SONY projektor VPL-FHZ700L

Kód: VPL-FHZ700L
Neohodnoceno
366 084,29 Kč
Skladem

Svítivost (v ANSI lumenech):6000; Kontrast (hodnota : 1):8 000; Technologie projektoru:LCD; Skutečné rozlišení projektoru:WUXGA (1920 x 1200); Rozhraní:HDMI, VGA, 3.5mm Jack, LAN, S-Video, DVI; Výbava:Dálkové ovládání, Zoom; Uchycení:Na stůl, Na strop

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejjasnější * 3LCD projektor na světě je dodáván s dlouhodobým laserovým světelným zdrojem a nabízí vysokou kvalitu obrazu WUXGA, univerzální možnosti instalace a nižší provozní náklady.
VPL-FHZ700L kombinuje výjimečnou kvalitu obrazu a jas se spolehlivostí, prodlouženou životností a sníženými provozními náklady laserové projekce.

VPL-FHZ700L poskytuje ostrý a jasnější obraz s prvotřídním jasem 7 000 lumenů. Obsahuje výkonný a vysoce účinný laserový zdroj světla, který nabízí nominální provozní dobu 20 000 * hodin.

Bez čekání na zahřátí nebo ochlazení lamp je zapnutí / vypnutí prakticky okamžité. Spolu s panelem 3LCD s dlouhou životností a pokročilým filtračním systémem snižuje laserový světelný zdroj potřebu pravidelných kontrol údržby. K dispozici je také řada energeticky úsporných funkcí, které ve srovnání s konvenčními projektory přispívají ke snížení nákladů na vlastnictví po celou dobu životnosti.

Díky vysokému jasu a minimálním požadavkům na údržbu je VPL-FHZ700L přesvědčivou volbou prezentace v široké škále aplikací - od zasedacích místností a přednáškových sálů po muzea, výstavy a obchodní prostory.


Integrace do široké škály podnikových, vzdělávacích, veřejných sektorů a zábavních prostředí napomáhají také funkce přátelské pro instalatéry, jako je instalace pod úhlem a prolnutí hran.


Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Hmotnost: 22 kg
Technologie: LCD
Svítivost: 7000
Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)
Rozhraní HDMI: 1x HDMI in
Wifi: Ano
Hmotnost: Do 130 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: