O nás

Vážení obchodní přátelé,
předem děkujeme za zájem o audio-vizuální, videokonferenční  a prezentační techniku dodávanou naší společností VISUALWAY Promotion s.r.o.

Již od roku 1998 tým našich odborníků poskytuje úspěšná řešení instalací projekční a vizuální techniky, audio aparatur, řídících systémů a další AV techniky. Samozřejmostí je pečlivý servis, rychlé dodání a na prvním místě spokojenost našich klientů, ke kterým patří například společnosti ČEZ, IBM, ING Bank, Comerzbank, Akademie ČSAV, ICZ, Makro, Tchibo, Bobcat, Michelin ČR a další.

8a148678-248b-444e-aaac-f4ac9739796a

Pořízení techniky 

Poradenství, prodej a instalace na klíč jsou základní kroky k realizaci úspěšných řešení meetingových místností, interaktivních učeben, konferenčních sálů, videokonferencí a video projekcí. Pro fanoušky domácí zábavy přinášíme komplety REAL HOME CINEMA  – skutečného domácího kina.  

Jako oficiální distributor a partner EPSON, SONY, Panasonic, Optoma, Vivitek, Logitech, Mighty Brighty, MW a dalších. Jsme Vám připraveni poskytnout veškeré služby spojené s prodejem, instalací nebo pronájmem projekční a prezentační techniky na špičkové technické úrovni, s pečlivým servisem a s garancí nejlepší ceny.

mceclip1
Samozřejmostí našeho systému prodeje je bezplatné odzkoušení více druhu projektorů a video systémů ve Vašich podmínkách, možnost otestování Vašich aplikací, zdarma doprava a instalace. Také jsme připraveni nabídnout Vám zajímavé formy financování jako např. leasing, splátkový prodej apod.

Půjčovna 

Zajišťujete prezentaci firmy na veletrhu, konferenci nebo krátkodobý seminář, školení pro zaměstnance nebo si chcete vychutnat fotbalový zápas s přáteli? Máme pro Vás připraveno řešení i v případě, že se Vám nevyplatí investice do nákupu projekční techniky.

V naší půjčovně  naleznete široký výběr techniky od 20 typu video-data projektorů, videokonferenčních setů, mnoha modelů projekčních ploch, PC techniky, audio-video techniky až po plazmové displaye či ozvučovací aparatury. Díky tomuto technickému zázemí, které pravidelně obměňujeme novou špičkovou technikou, Vám prezentaci dokážeme "ušít na míru" přímo dle Vašich specifických potřeb. V ceně pronájmu je již zahrnuta základní instalace a odzkoušení, při náročnějších akcích jsme připraveni poskytnout technický personál pro obsluhu zařízení či zajistit hostesky. Na veškeré naše služby jsme schopni nabídnout velmi příznivé ceny při zachování jejich vynikající kvality.

Naši klienti jsou neustále ve středu našeho zájmu a jsme jim vždy připraveni navrhnout úspěšné řešení. HOT-line asistence - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Vám poskytneme radu nebo pomoc na čísle +420 241 403 480 Děkujeme za Váš čas, který věnujete našim materiálům při výběru techniky. Přejeme Vám příjemný den a těšíme se na budoucí spolupráci.

tým  VISUALWAY.cz

visualway