Roland V-800HD

Multi-Format Video Mixer

Žádné hodnocení.
Výrobce: Roland
234.298 Kč bez DPH
283.501 Kč s DPH , plus doprava
 
Roland V-800HD

Video switcher Roland V-800HD je ideálním řešením pro všechny živé akce nebo instalace, kde je vyžadováno připojení jakéhokoli zdroje signálu. Ať je to digitální nebo analogový, počítač nebo libovolný video formát.

 

Stejně jako poupulární  V-1600HD je opravdovým multiformátovým video mixerem. To znamená, že není třeba upravovat vstupní zdroje s ohledem na rozlišení na výstupu. Každý vstup má své vlastní zařízení pro úpravu vstupního signálu, které přizpůsobí každý zdroj signálu tak, aby se vešly do zvoleného výstupního rozlišení.

 

Roland V-800HD je HDCP kompatibilní a je rovněž vybaven vestavěným více náhledovým výstupem, který umožňuje velmi pohodlný monitoring připojením libovolného monitoru pomocí HDMI. Osm mixážních kanálů poskytuje připojení pro 3G/HD/SD-SDI, DVI-A/DVI-D/HDMI, RGB, komponentní a kompozitní formáty, stejně jako další dva kanály pro statické obrázky přiřaditelné například pomocí USB paměti. Nově vyvinutý systém klíčování umožňuje precizní nastavení rozsahu, hodnotu barev a parametry pro HSV ( Hue, Saturation, Value - tón, sytost, jas ). Dalším prvkem klíčovací kompozice je externí keyer, umožňující aplikaci CG titulků a klipů pro působivé vizuální efekty.

 

Funkce Multi-Zoom může být využita v okamžiku, kdy jsou v jednom video vstupu vnitřně sdíleny až tři další vstupy. Scaler každého vstupu umožní zoomovat na jakékoli místo obrazu a vytváří tak dojem z připojení dalších kamer. Vytváří virtuální více kamerové prostředí. Je možné přiřadit také další efekty jako down stream keyer ( DSK ) a kompozitní keyer, Picture in Picture a množství přechodových efektů.

 

V-800HD podporuje neuvěřitelnou škálu designových systémů a produkčních variant pro živé události i pevné instalace. Je ideálním nástrojem pro ovládání LED stěn všech rozměrů a vůbec pro všechny instalace vyžadující flexibilitu, stabilitu, vysokou kvalitu přenosu, jednoduché ovládání a profesionální připojení.

Nejvyšší kvality videa je dosaženo díky výstupnímu rozlišení až 1080/60p a 04:04:04/10-bitovému zpracování a podpoře 3G SDI rozlišení na vstupu. V-800HD je další posilou produktové řady video mixerů Roland a upevňuje jejich pozici na špici produkce kvalitního videa pro živé vysílání nebo události nebo například firemní a vzdělávací akce.

Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Soubory
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.