Casio XJ-S400UN

Kód: 0080010516
Neohodnoceno
52 018 Kč 42 990 Kč bez DPH
Na dotaz
Svítivost (v ANSI lumenech): 4000; Kontrast (hodnota: 1): 20 000; Technologie projektoru: DLP; Skutečné rozlišení projektoru: WUXGA (1920x1200); Životnost lampy (v hodinách): 20 000

Detailní informace

Detailní popis produktu

Projektory CASIO jsou vybaveny světelným zdrojem SSI, který využívá nejpokročilejší technologii světelného zdroje. Přestože je používání rtuti na celém světě dnes obecně zakázáno, tato nebezpečná látka se nadále používá jako světelný zdroj pro konvenční žárovky pro projektory. CASIO vyloučila používání rtuti ze svých produktů s ohledem na životní prostředí. Ke snížení emisí CO2 přispívá také přijetí světelného zdroje SSI v kombinaci s původním energeticky úsporným designem CASIO. 

Spuštění trvá pouhých 5 sekund po zapnutí napájení, což výrazně snižuje čekací dobu před promítáním obrazu. Vypnutí je dosaženo jediným stisknutím tlačítka a před restartem není třeba cooldown. Schopnost zahájit projektování okamžitě zvyšuje efektivitu schůzek a tříd a efektivní řízení zapnutí / vypnutí napájení může také pomoci šetřit elektřinu.

Jas u tohoto produktu je automaticky upraven na optimální úroveň pro jas místnosti, což snižuje náklady na elektrickou energii. Nastavení je jednou ze 7 úrovní jasu a je podporováno také ruční nastavení.

Objektiv projektoru s optickým zoomem 1,7 x rozšiřuje rozsah umístění vhodných pro instalaci. Mezi další výhody patří neomezený 360 ° instalační úhel, který podporuje vysoce flexibilní promítání obrazu, rozšiřující rozsah možností promítání. Patří mezi ně například projekce na výšku z vertikální polohy, nebo kolmá projekce na podlahu nebo strop, využití vlastností jedinečného polovodičového světelného zdroje pro zpracování široké škály aplikací kromě prezentací, od poskytování informací po různé propagační akce.
 

Napájení přes port USB umožňuje snadné připojení jakéhokoli zařízení pro zrcadlení obrazovky pomocí terminálu HDMI. Port USB má stejnosměrný proud 5 V, který poskytuje napájení zařízení pro zrcadlení obrazovky, jako je Intel WiDi / Miracast ™ používající tento port.

Digitální HDMI přenos obrazu a zvuku prakticky eliminuje degradaci, což vám umožní promítat obsah na velké ploše bez snížení jejich kvality. USB konektor podporuje připojení WiFi modulu, s jehož připojením do sítě využijete intuitivní aplikaci MobiShow

xj-s400un-small 

Hlavní přednosti:

 • Vestavěný 16W reproduktor
 • Inteligentní nastavení jasu
 • Širokoúhlý zoom 1,7x
 • Vysoce kvalitní design, odolný proti prachu
 • Rychlý start a okamžité vypnutí
 • Napájení přes port USB
 • HDMI terminal
 • Možnost montáže na strop
 • Bezdrátová prezentace ze smartphonů a tabletů C-Assist
 • Připojení jedním kliknutím
 • Control terminál RS-232C

Specifikace a parametry:

Rozlišení:
Nativní rozlišení: 1920 × 1200 px
 
Projekční plocha:
Projekční vzdálenost (min.): 0,77 m
Poměr stran: 16:10
 
Technologie:
Technologie: DLP
Zdroj světla: LED, Laser
 
Vlastnosti lampy:
Svítivost: 4 000 lm
Životnost: 20 000 h (833,33 d)
  
Rozhraní:
Grafické vstupy: HDMI, VGA (D-SUB), USB 1.1 a 2.0
 
Vlastnosti a funkce:
Umístění: na stůl
Hmotnost: 5,9 kg
Kontrast: 20 000:1
 
Výbava a funkce:
Funkce: Zoom, Wifi
Výbava: Vnitřní paměť, Reproduktor, Dálkové ovládání
 
Rozměry:
Šířka: 35,7 cm
Výška: 12,4 cm
Hloubka: 33,7 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 5.9 kg
Technologie: DLP
Svítivost: 4000-5000
Projekční vzdálenost: Krátká
Rozhraní HDMI: 2x HDMI in
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Do 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: