BENQ LK970

Kód: 9H.JH477.15E
Neohodnoceno
108 687 Kč 89 824 Kč bez DPH
Na dotaz

Svítivost (v ANSI lumenech):5000; Kontrast (hodnota : 1):100 000; Technologie projektoru:DLP; Skutečné rozlišení projektoru:UHD (3840x2160); Rozhraní:HDMI, VGA, Kompozitní, USB 2.0, 3.5mm Jack, LAN, S-Video, RS-232; Výbava:Dálkové ovládání, Reproduktory, Zoom; Uchycení:Na stůl

Detailní informace

Detailní popis produktu

Projektor LK970, který využívá pokročilou DLP 4K UHD DMD technologii s 2716 x 1528 (4,15 milionu) mikrozrcátky, dosahuje specifikace 4K UHD sdružení Consumer Technology Association (CTA) prostřednictvím technologie rychlého přepínání XPR. Zásluhou dvoupolohového přesného optického akčního členu s nejmodernějším zpracováním obrazu zdvojnásobuje LK970 rozlišení na 8,3 miliónu různých pixelů pro každý snímek, což je čtyřnásobek rozlišení Full HD 1080p. Obdivuhodná kvalita obrazu 4K UHD redukuje rozmazávání mezi pixely pro zajištění nejlepší čistoty a ostře definovaných detailů.

Dokonale zpracovaný optický objektiv pro ostrý obraz s vysokým rozlišením

Vysokovýkonný systém objektivu projektoru LK970 využívá sofistikovaný optický design. Tento inovativní optický objektiv eliminuje zkreslení obrazu a dosahuje nejlepší možné ostrosti obrazu, což je zvláště vhodné při použití pro multimediální simulátory a výstavy v galeriích. 16 čoček s nízkým rozptylem v projektoru LK970 minimalizuje chromatickou aberaci pomocí přizpůsobeného optického parametru a nízkoreflexní povrchové úpravy, jež zabraňují zkreslení tvarů a současně zachovávají vynikající kvalitu projekce. Výsledkem je dokonalá kvalita obrazu, která zaručuje nejlepší vizuální zážitek.

Vynikající integrita detailů a barev obrazu zásluhou technologie DLP

Aby se zabránilo obvyklým problémům s vyrovnáním obrazu při použití několika panelů, zachovává 4K laserový projektor BenQ LK970 integritu barev a obrazu pomocí jediné DMD DLP technologie. Díky této technologii je zajištěn obraz ostrý jako břitva a syté barvy.

Dvoubarevná kolečka pro optimální barevný výkon

Výkonná laserová projekce BlueCore u projektoru LK970 využívá systém dvoubarevných koleček pro dosažení jedinečného barevného výkonu zvýšením barevných poměrů a čistoty barev RGBY, což výrazně zlepšuje sytost barev a zajišťuje tak vynikající vizuální zážitek.

Optimalizovaná kvalita obrazu pomocí technologie pro zlepšení 4K obrazu

Aby byla zajištěna nejlepší kvalita obrazu, využívá BenQ LK970 nejmodernější technologii pro zlepšení 4K obrazu, která ještě více zvyšuje kvalitu promítaného obrazu. Projektor LK970 automaticky zvyšuje rozlišení veškerého promítaného obrazu na 4K, což umožňuje dosáhnout vynikajících detailů. Zároveň projektor LK970 disponuje pohybově adaptivní funkcí pro vylepšení okrajů obrazu s názvem Pixel Enhancer 4K, která detekuje změny barev mezi objektem a jeho pozadím s cílem produkovat ostré okraje a přesné povrchové textury.

Mimořádně vysoký kontrast díky použití laseru

4K laserový projektor LK970 vytváří maximálně ostrý obraz s mimořádně vysokým kontrastním poměrem 100 000: 1, který se vyznačuje skutečně hlubokou černou barvou, bohatými zářivými barvami a velmi jemnými detaily. Projektor LK970 rovněž disponuje spontánní odezvou, díky níž nevyžaduje zapnutí nebo obnovení z režimu zatemnění (zobrazujícího skutečnou černou) žádné čekání. Projektor je tak ihned připraven k jakémukoli flexibilnímu použití.

Vysoká spolehlivost

Laserové projektory BenQ BlueCore zaručují 20 000 hodin provozu se skvělou kvalitou obrazu a vynikajícím výkonem. Laserový zdroj světla odolává zhoršování barev v průběhu času. Laserové projektory BenQ podporují nepřetržitý provoz 24 hodin, 7 dní v týdnu a jsou vhodné pro projekci na veřejných místech, jako jsou muzea nebo výstavní prostory. Uživatelé si mohou vybrat ze tří různých režimů světelného zdroje s cílem optimalizovat spotřebu energie a prodloužit životnost projektoru až na 60 000 hodin v úsporném režimu. 4K laserový projektor BenQ LK970 používá k ochraně DMD čipu, snímače barevného kolečka, laserového bloku a dalších optických komponentů hermeticky uzavřené laserové moduly a uzavřené světelné jednotky.

Převratný způsob odvodu tepla zásluhou inovativních systémů chlazení

LK970 využívá dva pokročilé systémy chlazení, které zajišťují optimální odvod tepla během provozu. Systém chlazení s cirkulující kapalinou chrání laserový světelný zdroj a DLP modul i po nepřetržitém provozu při okolních teplotách až do 40 °C, zatímco systém chlazení s tepelnou trubicí ochlazuje DMD čip. Zajišťuje tak jeho vyšší úroveň spolehlivosti a produkuje přitom příjemný tichý zvuk. LK970 je rovněž vybaven několika vestavěnými teplotními snímači, které intuitivně řídí teplotu projektoru a zajišťují optimální provoz. Snímače dokáží v reálném čase detekovat teplotu laserového světelného zdroje a okolního prostředí a automaticky upravit rychlost ventilátorů.

Vynikající flexibilita při instalaci

Laserová technologie BlueCore zaručuje spolehlivou projekci z libovolného úhlu. Dynamické možnosti instalace, jako například otočení o 360° a použití na výšku, umožňují projekci na strop, stěny, podlahu nebo úhlovou projekci ve veřejných prostorách (signage).

Velký zoom a posun objektivu pro flexibilní instalaci

Zásluhou velkého rozsahu zoomu, zaostření a vodorovného/svislého posunu objektivu lze u projektoru LK970 dokonale vyrovnat obraz v každém náročném místě. Posun objektivu umožňuje posunout promítaný obraz nahoru a dolů až o 60 % výšky projekční plochy nebo doleva a doprava až o 25 % šířky projekční plochy, kvalita obrazu bude však vždy dokonalá. Díky funkci 1,5x velkého zoomu lze obraz promítat z celé řady různých projekčních vzdáleností, což výrazně zvyšuje flexibilitu při instalaci a umožňuje využít některou z mnoha možností montáže pro účely projekce na veřejných místech.

Synchronizace mezi systémem True Zoom a zaostřením pro maximální přesnost

Systém True Zoom modelu LK970 se automaticky upravuje podle nastavení zaostření, což optimalizuje poměr zoomu a poskytuje vizuální dokonalé zaostření bez chyb. Tři skupiny zaostřovacího objektivu se nastavují současně se skupinou zoom objektivu pro potlačení jakéhokoli zakřiveného pole pro dokonalý filmový výkon a vysokou přesnost a čistotu v každém rohu obrazu.

Nulový jas, skutečná černá a DICOM rentgenové zobrazení

DICOM (Digital Imaging and Communication in Medicine) je norma pro manipulaci, ukládání, tisk a přenos lékařských obrazových informací. Simulační režim DICOM projektoru LK970 je ideální pro zobrazení lékařských obrazů ve stupních šedi, například rentgenových obrazů, s pokročilou úrovní stupňů šedi na školící a vzdělávací účely.

Síťové/webové ovládání a nekomprimovaný přenos do 100 m

4K laserový projektor BenQ LK970 je kompatibilní s ovládacími systémy Crestron, AMX a Extron pro pohodlnou systémovou integraci s různými komponenty jiných výrobců a pro snížení nákladů díky centrální správě několika projektorů. Převratná technologie připojení HD Connect spojuje videosignály, audiosignály a řídicí signály zařízení z mnoha zdrojů včetně PC, notebooků, dokumentových kamer, Blu-ray a DVD do signálového kabelu CAT5 podporujícího bezproblémový přenos na dlouhou vzdálenost až 100 metrů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Technologie: DLP
Svítivost: 5001-6000
Rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Projekční vzdálenost: střední
Rozhraní HDMI: 2x HDMI in
Reproduktor: Ano
Podpora 3D: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: