SONY projektor VPL-FH60L

Kód: VPL-FH60L
Neohodnoceno
90 941,18 Kč
Skladem

Svítivost (v ANSI lumenech):5000; Kontrast (hodnota : 1):2 000; Technologie projektoru:LCD; Skutečné rozlišení projektoru:WUXGA (1920 x 1200); Rozhraní:HDMI, VGA, LAN, DVI; Výbava:Dálkové ovládání; Uchycení:Na stůl

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 Projektor VPL-FH60L je světlý projektor v kvalitě HD navržený pro instalaci v konferenčních místnostech, sálech a showroomech. Tento projektor je projektor pouze pro tělo, který vám poskytuje svobodu při výběru toho, který objektiv nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a vaše není omezeno, kam můžete projektor namontovat. Zde může být k dispozici jednotka třídy A  ,  kde můžete ušetřit více než 270 liber. 

Na projektoru Sony VPL-FH60L jsou uvedeny pouze projektory

S 5 000 lumenů je VPL-FH60L jasný a lze jej použít ve světlých oblastech k vytvoření velkého obrazu pro velké publikum se zapnutými světly. Tvar se pěkně prolíná se stropní dlaždicí a kabely skutečně směřují dopředu, takže když vidíte projektor zezadu (jako většina lidí), vypadá to velmi elegantně a uklizeně. Technologie LCD vám poskytne realistické a věrné živé barvy, které se skvěle hodí k předvedení fotografií. VPL-FH60L má také vysoké rozlišení WUXGA, které bude zobrazovat plný HD obsah bez ztráty kvality. Je vyšší než projektor Full HD. Video a další mediální obsah bude vypadat fantasticky a bez divů - tento projektor by mohl dobře fungovat na veřejném místě, jako je muzeum. Flexibilita instalace je působivá, protože si můžete zakoupit volitelné čočky, které projektoru umožní opravdu blízko, nebo opravdu daleko, abyste stále vytvořili obraz rozumné velikosti. Díky posunu objektivu je možné namontovat na nejtěžší místa. Nainstalujte projektor v libovolném úhlu - dokonce i na jeho stranu nebo vzhůru nohama. Díky více digitálním vstupům v HDMI a DVI a tradičnímu VGA se tento projektor může připojit k různým starým i novým zařízením. Pro více informací viz odkaz PDF na levé straně.

Co říká Sony o VPL-FH60L

Oživte prezentace s působivým jasem a kvalitou obrazu - plus snadnou, flexibilní integrací a výkonnými funkcemi obrazu.

Instalační projektor VPL-FH60L je ideální pro širokou škálu obchodních, vzdělávacích a zábavních aplikací. Energeticky efektivní zdroj vysokotlaké rtuti (HPM) je spojen s pokročilým projekčním motorem BrightEra 3LCD od společnosti Sony, který poskytuje extrémně jasné a detailně nabité snímky s rozlišením WUXGA s velkorysým jasem 5 000 lumenů a bohatými a stabilními barvami. Reality Creation and Contrast Enhancer ještě více vylepšuje kvalitu obrazu, aby zajistil výjimečnou čistotu, realismus a punč při každé prezentaci.

VPL-FH60L se stylovým designem, elegantním řízením kabelů a nízkým hlukem ventilátoru se hladce integruje do téměř jakéhokoli prostředí - od akademických institucí, firem, zdravotnických škol a organizací veřejného sektoru až po turistické atrakce a maloobchodní prostory. Snadné nastavení je podporováno přátelskou novou instalační nabídkou.

Vysoce kvalitní projekce pro každého Protože žádné dvě organizace nejsou podobné, naše řada instalačních projektorů splňuje rozmanité požadavky obchodního a vzdělávacího prostředí s našimi modely na bázi lamp. Projektory VPL-FH65L a VPL-FH60L nabízejí cenově výhodné možnosti, které poskytují vysoce kvalitní výkon s jasem 6 000/5 000 lumenů, obrázky s rozlišením WUXGA, plus naši jedinečnou technologii panelů pro reprodukci přirozené a živé barvy.
Přátelská instalace Tyto modely mají vestavěné rozhraní HDBaseT, které umožňuje snadnější připojení a snižuje náklady. Jeden kabel vede všechny obrazové, zvukové, řídicí a IP signály až do 100 m. Tyto projektory mají také novou integrovanou konstrukci krytu svorek, která umožňuje instalaci bez viditelných kabelů.
Široký posun objektivu Velkorysé nastavení posunu objektivu poskytuje větší flexibilitu při umísťování projektoru tam, kde to potřebujete: blízko stropů nebo dokonce vodorovné odsazení; zatímco bajonetové systémy pro montáž objektivů umožňují rychlé a snadné výměny objektivů, pokud je projektor používán pro různé účely a umístění.
Výběr režimů obrazu Nový režim obrazu zajišťuje skvěle vypadající prezentace v široké škále provozních podmínek, zobrazovaného obsahu nebo aplikací. Pro optimalizovanou kvalitu obrazu vyberte standardní, dynamický, priorita jasu nebo režim více obrazovek.

Ztlumení obrazu Ztlumení obrazu je běžný rys v projektorech, ale naše modely oba dočasně „vyprázdňují“ jakýkoli výstup signálu z prohlížení a téměř úplně snižují světelný výstup. To zase minimalizuje spotřebu lampy a spotřebu energie.

Projekt bok po boku Projděte obrázky ze dvou vstupů současně; ideální pro aplikace, jako jsou videokonference a lékařské školení.
Síť a řízení Řídí a monitoruje stav projektoru; kompatibilní s různými řídicími systémy.

Dynamické obrázky s vysokým kontrastem Contrast Enhancer je technologie vyvinutá z našich projektorů pro domácí kino, která je nyní k dispozici i pro tyto modely. Průměrná úroveň obrazu je analyzována v reálném čase a koriguje tmavé a světlé úrovně, aby se zvýšila kvalita kontrastu.

Jednoduchá instalace pomocí HDBaseT Ušetřete náklady a zjednodušte své instalace pomocí HDBaseT; vše pouze pomocí jediného kabelu.

Vytvářejte nadměrně velké displeje s prolínáním okrajů Bezproblémové spojení barevně sladěných obrazů z více projektorů, vytváření ohromujících, nadměrně velkých displejů pro aplikace v maloobchodech, korporacích a živých událostech.

Profesionální kalibrace - Projektory nabízejí profesionální kalibrační funkci pro úpravu odstínu, sytosti a jasu každé cílové barvy tak, aby přesně odpovídaly požadovanému obrazu. Díky této schopnosti mohou být obrázky vylepšeny k dokonalosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Technologie: LCD
Svítivost: 4000-5000
Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)
Rozhraní HDMI: 1x HDMI in
Wifi: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení