Videokonference

VIDEOKONFERENCE VÁM UMOŽNÍ RYCHLOU KOMUNIKACI NA DÁLKU KDEKOLIV NA SVĚTĚ

Objevte funkce a kvality, díky kterým představují produkty obrazové kooperace od Visualway.cz tu správnou volbu pro vaši komunikaci. Naše systémy jsou připarveny pro platformy MS Teams, ZOOM, Google Meet, WhatsApp, Skype a další.

Instalujeme a pronajímáme videokonferenční soupravy i jednotlivé komponenty vhodné pro optimální řešení videokonference ve vaší místnosti, zasedačce nebo učebně. 

Díky efektivní firemní komunikaci získáte dostatek času na správná rozhodnutí, i náskok před konkurencí.Pomocí videokonference svoláte za jeden stůl schůzku s kolegou nebo obchodním partnerem, který je v tu chvíli na druhém konci světa.

    

KONFERENČNÍ HOVOR VÁM PLNOHODNOTNĚ NAHRADÍ SKUTEČNOU SCHŮZKU
 
Nečekejte, až se vám podaří sejít s celým týmem. Spojte se hned, bez nutnosti cestování a složitého domlouvání míst a termínů. Profesionální videokonference přesně takové schůzky umožňují. S kolegy si na nich představíte všechny důležité dokumenty a návrhy můžete ihned komentovat nebo připomínkovat.
 
Díky video schůzkám se kdykoliv sejdete se svými obchodními partnery. Všichni v jeden čas a na jednom místě. Jen technologie jako videokonference (přenášející obraz a hlas) a telekonference (přenášející hlas) vám takto zrychlí a zefektivní celý obchodní cyklus. Ušetříte tak nejen čas, ale i peníze za výjezdy.