Vyžádejte si lepší projektovou cenu

VISUALWAY promotion: Vidět víc.

Visualway, s více než dvacetiletou zkušeností, je váš klíčový partner pro úspěšná audiovizuální řešení. Nabízíme profesionální poradenství, instalaci, pronájem a prodej techniky od světově uznávaných značek. Mezi naše klienty patří prestižní společnosti jako ČEZ, IBM, ING Bank, JOBS.cz, DOCK a mnoho dalších.

Dock laserová projekce

Neprodáváme pouze produkty, ale úspěšná řešení.

Naše portfolio služeb zahrnuje profesionální poradenství, instalaci na klíč, pronájem i prodej audiovizuální techniky. Bez ohledu na to, zda hledáte vhodné řešení pro firemní prezentace, konference, školení nebo zábavu, jsme připraveni vám pomoci. Naši odborníci vám pomohou vybrat ta správná zařízení a zabezpečí, aby byla vaše instalace plně funkční a efektivní. Nabízíme také možnost bezplatného otestování techniky ve vašem prostředí a pronájem pro krátkodobé akce.

mceclip3

Pečlivý servis v rukách odborníků

Náš servis neskončí s instalací. Jsme tu pro vás i poté, kdy je potřeba udržovat a servisovat vaši techniku. Naši odborníci nabízí pečlivý servis. Důležitou součástí našeho přístupu je také rychlé dodání, abyste mohli zahájit své projekty bez prodlev.

shutterstock_1176895984

Vaše spokojenost a úspěch jsou pro nás na prvním místě.

Naši klienti jsou neustále ve středu našeho zájmu a jsme jim vždy připraveni navrhnout úspěšné řešení. HOT-line asistence - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Vám poskytneme radu nebo pomoc na čísle +420 241 403 480 Děkujeme za Váš čas, který věnujete našim materiálům při výběru techniky. Přejeme Vám příjemný den a těšíme se na budoucí spolupráci.

tým VISUALWAY.cz

info@visualway.cz

visualway