Videokonference

VIDEOKONFERENCE VÁM UMOŽNÍ RYCHLOU KOMUNIKACI NA DÁLKU KDEKOLIV NA SVĚTĚ

Objevte funkce a kvality, díky kterým představují produkty obrazové kooperace od Visualway.cz tu správnou volbu pro vaši komunikaci. Naše systémy jsou připarveny pro platformy MS Teams, ZOOM, Google Meet, WhatsApp, Skype a další.

Instalujeme a pronajímáme videokonferenční soupravy i jednotlivé komponenty vhodné pro optimální řešení videokonference ve vaší místnosti, zasedačce nebo učebně. 

Díky efektivní firemní komunikaci získáte dostatek času na správná rozhodnutí, i náskok před konkurencí.Pomocí videokonference svoláte za jeden stůl schůzku s kolegou nebo obchodním partnerem, který je v tu chvíli na druhém konci světa.

    

KONFERENČNÍ HOVOR VÁM PLNOHODNOTNĚ NAHRADÍ SKUTEČNOU SCHŮZKU
 
Nečekejte, až se vám podaří sejít s celým týmem. Spojte se hned, bez nutnosti cestování a složitého domlouvání míst a termínů. Profesionální videokonference přesně takové schůzky umožňují. S kolegy si na nich představíte všechny důležité dokumenty a návrhy můžete ihned komentovat nebo připomínkovat.
 
Díky video schůzkám se kdykoliv sejdete se svými obchodními partnery. Všichni v jeden čas a na jednom místě. Jen technologie jako videokonference (přenášející obraz a hlas) a telekonference (přenášející hlas) vám takto zrychlí a zefektivní celý obchodní cyklus. Ušetříte tak nejen čas, ale i peníze za výjezdy.
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení