SONY projektor VPL-HW65/W

Kód: VPL-HW65/W
Neohodnoceno
67 916,09 Kč
Skladem

Svítivost (v ANSI lumenech):1800; Kontrast (hodnota : 1):120 000; Technologie projektoru:LCD; Skutečné rozlišení projektoru:HD 1080 (1920 x 1080); Životnost lampy (v hodinách):6 000; Rozhraní:HDMI, VGA, USB 2.0, 3.5mm Jack, LAN; Výbava:Dálkové ovládání, Zoom, 3D; Uchycení:Na stůl

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specifikace Sony VPL-HW65
Popis produktu

Vytvořte velkolepý filmový zážitek ve svém vlastním domě. K dispozici v elegantní a moderní úpravě, která dělá stylový doplněk každého interiéru, projektor VPL-HW65ES Vám umožní vychutnat si své oblíbené filmy v jejich nejlepší 2D nebo 3D kvalitě.

Pokročilá technologie SXRD  přináší pohádkové Full HD obraz s impozantní 1800 lumenů a vysoký 120000: 1 kontrastním poměrem, obraz vždy vypadá jasně a ostře.

Lehký, kompaktní a snadno nastavitelný , VPL-HW65ES se vejde do každé domácnosti, nízký hluk ventilátoru, které nebude narušovat show a čelem ke směru výfukového kanálu pro větší flexibilitu instalace. S dlouhou životností lampy projektoru je dimenzován pro až 6000 hodinový provoz (v režimu Low).      

Tento projektor vás dostane co nejblíže k původnímu signálu, kde uvidíte „plnotučný“ obraz s více detaily a reálnou barevností.  

Klíčové vlastnosti

Brilantní Full HD projekce na velké ploše

Vyspělý panel SXRD pro bohaté barvy a vysoký kontrastní poměr pro živoucí obraz

Přirozený, hladký pohyb (Motionflow)

Připravené obrazové kalibrace (9 různých režimů)

Flexibilní instalace (zoom 1,6× + nádech / výfuk vepředu)

Zabudovaný RF vysílač pro synchronizaci s 3D brýlemi

Projekce ožijí nebývalým realismem

Pokročilý panel SXRD se spojil se sofistikovanou technologií Reality Creation, aby tak vznikl dokonalý obraz i na velké ploše (až 7,6 m). Speciální procesor po analýze obrazu vylepší černou na opravdu temnou a oživuje barvy. Rozkryje nejjemnější podrobnosti, přesné odstíny barev i složité textury. Obrazové vlastnosti lze ještě vylepšit 9 připravenými kalibracemi pro časté scénáře (2 kino režimy, digitální kino, TV, foto, hry…) nebo využijte pokročilého manuální ladění barev HSV.

Akční scény bez trhání

Ať už sledujete cokoliv, díky vysokorychlostnímu zpracování obrazu Motioflow bude obraz krásně vláčný a bez jakýchkoliv trhanců. Tato inovativní funkce vytváří nové snímky mezi původními a vkládá je mezi ně. Tím na sebe snímky lépe navazují. Celá procedura trvá zlomek vteřiny. Vy to poznáte tak, že vás bude těšit hladce plynulý obraz.

Ve dne i v noci

S působivým jasem 1800 lumenů a dynamickým kontrastem 120 000 : 1 bude Full HD obraz jasně viditelný i se zářivě bílou bílou a sytou černou - a to i v dobře osvětlené místnosti. Vysokotlaká lampa generuje bohatý jas i pro denní projekci, ale pokud takový jas nepotřebujete (třeba večer), lze ušetřit nemalé peníze. Kromě snížení energetické spotřeby se prodlužuje životnost lampy až na 6000 hodin. Znamená to tedy nižší provozní náklady i prodloužení intervalu výměny lampy.

Flexibilní instalace

Kompaktní projektor se vejde do každého obývacího pokoje a jeho instalaci usnadní nejedna vlastnost. Předně má zoom s hodnotou 1,6×, takže se při rozhodování o vhodném místě nemusíte tolik řídit vzdáleností. Zoomem obraz zkorigujete podle plátna. Flexibilitu instalace podporuje i relativně tichý ventilátor, který nebude rušit, ani když budete sedět kousek od projektoru. Díky nasávání i foukání směrem dopředu ho můžete dát až ke zdi.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Hmotnost: 9 kg
Technologie: LCD
Svítivost: Do 2000
Rozlišení: 1920 x 1080 (1080p)
Rozhraní HDMI: 1x HDMI in
Wifi: Ano
Hmotnost: Nad 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: