BAREVNÝ SVĚTELNÝ VÝSTUP

BAREVNÝ SVĚTELNÝ VÝSTUP 3LCD

Barevný světelný výstup (CLO) digitálního projektoru

To, že společnost Epson prodává více projektorů než kdokoli jiný, není náhoda.

Proč? Je to jasem. Neměříme pouze bílý světelný výstup, ale měříme také barevný světelný výstup (CLO). Vysoký výstup CLO znamená, že je všechno jasné. Ve skutečnosti jsou barvy ve srovnání s jednočipovými DLP projektory až třikrát jasnější3.

Epson World Leader in Projectors Up to 3x Brighter Colours

Jasnější obraz v zasedací místnosti může přinést jasnější výsledky

Trávíte hodiny přípravou prezentace na plánovanou poradu, ale věnovali jste nějaký čas také zamyšlení nad projektorem, prostřednictvím kterého svou prezentaci zobrazíte? Nikdo nechce sedět v šeru a dívat se na nevýrazný obraz s vybledlými barvami. Zvolíte-li projektor Epson, budete mít vždy jistotu jasného obrazu se sytými barvami a na své posluchače uděláte maximální dojem.

BÍLÁ KNIHA CLO

Fotografie: Podnikání

9 Z 10 RESPONDENTŮ POTVRDILO, ŽE PROJEKTOR EPSON JE NEJJASNĚJŠÍ A JEHO BARVY JSOU NEJSYTĚJŠÍ.

Nejsou to pouhá slova. Ve slepém testu, ve kterém jsme porovnávali projektor Epson s pěti dalším jednočipovými DLP modely jiných značek s podobným bílým světelným výstupem uváděným v lumenech, 95 procent dotazovaných respondentů potvrdilo, že projektor Epson měl nejsytější barvy a 98 procent dotazovaných respondentů souhlasilo, že náš obraz byl nejjasnější1.

PŘEHRÁT VIDEO

STÁHNOUT VÝSLEDKY VE FORMÁTU PDF

Ilustrace: 98%

PROJEKTORY S VYSOKÝM JASEM

 


Projektory epson pro podnikání a vzdělávání nabízejí třikrát jasnější barvy1

Technologie použitá u jednočipových DLP® projektorů funguje tak, že barevný jas je výrazně nižší než bílý světelný výstup. Tato kombinace parametrů znamená, že obraz může být méně výrazný a jeho barvy mohou působit vybledlým dojmem. Díky naší technologii 3LCD projektory Epson zaručují stejně vysoký bílý i barevný jas, což znamená, že vždy dosáhnete projekce jasného obrazu se sytými barvami, které jsou třikrát jasnější.1

Přehrát video

Stáhnout výsledky ve formátu PDF

Informace o technologii CLO

 

PŘÍKLAD PROJEKTORU EPSON*
PŘÍKLAD JEDNOČIPOVÉHO PROJEKTORU**

BAREVNÝ JAS

4800 lumenů

BÍLÝ JAS

4800 lumenů

BAREVNÝ JAS

4800 lumenů

BÍLÝ JAS

1760 lumenů

* Hodnoty barevného jasu a bílého jasu poskytuje mnoho výrobců a jsou uvedeny na stránce ProjectorCentral.com

**Tito výrobci neuvádějí u daných modelů údaje o barevném jasu. Tyto údaje byly získány z nezávislého laboratorního testování zařízení provedeného třetí stranou podle mezinárodního standardu pro měření barevného jasu, IDMS 15.4.

 

PROČ BY MĚ MĚL BAREVNÝ JAS NEBO VÝSTUP CLO ZAJÍMAT?

Digitální projektory zpracovávají barvy různými způsoby. To znamená, že v jejich barevném jasu jsou výrazné rozdíly. Mnoho výrobců uvádí u svých projektorů pouze hodnotu bílého světelného výstupu v lumenech. Ta nám říká, jak jasný je projektor během projekce čistého bílého obrazu, takže tato informace není vypovídající.

VÝBĚR PROJEKTORŮ PRO PODNIKÁNÍ

10 HLAVNÍCH VÝHOD CLO

Bílý jas – 1760 Jednočipový DLP® projektor

CO JE BAREVNÝ JAS NEBO BAREVNÝ SVĚTELNÝ VÝSTUP (CLO)?

Barva je důležitou součástí kvality obrazu. Proto je důležité znát hodnotu barevného jasu uváděnou v lumenech. Pokud tato hodnota není stejně vysoká jako hodnota bílého jasu, obraz je méně výrazný a jeho barvy mohou působit vybledlým dojmem. Změříme-li jas červeného, zeleného a modrého světla, získáme výslednou hodnotu, které říkáme barevný jas nebo barevný světelný výstup (CLO).