Lampy

MÁME NEJŠIRŠÍ VÝBĚR LAMP DO VŠECH TYPŮ PROJEKTORŮ

 

Značky projektorů a lamp

Pokud potřebujeme poradit ohledně výměny lampy či servisu projektoru, kontaktujte nás a my Vám obratem zašleme nabídku. HOT-line asistence - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Vám poskytneme radu nebo pomoc na čísle 777 764 681 - 4, či na e-mailu info@visualway.cz.

 

Popřípadě můžete navštívit náš druhý web, zaměřený přímo na prodej lamp do projektoru - http://www.lampypro.cz/

 

samolepka LAMPYPRO 1.cz

 

 

 

 

 

 

 

Proč je potřeba měnit lampu v projektoru?

Lampa se stejně jako jakákoli jiná výkonná součástka časem opotřebovává, má to o to těžší, že pracuje s vysokými teplotami což způsobuje, že i přes poměrně vysokou cenu je maximální pracovní doba běžné lampy asi 2500 hodin.

df

Je potřeba si ale uvědomit, že výkonné lampě z části vděčíme za jasný a kvalitní obraz, takže bychom jí neměli zanedbávat. Pokud lampa překročí svoji životnost, je potřeba ji vyměnit. V případě dalšího používání se vystavujete riziku jejího prasknutí, které může poškodit projektor.

shutterstock_2123040200

Výměna lampy probíhá většinou i s plastovým modulem („domečkem, housingem, klecí“) , který chrání lampu před otisky prstů a zajišťuje poměrně snadnou manipulaci. 

Na výměnu modulové lampy jsme pro Vás připravili jednoduchý návod v češtině a angličtině, pro jeho stažení, klikněte na odkaz:

Navod-instructions.pdf

Pokud byste si s výměnou lampy nevěděli rady, kontaktujte nás na emailu info@visualway.cz. Naši odborníci nabízí nejen výměnu lampy zdarma ale také pečlivý servis projektorů.