Domů / Videokonference

Logitech MeetUp - konferenční kamera

Kód: 0040070136 Produktové číslo: 5099206072060
MeetUp je špičková konferenční kamera pro pořádání videokonferencí v malých místnostech. 120stupňové zorné pole, 3 mikrofony s možností rozšíření, objektiv Logitech, motorizované otáčení a naklápění, univerzální konstrukce, 3 předvolby, Bluetooth

Žádné hodnocení.
22.950 Kč bez DPH
27.770 Kč s DPH , plus doprava
 
Logitech MeetUp - konferenční kamera

Logitech MeetUp, konferenční kamera

Získejte konferenční kameru Logitech MeetUp se 120stupňovým zorným polem a optikou s rozlišením 4K. Kameru, která je ideální pro malé místnosti a díky které se již nebudete muset krčit okolo notebooků. Díky 120° zornému poli bude v místnosti vidět na každého z vás!

Výhody a funkce

 • Superširoké 120° zorné pole
 • 3 mikrofony a vyladěný reproduktor
 • Univerzální konstrukce, ideální do malých místností
 • Obrazový senzor Ultra HD 4K
 • Možnost připojení dalšího mikrofonu

Ultraširoké zorné pole

Nakonec i ve stísněném prostoru můžete snadno spolupracovat s více osobami najednou. Kamera přináší ultraširoké zorné pole 120°, díky kterému lze zabrat až 8 osob v malé místnosti.

Způsob zpracování zvuku

Optimalizovaný zvuk kamery se vyznačuje báječnými zvukovými kvalitami. Speciálně vyladěný reproduktor a trojice mikrofonů s formováním paprsku zajišťují špičkový přenos zvuku při jednáních.

 

 Jednoduché připojení

Připojte kameru do USB portu a můžete ihned zahájit videokonferenci. Použít lze libovolnou videokonferenční aplikaci a službu cloud – včetně těch, které již využíváte.

Klíčové vlastnosti

Konferenční kamera Logitech MeetUp pro pořádání videokonferencí v malých místnostech. 120stupňové zorné pole, 3 mikrofony s možností rozšíření, objektiv Logitech, motorizované otáčení a naklápění, univerzální konstrukce, 3 předvolby kamery, bezdrátová technologie Bluetooth, RF dálkový ovladač. Videotelefonování v rozlišení 4K Ultra HD (až 3 840 x 2 160 pixelů @ 30 fps).

 • 120-stupňové zorné pole
 • Kamera Logitech MeetUp přináší špičkovou kvalitu obrazu do malých konferenčních místností. Její 120-stupňové zorné pole umožňuje v malých místnostech snadno zabrat aosm osob. Senzor s ultravysokým rozlišením 4K a objektiv Logitech poskytují dokonalou ostrost obrazu,a funkce otáčení,naklápění a zoom umožňují podle potřeby znovu zaostřit.
 • Výjimečná zvuková kvalita
 • Integrovaný zvuk kamery MeetUp byl optimalizován pro akustiku malých místností a vyznačuje se výjimečnými zvukovými kvalitami. Tři mikrofony s formováním paprsku a speciálně vyladěný reproduktor zajišťují špičkový přenos zvuku při jednáních.
 • Jednoduchost připojení
 • Vejděte do malé konferenční místnosti a ihned zahajte videokonferenci. Kameru MeetUp stačí zapojit do portu USB a hned začne fungovat. Použít můžete libovolnou videokonferenční aplikaci a službu cloud - včetně těch,které již využíváte.

Hlavní specifikace

Popis výrobku Logitech MeetUp - konferenční kamera
Typ zařízení Konferenční kamera - otáčení/naklonění
Zvuk Ano:vestavěný reproduktor,tři vestavěné mikrofony
Typ připevnění kamery Montovatelný na zeď
Rozměry (ŠxHxV) 40 cm x 10.4 cm x 8.5 cm
Váha 1.04 kg
Technologie konektivity Drátový,bezdrátový
Fotoaparát Barevný
Max. rozlišení 3840 x 2160
Rychlost snímků (max.) 30 obr./s
Video formáty digitální televize 720p,1080p,4K
Úprava zaostření Automatické
Rozsah otáčení (stupňů) -25 až +25
Rozsah sklonu (stupňů) -15 až +15
Rozhraní USB 3.0 Bluetooth LE / NFC
Inteligentní asistent Cortana
Přiložené kabely 1 - kabel USB-C - 5 m
Funkce RightLight technologie,slot pro bezpečnostní zámek (uzamykací kabel je prodáván samostatně),kompatibilní s Jabber,kompatibilní s WebEx,kompatibilní se Skype for Business
   

  RightLight technologie,slot pro bezpečnostní zámek (uzamykací kabel je prodáván samostatně),kompatibilní s Jabber,kompatibilní s WebEx,kompatibilní se Skype for Business.

   

  Facebook Komentáře
  Facebook Pozvánka
  Soubory Štítky
  Hodnocení
  Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.