Střední místnosti

KOMUNIKACE PRO STŘEDNÍ TÝMY

Čím jsou místnosti větší, tím delší stoly se používají a tím dál budou ostatní sedět od kamery. Právě na toto je třeba myslet při navrhování s otočných kamer šikokým uhlém záběru a dostatečným přiblížením. Mikrofon je možné použit jeden nebo i vice v serii. 

Jednotlivé komponenty nebo profesionální videokonferenční systémy pro střední konferenční místnosti, ovládané z centrální jednotky na stole s možností připojení notebooku promění libovolnou jednací místnost na místo pro konání velké videokonference.

Ve střední místnoti využijete technická vylepšení umožňující vyniknout obrazu plně otočných kamer s dokonale ostrým rozlišením. Konferenci tvoří kamera, mikrofon, reproduktor s vynikající citlivostí mluveného slova, dotykové ovládací prvky na hlavním zařízení nebo dálkový ovladač. Doplnit lze počítač s bezdrátovou klávesnicí případně notebook. 

    

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení