NEC 49" MuSy UN492S

Kód: 60004519
Neohodnoceno
107 554 Kč 88 888 Kč bez DPH
Na dotaz

Úhlopříčka obrazovky:49"; Technologie TV:LED; Rozlišení:Full HD 1920x1080; Rozhraní:VGA, 3.5mm Jack, LAN, RS-232, DisplayPort, DVI; Formát obrazovky:16:9; Svítivost (nit):700; VESA:300 x 300; Doba provozu:24/7

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oživte své stěny
Obrazovka Multisync® UN492VS s 49-palcovým displejem ohlašuje příchod vzrušující éry nástěnné videotechniky, která umožňuje ještě lepší kvalitu obrazu, ještě jednodušší instalaci a delší životnost.
Díky výkonným kalibračním schopnostem obrazovky Multisync® UN492S se můžete těšit na přesvědčivý obrazový výkon. Přizpůsobte kvalitu obrazu svým specifickým potřebám a vytvořte jeden obraz na několika displejích. Díky jasu displeje 700cd/m2 a antireflexnímu filtru si vychutnáte tu nejlepší čitelnost bez nepříjemného odrazu. Kombinovaný rám široký jen 1,8 mm optimalizuje aktivní obrazovou plochu. Zabudované řízení tepla zaručuje spolehlivý a dlouhodobý provoz.
Videostěny upoutají každého. Velké modulární displeje přitahují pozornost zákazníků v nákupních centrech a na jiných veřejných prostranstvích. Zabavují návštěvníky muzeí a pomáhají při rozhodování v restauracích s rychlým občerstvením.
Výhody
Jednoduchá instalace – bez námahy nastavte svoji nástěnnou obrazovku pomocí technologie Auto TileMatrix a okamžité kalibrace. Ušetřte čas tím, že v předdefinovaných programech použijete připravené předvolby obrazu.
Vylepšené zpracování obrázků – rozšířené možnosti nastavení všech důležitých vizuálních parametrů vám díky zpracovávání obrázků SpectraView Engine plnou kontrolu nad upravováním jasu, barvy, gamy nebo uniformity.
Bezpečná spolehlivost a dlouhá životnost videostěn – jedinečná regulace tepla NEC umožňuje uživateli monitorovat a regulovat teplo uvnitř displeje.
Živé a syté barvy – připravte se na zobrazení barev, které jsou doslova jako živé díky technologii IPS, nejlepší volby, pokud jde o konzistenci barev. Panel S-IPS zaručuje dokonalou viditelnost v režimu na šířku i na výšku, jakož i při extrémních pozorovacích úhlech, pokud diváci procházejí kolem.
Připojení smart médií – jednoduše vložte požadované médium do displeje videostěny. Používejte širokou škálu zásuvných počítačů se systémem OPS od společnosti NEC a výpočtové moduly Raspberry Pi k přehrávání a zpracování obsahu.
Úsporná správa zařízení – správu všech připojených zařízení NEC lze provádět z centrálního umístění, čímž se v případě použití softwarového nástroje the NaViSet Administrator 2 snižuje náročnost na zdroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální displeje
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnost: 24.3 kg
Doba provozu: 24 / 7
Hmotnost: 21 - 30
Rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
Úhlopříčka: 41 - 49 palců
Vstupy / Výstupy: HDMI, VGA (D-SUB)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: