Roland V-40HD

Multi-format Video Switcher

Žádné hodnocení.
Výrobce: Roland
91.116 Kč bez DPH
110.250 Kč s DPH , plus doprava
 
Roland V-40HD

Svou koncepcí navazuje na své úspěšné předchůdce V-1600HD A V-800HD. Nový V-40 je ideálním řešením pro jakoukoli živou událost nebo instalaci, která vyžaduje maximální svobodu ve volbě vstupních signálů bez ohledu na to, zda se jedná o digitální, analogový počítačový nebo video signál. Zejména je orientován na podporu populárních HDMI kamer a počítačů.

Co zde naleznete?

4 kombinované vstupy ( HDMI/RGB/komponent )

3 výstupy ( HDMI/RGB/komponent/kompozit+HDMI/RGB/komponent+HDMI )

Tyto vstupy umožňují připojit až 12 zdrojů video signálu. Každý ze vstupů je vybaven scalerem pro úpravu rozlišení požadovaného na výstupu.

K dispozici je též HDMI výstup pro náhledový monitor. Tento výstup je rozdělen na 4 části využitelné pro všechny 4 vstupy, PST, PGM nebo klíčování )

Další zajímavou funkcí je HDCP mód sloužící k dekódování digitálního signálu například z Blu-ray disků nebo herních konzolí. Technoogie HDCP je používána za účelem ochrany autorských práv. Nyní můžete mixovat živý záznam z kamery se signálem z Blu-ray přehrávače nebo herní konzole.Využití této funkce je na čelním panelu indikováno zvláštní LED diodou.

*Komerční využití chráněných médií podléhá povolení od držitele autorských práv.

*Připojená obrazovka nebo projektor musí podporovat HDCP.

Nový Roland V-40HD umí do pozadí přimíchat také hudbu, mluvené slovo nebo jiný analogový zdroj audio signálu a synchronizovat jej s obrazem. To vše pak pomocí HDMI přenést například do počítače.S využitím funkce audio delay je možné perfektně synchronizovat obraz se zvukem. Tato funkce je zvláště využitelná při vysílání mluveného slova. Zvuk přesně kopíruje pohyby úst.

V sekci efekty naleznete například funkci DSK ( Downstream Keyer ) umožňující vložit do obrazu například logo nebo titulky. Dalším oblíbeným "trikem" je například P in P ( Picture in Picture ) pomocí které je možné vložit do obrazu další s jiným zdrojem signálu.

Dalšími efekty je například prolínání obrazů nebo jejich výměna provázená efektem setření nahoru nebo dolů, doleva nebo doprava do kruhu, atd...Rychlost průběhu těchto efektů je možno ovládat tzv. T-barem.

Jakákoliv nastavení lze uložit do několika paměťových bank. Ve finále je tak k dispozici až 25 uložených konfigurací.

Vlastností a funkcí nového Rolandu V-40HD je nepřeberné množství. 

 

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Soubory
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.