SONY projektor VPL-DX221 2800lm, XGA, 4000:1, 1X RGB, 1X HDMI,  Video in, Audio out

Kód: VPL-DX221
Neohodnoceno
16 532,23 Kč
Skladem

Svítivost (v ANSI lumenech):3500; Kontrast (hodnota : 1):3 000; Technologie projektoru:LCD; Skutečné rozlišení projektoru:XGA (1024 x 768); Rozhraní:HDMI, VGA, Kompozitní, USB 2.0, 3.5mm Jack; Výbava:Dálkové ovládání, Reproduktory, Zoom; Uchycení:Na stůl

Detailní informace

Detailní popis produktu

Projektor Sony XGA VPL-DX221 je perfektním řešením pro zobrazování prezentací v kancelářích, menších zasedacích místnostech nebo školních učebnách. Je efektivní, lehký a malý. Je snadné se připravit na práci a připojit se k jiným zařízením. Projektor má jas 2800 lumenů a je založen na technologii panelu 3LCD BrightEra ™. Zobrazuje detailní obrázek s rozlišením XGA, který je jasně viditelný i v místnostech osvětlených denním světlem. Má funkci automatického startu, která zrychluje začátek prezentace a systém rychlého vypnutí, který šetří čas a umožňuje rychlejší dosažení příští schůzky. Dalším rysem, který usnadňuje prezentace, je systém časování připomínající řečníkům, aby nezneužívali trpělivost posluchačů. Chytré, energeticky úsporné funkce pomáhají snižovat provozní náklady.
 
Funkce
 • Lehkost, malé rozměry a stylový vzhled

Projektor VPL-DX221 váží méně než 3 kg a je kompaktní, takže jej lze snadno přesunout ze schůzky na schůzku nebo mezi třídami.
 • Jasný a jasný obraz vytvářený světlem s maximálním jasem 2 800 lumenů

Vysoký jas světla z projektoru zajišťuje dobrou viditelnost prezentace v učebnách a zasedacích místnostech.
 • Rozlišení XGA pro jasný obraz během prezentací

Rozlišení XGA (1024 x 768) zaručuje v obrazu spoustu detailů. Jsou užitečné při zobrazování prezentací přímo z notebooku nebo tabletu.
 • Technologie BrightEra ™ 3LCD

Účinný panelový systém 3LCD, podporovaný pokročilou technologií Sony BrightEra ™, zajišťuje vysoký jas, konzistenci a rozlišení obrazu, přesné barvy a působivou spolehlivost.
 • Režimy obrazu

Můžete si vybrat různé režimy obrazu pro přizpůsobení zobrazení typu materiálu. Patří mezi ně živý režim, ve kterém je obraz světlejší a má intenzivní barvy.
 • Gama korekce

Funkce nastavení křivky gama umožňuje zvolit tři nastavení, která zajistí přesnou reprodukci tónových gradací, výrazných barev a čitelného textu.
 • Snadné zobrazení kopií obsahu obrazovky

Připojením modulu Miracast (prodává se samostatně) je možné bezdrátové promítání notebooků, tabletů a chytrých telefonů.
 • Rychlejší zahájení prezentace

Funkce automatického spuštění detekuje signál připojený ke vstupu HDMI nebo VGA a zapne projektor a připraví jej na prezentaci.
 • Projektor lze přemístit ihned po jeho vypnutí

Systém rychlého vypnutí zkracuje dobu chlazení vypnutého projektoru na 10 sekund. To šetří čas a umožňuje vám rychleji dosáhnout příští schůzky.
 • Prezentační čas

Reproduktory mohou řídit čas poskytovaný pro jejich výskyt. Čas zobrazený v rohu obrazovky se může zvýšit nebo snížit.
 • Lampa s prodlouženou životností 10 000 hodin

Sestava energeticky úsporných lamp snižuje provozní náklady a prodlužuje životnost lampy na bezprecedentní úroveň 10 000 hodin (v režimu nízkého jasu).
 • Nižší provozní náklady

Řada úsporných funkcí přispívá k nižším provozním nákladům. Automatický režim upravuje jas lampy podle obsahu obrazu. Funkce snižování jasu lampy postupně snižuje intenzitu světla v nepřítomnosti vstupního signálu nebo po určité době. Stisknutím příslušného tlačítka na dálkovém ovladači můžete nechtěný obraz okamžitě vyprázdnit.
 • Audio výstup

Zvukové konektory umožňují připojení aktivních reproduktorů vhodných pro danou místnost (prodává se samostatně).
 • Snadný přístup, snadná údržba

Přístup k lampě je zajištěn z horní části projektoru. To usnadňuje výměnu, když je projektor na stole nebo zavěšen na strop. Údržba je také zjednodušena zatahovacím vzduchovým filtrem a odnímatelným prachovým krytem. Díky nim nemusíte projektor vyjmout ze stropního držáku.
 • Lepší ochrana díky zámku nastavení

Zabraňuje nežádoucím změnám nastavení projektoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Hmotnost: 2.7 kg
Technologie: LCD
Svítivost: 2000-3000
Rozlišení: 1024 x 768 (XGA)
Rozhraní HDMI: 1x HDMI in
Hmotnost: Do 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: