BENQ MH606

Kód: 9H.JGX77.13E
Neohodnoceno
23 712 Kč 19 597 Kč bez DPH
Na dotaz

BenQ MH606 je projektor určený do podniků a společností pro bezchybné prezentování v rozlišení Full HD. Projektor má vysoký kontrastní poměr 10 000:1, vysoký jas 3 500 AL, disponuje možností úpravy vertikálního lichoběžníkového zkreslení, DLP technologií a MHL. Jedná se o vysoce úsporný a ekologicky šetrný výrobek. Rozměry 296 x 116 x 221 mm. Hmotnost 2,3 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prezentujte své nápady efektivním způsobem všem kolegům, vedení nebo obchodním partnerům s projektorem BenQ MH606 – projektorem ideálním pro každou příležitost. Jedná se o velmi tichý projektor s přirozeným zobrazením obrazu v rozlišení Full HD až WUXGA, vysokým jasem 3 500 lumenů, podporou MHL technologie nebo třeba také vertikální korekcí lichoběžníkového zkreslení. Jednoduše s tímto projektorem máte vždy jistotu, že všechny vaše prezentace budou vypadat skvěle.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ostrý a jasný obraz

Díky Full HD rozlišení 1920 x 1080, vysokému kontrastu a jasu, můžete všechny projekce sledovat v té nejlepší možné kvalitě. Každý text, obrázek, graf i video budou ostré, přehledné a dokonale čitelné, takže se všichni zúčastnění mohou plně soustředit a být neustále v obraze.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora bezdrátových prezentací

Projektor nabízí možnost plynulých a intuitivních bezdrátových prezentací s pomocí aplikace QCast a modulu QCast Mirror Wireless Dongle. Po zapojení bezdrátových modulů na HDMI 1.2 port a na zdroj energie USB (5V/1A) můžete jednoduše zahájit bezproblémovou projekci z tabletů, chytrých telefonů anebo laptopů, na kterých běží iOS, Mac, Android nebo Windows.

Kromě podpory bezdrátových prezentací je tu samozřejmě také možnost klasického zapojení projektoru v zasedací místnosti a to prostřednictvím dvou HDMI portů anebo USB portu, které snadno poskytnou podporu více přednášejícím uživatelům a jejich zařízením.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Korekce vertikálního lichoběžníkového zkreslení

Zvyšte své možnosti prezentování snadnou úpravou vertikálního lichoběžníkového zkreslení. Korekce lichoběžníkového zkreslení zaručuje projekci dokonale vyrovnaného obrazu z různých míst.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora MHL

Streamujte obsah chytrých zařízení do projektoru snadno, rychle a efektivně díky podpoře MHL. Stačí zapojit zařízení pomocí kabelu MHL a pozorovat bezchybné zrcadlení obsahu ze zařízení projektorem.

DLP technologie

Projektor využívá patentované DLP technologie od společnosti Texas Instruments. Technologie DLP je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění nebo výměna. Díky této technologie je projektor prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Technologie SmartEco a režim LampSave

Projektor je vysoce úsporný a ekologicky šetrný výrobek díky několika režimům a technologii SmartEco.

Systém úsporného cyklu BenQ: Tento systém eliminuje plýtvání elektrickou energií, snižuje dobu čekání na zapnutí před zasedáním a po něm a minimalizuje údržbu, čímž umožňuje dosáhnout nízkých celkových provozních nákladů.

Režim SmartEco: Tento režim analyzuje vstupní obsah pro určení jasu vyžadovaného pro optimální barevný a kontrastní výkon, což šetří až 70 % výkonu lampy, přičemž je poskytován obraz nejlepší kvality bez kompromisů. 

Režim Eco Blank: Když projektor nedetekuje žádný zdroj obsahu, tento režim se automaticky aktivuje po 3 minutách nečinnosti, aby omezil rozptylování a šetřil energii. 

Automatické vypnutí: Pokud je projektor 16 až 20 minut nečinný, dojde k vypnutí napájení, aby se zamezilo plýtvání energií. 

LampSave: Tento režim dynamicky upravuje výkon lampy podle zobrazeného obsahu a prodlužuje tak životnost lampy až o 50 % ve srovnání s normálním režimem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Technické parametry

Rozlišení: 1920 x 1080 (FullHD)
Technologie: DLP
Lampa [W]: 200
Svítivost [ANSI lumens]: 3 500
Kontrast [:1]: 10 000
Vstupy: Audio, HDMI, Komponentní video (RCA), S-Video, VGA (D-SUB)
Výstupy: Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Min. projekční vzdálenost (m): 1
Max. projekční vzdálenost (m): 9,9
Specifikace výrobce
Obecné
Určení: Kancelář
Širokoúhlý: Ano
Economic mode: Ano
Reproduktory: Ano
Dálkové ovládání: Ano
Barva: Bílá
Zobrazení
Technologie: DLP
Zdroj světla: Lampa
Rozlišení: 1920 x 1080 (FullHD)
Kontrast [:1]: 10 000
Lampa [W]: 200
Svítivost [ANSI lumens]: 3 500
Projekční plocha [palce]: 300
Min. projekční vzdálenost (m): 1
Max. projekční vzdálenost (m): 9,9
Životnost výbojky
Životnost výbojky normal [h]: 5 000
Životnost výbojky economic [h]: 15 000
Fyzické vlastnosti
Umístění: Na strop, Na stůl
Montáž na zeď: Ano
Výška [mm]: 120
Šířka [mm]: 296
Hloubka [mm]: 221
Hmotnost [kg]: 2,3
Připojitelnost
MHL: Ano
Vstupy
Audio vstup: Ano
HDMI: Ano
RCA (Komponentní): Ano
S-Video: Ano
VGA (D-Sub) vstup: Ano
Výstupy
Audio výstup: Ano
USB napájení: Ano
VGA (D-Sub) výstup: Ano
Další informace
Výrobce: BenQ
Kód výrobce: 9H.JGX77.13E
EAN: 4718755069925

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnost: 2.3 kg
Technologie: DLP
Svítivost: 3000-4000
Rozlišení: 1920 x 1080 (1080p)
Projekční vzdálenost: střední
Rozhraní HDMI: 2x HDMI in
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Do 2,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: