Proč je potřeba měnit lampu v projektoru?

Lampa se stejně jako jakákoli jiná výkonná součástka časem opotřebovává, má to o to těžší, že pracuje s vysokými teplotami což způsobuje, že i přes poměrně vysokou cenu je maximální pracovní doba běžné lampy asi 2500 hodin. Je potřeba si ale uvědomit, že výkonné lampě z části vděčíme za jasný a kvalitní obraz, takže bychom jí neměli zanedbávat. Pokud lampa překročí svoji životnost, je potřeba ji vyměnit. V případě dalšího používání se vystavujete riziku jejího prasknutí, které může poškodit projektor.

shutterstock_2123040200

Výměna lampy probíhá většinou i s plastovým modulem („domečkem, housingem, klecí“) , který chrání lampu před otisky prstů a zajišťuje poměrně snadnou manipulaci.

Na výměnu modulové lampy jsme pro Vás připravili jednoduchý návod v češtině a angličtině, pro jeho stažení, klikněte na odkaz:

Navod-instructions.pdf

Pokud potřebujeme poradit ohledně výměny lampy či servisu projektoru, naši klienti jsou neustále ve středu našeho zájmu a jsme jim vždy připraveni navrhnout úspěšné řešení. HOT-line asistence - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Vám poskytneme radu nebo pomoc na čísle 777 POINT 1 (777 76468 1) 

Děkujeme za Váš čas, který věnujete našim materiálům při výběru techniky. Přejeme Vám příjemný den a těšíme se na budoucí spolupráci.

tým VISUALWAY

visualway