCD umožňuje vysoký jas obrazu 4 200 lumenů a živé, přirozené barvy.

 • Stálý jas

Režim konstantního jasu udržuje stejný jas po celou doporučenou životnost (20 000 hodin).

 • Ostré a detailní obrázky s rozlišením WUXGA

Počítačové prezentace, filmy a multimediální značky zobrazené v rozlišení WUXGA (1920 x 1200) a v poměru 16:10 budou plné nejmenších detailů.

 • Až 20 000 hodin * práce téměř bez údržby

Pokročilý laserový světelný zdroj nevyžaduje výměnu ani za 20 000 hodin * práce. Díky tomu jsou náklady na údržbu projektoru po celou dobu životnosti nižší než u tradičních modelů.

* Skutečný počet hodin závisí na podmínkách použití.

 • Ušetřete čas při každé prezentaci

Systém rychlého zapnutí / vypnutí dramaticky zkracuje dobu zahřívání a umožňuje vám zahájit prezentaci ve velmi krátké době při plném jasu obrazu.

 • Široký rozsah elektrického posunu osy čočky

Široký rozsah změn osy objektivu umožňuje instalaci projektoru podle potřeby, například ze stropu nebo do strany od osy obrazovky.

 • Kompatibilní s HDBaseT

Schopnost digitálně přenášet obraz HD, zvuk a síťová / řídicí data pomocí jediného kabelu Ethernet zjednodušuje instalaci a snižuje náklady.

 • Funkce zkreslení obrazu pro promítání na zakřivené povrchy

Korekce geometrie umožňuje zobrazit přirozeně vypadající obrázky i na konkávních a konvexních plochách. Rohy a hrany lze snadno opravit pomocí přiloženého dálkového ovladače a nabídky na obrazovce.

 • Štíhlý, atraktivní vzhled ladí s designem interiéru

Tenký, stylově vypadající kryt s plochou střechou usnadňuje diskrétní připevnění projektoru na strop. Tlumený vzhled je také způsoben novým krytem konektoru, který organizuje kabely.

 • Vestavěná funkce automatické kalibrace

Po delší době mohou být barvy automaticky kalibrovány na jejich původní tovární stav. Nemusíte používat speciální kalibrační zařízení nebo fotoaparáty; vestavěný barevný senzor ukládá všechny potřebné informace.

 • Promítání dvou obrazů vedle sebe

Projektor umožňuje současné zobrazení obrazu ze dvou zdrojů. Tato funkce je velmi užitečná při videokonferenci, lékařském výcviku a dalších situacích vyžadujících současné zobrazení dvou obrázků.

 • Pokročilé technologie optimalizace obrazu

Ještě vyšší kvalita obrazu je díky pokročilému systému zpracování, který se používá také v projektorech domácího kina Sony. Technologie Reality Creation optimalizuje jednotlivé pixely pomocí rozsáhlé databáze vzorů v obrazech. Jiskřící světla a bohaté, temné černé barvy jsou způsobeny technologií Contrast Enhancer, která aktivně analyzuje a optimalizuje světlé a tmavé oblasti.

 • Snadné, automatické čištění filtrů

Místo údržby můžete jednoduše zobrazit vynikající obraz: nový, automatizovaný systém čištění filtrů odstraňuje prach každých 100 hodin provozu.

 • Úsporné funkce

Funkce úspory energie pomáhají redukovat obraz a automatické stmívání.

 • 360 ° volnost instalace

Větší univerzálnost instalace: nainstalovaný projektor lze otáčet v libovolném úhlu, včetně 90 ° nebo 180 °.

 • Velkoformátové obrázky se spojením hran

Je možné přesně kombinovat barevně konzistentní obrazy z více projektorů. To usnadňuje vytváření působivých velkoformátových prezentací v kancelářských prostorech a ve vzdělávání.

 • Klidná práce

Tichý ventilátor neruší diváky v místech, jako jsou muzea, galerie a přednáškové sály.

 • Režim obrazu

Nové obrazové režimy umožňují získat vysoce kvalitní prezentace za různých podmínek. Nastavení jako standardní, dynamická, priorita jasu a více obrazovek zaručují optimální obraz z jakéhokoli zdroje a v jakékoli místnosti.

 • Snadná konfigurace pomocí nové, pohodlné instalační nabídky

Pomocí dálkového ovladače můžete změnit nastavení projektoru, včetně parametrů deformace obrazu, a kombinovat snímky z různých zdrojů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Hmotnost: 16 kg
Technologie: Laser
Svítivost: 4000-5000
Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)
Rozhraní HDMI: 1x HDMI in
Hmotnost: Nad 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: