Užitečné články

Vyžádejte si lepší projektovou cenu

VISUALWAY promotion: Vidět víc.

Visualway, s více než dvacetiletou zkušeností, je váš klíčový partner pro úspěšná audiovizuální řešení. Nabízíme profesionální poradenství, instalaci, pronájem a prodej techniky od světově uznávaných značek. Mezi naše klienty patří prestižní společnosti jako ČEZ, IBM, ING Bank, JOBS.cz, DOCK a mnoho dalších.

Dock laserová projekce

Neprodáváme pouze produkty, ale úspěšná řešení.

Naše portfolio služeb zahrnuje profesionální poradenství, instalaci na klíč, pronájem i prodej audiovizuální techniky. Bez ohledu na to, zda hledáte vhodné řešení pro firemní prezentace, konference, školení nebo zábavu, jsme připraveni vám pomoci. Naši odborníci vám pomohou vybrat ta správná zařízení a zabezpečí, aby byla vaše instalace plně funkční a efektivní. Nabízíme také možnost bezplatného otestování techniky ve vašem prostředí a pronájem pro krátkodobé akce.

mceclip3

Pečlivý servis v rukách odborníků

Náš servis neskončí s instalací. Jsme tu pro vás i poté, kdy je potřeba udržovat a servisovat vaši techniku. Naši odborníci nabízí pečlivý servis. Důležitou součástí našeho přístupu je také rychlé dodání, abyste mohli zahájit své projekty bez prodlev.

shutterstock_1176895984

Vaše spokojenost a úspěch jsou pro nás na prvním místě.

Naši klienti jsou neustále ve středu našeho zájmu a jsme jim vždy připraveni navrhnout úspěšné řešení. HOT-line asistence - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Vám poskytneme radu nebo pomoc na čísle +420 241 403 480 Děkujeme za Váš čas, který věnujete našim materiálům při výběru techniky. Přejeme Vám příjemný den a těšíme se na budoucí spolupráci.

tým VISUALWAY.cz

info@visualway.cz

visualway

Čištění projektorů

Proč čistit projektory?

Projektory potřebují pro svojí správnou funkci dobré chlazení, které dostatečně ochladí a ochrání před poškozením velkým teplem lampu, optiku a zdroj.

Zpravidla jsou projektory chlazeny vzduchem a právě tady je ten háček a důvod proč projektory čistit. Přes projektor kvůli chlazení proteče obrovské množství vzduchu, který sebou nese nečistoty ve formě prachu, kouře a jiných částic které se mohou i přes ochranu filtry dostat dovnitř projektoru a usadit se.

Běžný uživatel vnitřní znečištění projektoru pozná snadno podle zhoršujícího se obrazu, který může žloutnout, ztrácet kontrast a mohou se na něm vytvářet fleky nebo mapy způsobené usazením velkého množství prachu. Takový obraz vypadá v extrémních případech třeba takto:

cisteni

Další příznaky přílišného znečištění projektoru mohou být: samovolné vypínání projektoru kvůli zvyšující se teplotě vlivem nedostatečného chlazení a rozsvícení kontrolky „WARNING“.

Jak často čistit?

Obecně platí, že by měl projektor být vyčištěn dvakrát za životnost lampy 2500–3500 hodin, ale samozřejmě záleží hlavně na prostředí ve kterém projektor pracuje. Pokud projektor běží každý den v rušném restauračním zařízení, kde bývá zpravidla ohrožován prachem, je NUTNÉ častější čištění aby se zabránilo vadám obrazu a případným jiným poškozením spojeným s přehříváním projektoru. V případech kdy selže teplotní ochrana hrozí „pouze“ prasknutí lampy nebo v extrémních případech vznícení usazenin a prachu uvnitř projektoru a nic ho už nezachrání. Pokud je projektor umístěn doma a jsou pravidelně čištěny prachové filtry, není problém aby vydržel bez nutnosti čištění do další výměny lampy.

projektory_004

Ceník
Čištění projektoru dle stavu a znečištění
(průměrná cena nepřevyšuje 1560,– Kč)
 
od 900,– Kč
do 2000,- Kč
součástí čištění je:
-prachové čištění vnitřních částí projektoru chemické čištění optického kanálu projektoru případná výměna lamp test přirozeného zobrazení a barevného podání
 
Chemické čištění objektivu není standardní součástí čištění, cena se stanovuje dle typu objektivu

 

Doplňkové služby k lampám
Doprava lampy, balné, dobírka
210,- Kč
(v případě platby bankou je doprava pouze
180,- Kč
Vyzvednutí projektoru u zákazníka (do 5 kg)
v Praze do 1 pracovního dne
po celé ČR do 2 pracovních dní
290,- Kč
Dodání projektoru zákazníkovi (do 5kg)
v Praze do 1 pracovního dne
po celé ČR do 2 pracovních dní
220,- Kč
Expresní doprava v den objednání (Praha)
490,- Kč
Výjezd technika včetně 1. hodiny servisu (Praha)
790,- Kč
demontáž, montáž projektoru z fixního umístění
a opětovného nastavení obrazu (do 1hod.)
390,- Kč


Ceny jsou uvedeny bez DPH

Vyžádejte si kalkulaci na tel.: 777 764 683, 241 403 480 nebo info@visualway.cz. Přejeme Vám příjemný den a těšíme se na budoucí spolupráci.

tým VISUALWAY

visualway

 

Proč je potřeba měnit lampu v projektoru?

Lampa se stejně jako jakákoli jiná výkonná součástka časem opotřebovává, má to o to těžší, že pracuje s vysokými teplotami což způsobuje, že i přes poměrně vysokou cenu je maximální pracovní doba běžné lampy asi 2500 hodin. Je potřeba si ale uvědomit, že výkonné lampě z části vděčíme za jasný a kvalitní obraz, takže bychom jí neměli zanedbávat. Pokud lampa překročí svoji životnost, je potřeba ji vyměnit. V případě dalšího používání se vystavujete riziku jejího prasknutí, které může poškodit projektor.

shutterstock_2123040200

Výměna lampy probíhá většinou i s plastovým modulem („domečkem, housingem, klecí“) , který chrání lampu před otisky prstů a zajišťuje poměrně snadnou manipulaci.

Na výměnu modulové lampy jsme pro Vás připravili jednoduchý návod v češtině a angličtině, pro jeho stažení, klikněte na odkaz:

Navod-instructions.pdf

Pokud potřebujeme poradit ohledně výměny lampy či servisu projektoru, naši klienti jsou neustále ve středu našeho zájmu a jsme jim vždy připraveni navrhnout úspěšné řešení. HOT-line asistence - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Vám poskytneme radu nebo pomoc na čísle 777 POINT 1 (777 76468 1) 

Děkujeme za Váš čas, který věnujete našim materiálům při výběru techniky. Přejeme Vám příjemný den a těšíme se na budoucí spolupráci.

tým VISUALWAY

visualway

Kontakt

VISUALWAY Promotion s.r.o.

Osobní vyzvednutí / Korespondence / Prodej / Reklamace / Servis / Individuální poradenství

5.května 72, 14000, Praha 4, Česká republika


Zvětšit mapu

Telefon: obchodní odd.: +420 777 337799, technické odd.: +420 777 764 684
Web: www.visualway.cz

IČ: 04660951
DIČ: CZ04660951

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce číslo 187519.

Banka: Raiffeissen bank
Číslo účtu: 9058288001 / 5500

 

Servis projektorů

Máte s projektorem problém? Nabízíme pečlivý a profesionální servis.

IMAG2155

Velké procento závad způsobuje vadná lampa, pokud jste si jisti, že Vás projektor má funkční lampu a přesto nefunguje, popřípadě jste projektor omylem poškodili, jsme schopni na většinu běžně dodávaných projektorů zajistit servis, popřípadě dodání náhradních dílů. Rychlost opravy závisí hlavně na dostupnosti náhradních dílů.

 projektory_005

Trápí Vás neaktivní body v obraze, vidíte "hvězdnou oblohu" na místo správného signálu? Pomůžeme Vám! Nově provádíme výměny DMD chipů u DLP projektorů a za rozumnou cenu! Není problém opravit jakýkoliv projektor. 

Napište nám typ projektoru a jak se závada projevuje, v některých případech jsme schopni zhruba určit typ závady a přibližnou cenu opravy. Vyžádejte si kalkulaci na tel.: 777 764 683, 241 403 480 nebo info@visualway.cz. Přejeme Vám příjemný den a těšíme se na budoucí spolupráci.

tým VISUALWAY

visualway